Jak sledovat Fairleigh Dickinson vs Prairie View A&M bez kabeluGetty Mike Holloway a Fairleigh Dickinson Knights se v první čtyřce představí s Prairie View A&M Panthers.Č. 16 semen Prairie View A&M Panthers a Fairleigh Dickinson Knights se v úterý setkají v první čtyřce na University of Dayton Arena.Začátek hry je naplánován na 18:40. ET a bude vysílán na TruTV. Pokud ale nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TruTV na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:tenisový míček a raketa

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TruTV. Zahrnuty jsou také TNT, TBS a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.nepromokavá tenisová obuv

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

FDU vs Prairie Zobrazit náhled

Panthers vyhráli svůj první zápas v sezóně, než shodili 11 po sobě. Ve hře SWAC dominovali, ale vyhráli titul základní části se skóre 17: 1 a získali turnajové mistrovství a automatickou nabídku konference tím, že ve finále porazili Texas Southern Tigers 92–86.Nedokážu slovy vyjádřit, jak jsem hrdý a šťastný na naše studentské sportovce a naše trenéry, řekl viceprezident a ředitel atletiky Prairie View A&M Fred E. Washington, podle KHOU . Byli dnes večer speciální a byli součástí úžasné hry, na kterou se dalo dívat. Naši sportovci, naše kapela, panterské panenky i roztleskávačky spolu se všemi studenty, kteří zde reprezentovali #PVNATION, byli prostě úžasní.Panthers udělali turnaj NCAA jen jednou v historii školy, když v prvním kole padli jako semeno č. 16 v roce 1998. Proti Tigers měli 14 krádeží; Panthers zaujímají 11. místo z 353 týmů divize I s 8,82 krádeží na zápas.

Starší strážce Gary Blackston - který v průměru dosahuje maxima týmu 15,2 bodu, sedm doskoků a 1,7 krádeží na zápas - měl proti Texas Southern šest tahů.

Byla to opravdu pozoruhodná noc a jsem na tento tým a na úspěchy, kterých jsme dnes večer dosáhli, tak hrdý, řekl podle KHOU hlavní trenér Prairie View A&M Byron Smith. Jediné, co mohu udělat, je poděkovat muži nahoře za to, že se to stalo. Měli jsme drsný začátek, ale konec je pohádka sama o sobě.

Fairleigh Dickinson se podělila o titul NEC v pravidelné sezóně se Saint Francis Red Flash a v konferenční hře se zúčastnila 12-6. Konferenční turnaj absolvovali se třemi jednocifernými vítězstvími, což ve finále znamenalo nejlepšího svatého Františka.

Bude to druhý výlet na turnaj NCAA pro vrchního strážce Darnella Edge (16,4 bodu, 2,4 asistence na zápas) a vrchního útočníka Mika Hollowaye (12,5 bodu, jeden blok na zápas), který pomohl rytířům k velkému tanci jako nováčci v roce 2016.

Důležité je, že udržujeme program, řekl hlavní trenér Farleigh Dickinson Greg Herenda po hře o titul turnaje, podle Bergenský rekord . Je opravdu důležité, aby naši hráči a všichni naši zaměstnanci poslali Mika Hollowaye a Darnella Edge tak, jak přišli. A to jen ukazuje konzistenci našeho programu, z hlediska talentu, z hlediska basketbalu, z programového závazku univerzita. Ukazuje to, že náš program je konzistentní a je připraven pokračovat ve vítězství. A my ještě nekončíme. Letos chceme jít na turnaj a vyhrát basketbal.

band it loketní opěrka

Žádný tým nikdy nevyhrál turnajovou hru NCAA.


Populární Problémy

8. nasazený Alex de Minaur se v prvním kole ATP European Open utká s francouzským veteránem Richardem Gasquetem. Bude to druhé setkání mezi hráči, přičemž De Minaur vyhrál své první setkání na nedávném US Open.

Závěrečná událost roku v jílovém mistrovství Masters 1000 bude zahájena v Římě, protože Italian Open 2021 se koná od 10. do 17. května.

Jak vyrobit jagerovou bombu. Jager Bomb je oblíbený výstřel na párty. Klasická Jager Bomb zahrnuje jeden výstřel (1,5 unce) Jägermeistera a polovinu 8,4 unce plechovky Red Bullu. Pusťte Jagera do sklenice Redball ...

Jak odebrat čtvrtletní obrubu. Možná to kdysi sloužilo jako perfektní způsob utěsnění zejícího prkna a podlahy, nebo je to jen další překážka, se kterou jste se setkali při rekonstrukci domu. Ať už je důvod jakýkoli, teď je na to čas ...

Rafael Nadal nedávno hovořil o svém manželském životě a touze mít děti v rozhovoru o volném pohybu. Nadalovi přátelé také prozradili, že Španěl ve svém osobním životě nechodí vždy včas.

Seznam nejkratších hráčů, kteří v historii zdobili tenis.