Jak se dívat na ETSU vs UT Martin Basketball online

Getty Hlavní trenér ETSU Steve Forbes.East Tennessee State i UT Martin vyhráli své otvíráky a pokusí se proměnit raný úspěch ve vítěznou sérii, když se střetnou v sobotu ve Skyhawk Arena.

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí basketbalových her Southern Conference a OVC, plus každý týden spoustu dalších vysokoškolských basketbalů a živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete ETSU vs UT Martin sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ETSU vs UT Martin na ESPN+


Náhled ETSU vs UT Martin

East Tennessee State vyhrál svůj otvírák proti Newberry Wolves (NCAA D-II) na koni se čtyřmi hráči, kteří dosáhli dvouciferného skóre. Vedl Tray Boyd III s 20 body a čtyřmi doskoky z lavičky, zatímco strážný Bo Hodges vsítil 14 bodů. Isaiah Tisdale a Patrick Good měli po 10 bodech.nejdražší raketa na stolní tenis

Myslím, že je to jen nákup do systému, řekl Boyd, který vytvořil 3 ze 6 z 3bodového rozsahu. Neustále cvičíme „ještě jeden průchod“. Chcete -li to chytit, pokud dostanete záběr, vezměte si to. Pokud ale uvidíte, že někdo jiný má větší šanci, vzdáte to. Myslím, že do toho jdeme.

Trenér ETSU Steve Forbes si užil, když byl Hodges agresivnější z pole. Dokončil 7 z 12 střelby do míče.

Jednou z věcí, které se týkají běhu, je, že otevírá podlahu, řekl Forbes. Myslel jsem, že Bo udělal opravdu dobrou práci při hledání otvorů a řezání.Tennessee-Martin neměl problém odeslat St. Louis College of Pharmacy Eutectics (NAIA) do svého otvíráku a sbírat vítězství 106-48.

Chtěli jsme vyjít a hrát co nejlépe basketbal od špičky, řekl hlavní trenér Anthony Stewart. Vědomě jsme se snažili vyjít s energií a nadšením na obranný konec.

Vedl Craig Randall s 19 body za UT Martin, zatímco Derek Hawthorne, Jr. přidal 16 bodů a osm doskoků.

Celkově jsem byl s výkonem kluků spokojený, řekl Stewart. Soustředím se na obranu a oni to vědí. Opravdu se obávám obrany. Na ofenzivní straně jsme dostatečně talentovaní, že pokud provedeme, můžeme získat téměř jakoukoli střelu nebo vzhled, který chceme. Pokud hrajeme obranu, můžeme být tak dobří, jak chceme.

UT-Martin sestavil tři kampaně s 20 výhrami v letech 2014-17, ale od té doby nevyhrál žádnou sezónu.

Stále se snažíme věci vyřešit, řekl Stewart. Snažíme se budovat naši chemii a navzájem se cítit.

V loňském zápase mezi týmy zvítězil East Tennessee State o 18 bodů.


Populární Problémy

Získejte přehled o tom, jak sledovat zimní premiéru seriálu Shameless v sezóně 9 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Proč je Serena Williamsová nejlepší z nejlepších.

Jak nastavit vyskakovací karavan. Nastavení nového vyskakovacího karavanu v kempu poprvé může být trochu zastrašující. Udržováním všech kroků v pořádku pomocí této užitečné příručky brzy získáte důvěru v nastavení svého karavanu ...

Arantxa Sanchez Vicario velmi ocenila svého krajana Rafaela Nadala a uznala srovnání mezi nimi. Sanchez Vicario také tvrdil, že světová dvojka byla favoritem na letošní vítězství Roland Garros.

Chtěli jste někdy natočit svůj vlastní film? Psaní, režie a učení se upravovat svůj vlastní film je skličující návrh, ale dává vám konečnou kreativní kontrolu nad vaší tvorbou. Měli byste být připraveni věnovat spoustu práce jen proto, abyste ...