Jak se dívat na seriál Showtime „The End“ zdarma

(L-R): Harriet Walter jako Edie a Frances O

Zobrazit čas (L-R): Harriet Walter jako Edie a Frances O'Connor jako Kate v THE END

Nejnovější dramedy přicházející do televize je Konec, premiéra je v neděli 18. července ve 20 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat The End naživo nebo online na vyžádání zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime Now

Veškerý obsah Showtime a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím kabelové streamovací služby Showtime, která je dodávána s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, The End můžete sledovat živě v aplikaci Showtime na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Android TV nebo Chromecast, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Xbox One, PlayStation 4, Facebook Portal TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime .

špičkové rakety na stolní tenis

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, The End můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Konec můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Showtime je k dispozici pouze v balíčku Premier nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, The End můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, The End můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Konec“Hrát si

The End (2021) Official Trailer | ZOBRAZIT ČAS KONEC je půlhodinová série temných komedií v hlavních rolích s nominantkou Emmy Harriet Walterovou (Succession, The Crown, Killing Eve) a nominantkou na Zlatý glóbus Frances O’Connor (The Missing, Mansfield Park). V KONCI žijí tři generace rodiny s oddělenými, ale protínajícími se obsesemi - snaží se přijít na to, jak důstojně zemřít, žít bez ... 2021-05-20T16: 30: 03Z

The End je temná komedie o třech generacích rodiny, které se snaží přijít na to, jak žít - jak důstojně zemřít, žít s nikým a vše se podle tiskové zprávy Showtime počítá.

Pokračuje:

Seriál se soustředí na doktorku Kate Brennanovou (Frances O’Connor), australskou specialistku na paliativní péči. Eutanazie je v Kateině pracovním poli žhavé tlačítko a ve své opozici je vášnivá. Na druhém konci světa cítí Kateova matka Edie Henley (Harriet Walter) stejně silně právo na smrt. Kate nemá jinou možnost, než poslat Edie z Anglie a uložit ji na australském zlatém pobřeží v blízké komunitě důchodců - Ediina nejhorší noční můra. Zatímco se Kate potýká se svými vlastními problémy, její děti, z nichž jedno je dospívající trans chlapec, se snaží přijít na to, kdo jsou a kým chtějí být.

The End je příběh o rodině, etice a emocích a hlavně o tom, jak nikdy není pozdě začít znovu. The End také hraje čtyřnásobnou držitelku ceny australského filmového institutu Noni Hazlehurst, Roy Billing, Robyn Nevin, Luke Arnold, Morgan Davies, Ingrid Torelli, John Waters, Brendan Cowell a Alex Dimitriades.

The End získal Showtime po úspěšném běhu v roce 2020 na Fox Showcase a Sky Atlantic v Austrálii a Velké Británii.

Premiéra jsou vlastně dvě epizody vysílané zády k sobě. První má název Do not Resuscitate a jeho popis zní: V anglické vesnici se nedávno ovdovělá Edie Henley snaží skoncovat se svým vlastním životem a velkolepě selhává, když vypálila svůj dům na zem; prohlášena za nezpůsobilou postarat se o sebe, Edie odletí do Austrálie, aby se o ni mohla postarat její dcera Kate.

Druhá epizoda odvysílaná 18. července se nazývá Syndrom toxického šoku a její popis zní: Edie hlídá Persephone, zatímco Kate bojuje o záchranu své pověsti; Oberon se ocitne v nebezpečí a spadne na Edie, Pamela a Persephone, aby zahájili záchrannou misi.

hrát raquetball

Pak 25. července přicházejí tři a čtyři epizody, F *** Christmas a Pola rBear. Popis pro F *** Vánoce zní: Jak se Vánoce valí, vesnice důchodců bzučí aktivitou o každoroční vánoční show; Pamela chce něco předvést a Edie, netypicky, souhlasí, že bude její záložní zpěvačkou.

A popis ledního medvěda slibuje, že po dosažení 16 let má Oberon právo zahájit léčbu testosteronem; lékař jim sděluje, že potřebují souhlas obou rodičů.

Konec vysílá v neděli ve 20 hodin. ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Jak zmrazit podvrtnutí. Jedním z prvních kroků k uzdravení vymknutého kloubu, ať už kotníku, kolena, zápěstí nebo prstu, je aplikace ledu. Tento článek vám ukáže, jak zmrazit vymknutý kotník, zápěstí, prst a koleno. Nezapomeňte se poradit se svým ...

Jak pomoci psům s problémy s klouby a ztuhlostí. Kloubní problémy jsou u starších psů běžné v důsledku normálního procesu stárnutí. Mohou se také objevit u mladých psů kvůli zranění kloubů. Mnoho různých faktorů může přispět k ...

Jak na vysoký skok (Track and Field). Atletický závod ve vysokém skoku vyžaduje dovednosti, hbitost a rychlost. Poté, co sprintovali, aby získali hybnost, se skokani vrhají přes vysokou tyč a přistávají na nárazové podložce na druhé straně. Pro vaši vlastní bezpečnost ...

„Natalee Holloway: Her Friends Speak“ je nejnovější speciál na Reelz. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online.

Nikdo nemá rád, když je někdo zavřený ve svém domě. Zatímco zámečníci často odvádějí dobrou práci, jejich služby mohou být drahé a časově náročné. Pokud hledáte alternativní řešení, můžete se do něj pustit pomocí 2 ...

Kreslení tenisové rakety je poměrně jednoduché: musíte si pamatovat, že kreslení většiny objektů začíná kreslením geometrických tvarů a později můžete začít upřesňovat detaily. Ať už si lámete hlavu nad tím, jak nakreslit tenisovou raketu ...