Parma 2021: Sebastian Korda vs Andreas Seppi náhled, head-to-head & prediction | Emilia-Romagna Otevřeno

Sebastian Korda

Sebastian Korda

velikost tenisové rakety pro 11 let

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Sebastian Korda vs (WC) Andreas Seppi

Datum: 25. května 2021

Turnaj : Emilia-Romagna Otevřeno 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Parma, Itálie

Kategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 480 000 EUR

Načasování zápasu: Cca. 12:00 místního času, 10:00 GMT, 6:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Sebastian Korda vs Andreas Seppi

Rychle rostoucí Američan Sebastian Korda a italský veterán Andreas Seppi uzamknou rohy v generačním střetu prvního kola na Emilia-Romagna Open 2021.

Sedmatřicetiletý Andreas Seppi byl kdysi zařazen až na 18. místo na světě, ale nejlepší dny italského divokého znaku už mají hodně za sebou.

Seppi upustil 11 ze svých posledních 15 soutěžních zápasů, aby ukončil sezónu 2020, ale užil si silný start do roku 2021, když na turné Challenger nashromáždil rekord 10-4 vítězství a ztráty. Jeho střet s Kordou v Parmě však bude jen jeho druhým letošním zápasem na úrovni ATP.

Sebastian Korda trefuje bekhend

Sebastian Korda trefuje bekhend

Sebastian Korda, syn bývalého šampiona Australian Open Petra Kordy, letos pořádně zabrousil. Dvacetiletý Američan dosáhl finále na Delray Beach, kde prohrál s Hubertem Hurkaczem, a poté absolvoval čtvrtfinále na Miami Masters, když porazil Fabia Fogniniho, Aslana Karatseva a Diega Schwartzmana, než prohrál se světovou jedničkou Andrey Rublev .

Korda má ale zatím strašnou antukovou sezónu, když prohrál čtyři z pěti zápasů na povrchu.

Sebastian Korda vs Andreas Seppi tváří v tvář

Sebastian Korda vede Andreas Seppi 1: 0 v jejich vzájemném souboji. Tihle dva skončili loni na Roland Garros, když Američan vyhrál ve čtyřech setech.

Korda, který poprvé v kariéře hrál hlavní los na Grand Slamu, se druhý týden v Paříži důrazně rozběhl, ve čtvrtém kole nakonec prohrál s Rafaelem Nadalem.

Predikce Sebastian Korda vs Andreas Seppi

Sebastian Korda intenzivně spolupracoval se svým otcem, stejně jako Steffi Graf a Andre Agassi, aby zlepšil svou hru před zahájením sezóny 2021, což se zjevně vyplatilo.

Američan celý rok čistě útočí na svůj forhend a zároveň vylepšuje polohu a pohyb na hřišti. Proti Seppi se bude snažit převzít vedení rally pomocí svých silných pozemních úderů.

Andreas Seppi

Andreas Seppi

Seppi na druhou stranu nemá stejnou palebnou sílu jako jeho mladší soupeř, ale to, co má, je bohatá zkušenost na profesionálním okruhu. Seppi, solidní baseliner, se bude snažit využít svého plochého forhendu a přesného prvního podání k potížím s Kordou.

Ital se také pokusí prodloužit základní shromáždění a vytáhnout nevynucené chyby z americké rakety. Vzhledem k letošním bojům Kordy na povrchu by nebylo překvapením, kdyby se Seppi prosadil.

Předpověď : Andreas Seppi vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Panthers se v neděli utkají s Jaguary v zápase 5. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Noah Rubin nedávno hovořil o tom, jak hraní Rogera Federera může vést k tomu, že hráč získá mezinárodní uznání. Američan také zopakoval své obavy z ekonomické nerovnosti v tenise.

Pohled na 5 nejlepších oblíbených soupeřů Big 3.

Ať už pro sebe nebo pro někoho jiného, ​​výběr pánské košile může být složitější, než si myslíte. Košile je důležitá pro první dojmy, jako jsou pracovní pohovory a dobrá prezentace na společenských setkáních ....

Horolezectví je oblíbeným cvičením a rekreační aktivitou. Přestože mnoho komerčních zařízení a tělocvičen nyní nabízí stěny, za které se dá lézt, může být mnohem pohodlnější a levnější mít doma lezeckou stěnu nebo ...

Jak nosit protézu. Přizpůsobit se ztrátě končetiny může být obtížné, pokud ještě nevíte, jak nosit protézu. Se správnou náhradní končetinou, rehabilitací a silným podpůrným systémem si můžete postupně usnadnit ...