Jak sledovat online restart „Čtyři svatby a pohřeb“

Sledujte Čtyři svatby a pohřební restart online

Jay Maidment/Hulu Po ničivém žalu Maya (R) cestuje do Londýna na svatbu své nejlepší kamarádky Ainsley (L). Zatímco ve městě, Maya se znovu spojí se svými starými vysokoškolskými přáteli a ocitne se vržena do jejich osobních krizí.

Spoluvytvořili ji Mindy Kaling a Matt Warburton Čtyři svatby a jeden pohřeb restartuje Mayu (Nathalie Emmanuel), mladou ředitelku komunikace pro senátorskou kampaň v New Yorku, když cestuje do Anglie na svatbu bývalé spolužačky. Odtud jsou to všechno skandály, rozpadlé vztahy, milostné vztahy ... a samozřejmě čtyři svatby a jeden pohřeb.

V USA, Čtyři svatby a jeden pohřeb lze sledovat výhradně na Hulu . The nyní jsou k dispozici první čtyři epizody , a budoucí epizody budou vydávány každý týden ve středu.

Můžete se zaregistrovat do Hulu právě zde a epizody pak můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Čtyři svatby a pohřeb“

V serializované verzi Huluova filmu z roku 1994 Čtyři svatby a jeden pohřeb Maya je v Londýně povinná zúčastnit se svatby svého spolužáka, který nyní žije v zahraničí. Zanechává svou práci v politice, ale místo toho je paralyzována sociální politikou, protože vztahy jsou kované a rozbité, milostné vztahy jsou horké a pak studené a samozřejmě je po ruce více než jedna svatba.

Limitovaná série vzdává hold originál v mnoha ohledech. Hvězda filmu Andie MacDowell hraje suverénní texaskou matku na Ainsley Rebeccy Rittenhouse, zatímco v tomto kývnutí na film jsou umístěna velikonoční vajíčka. Pochvala patří také dalším dílům filmového spisovatele Richarda Curtise Láska nebeská a scéna, která se vrací k představení Hugha Granta Notting Hill .

Ačkoli byla série původně koncipována jako omezená série, Kaling a showrunner Tracey Wigfield naznačili, že by toho mohlo být víc, pokud by to publikum vyžadovalo. Podle Wigfielda to napsali jako kompletní příběh, který byl naplňující desetidílnou sérií, ale možnost pokračovat tam je. Cokoli může být cokoli, ona řekla .

Ačkoli se premisa odvíjí předvídatelně, píše IndieWire Ostré písmo brání sestupu do trope a produkční design má dostatek pastvy pro oči, aby zůstal svěží.

Hulu vydala popisy epizod prvních čtyř epizod seriálu:

Epizoda 1: Kash with a K
Maya (Emmanuel) odchází z ničivého srdce a cestuje do Londýna na svatbu své nejlepší kamarádky Ainsley (Rittenhouse). Zatímco ve městě, Maya se znovu spojí se svými starými vysokoškolskými přáteli Craigem (Brandon Mychal Smith) a Duffy (John Reynolds) a ocitne se vržena do jejich osobních krizí.

Epizoda 2: Hounslow
Maya a Ainsley se snaží překonat své rozchody. Poté, co se Kash (Nikesh Patel) přestěhoval zpět domů se svým otcem, narazí na starého přítele, se kterým ztratil kontakt. Zara (Sophia La Porta) učinila překvapivý objev, který ohrožuje její i Craigovu budoucnost.

Epizoda 3: We Broke
Poté, co ji Ainsleyova matka (hostující hvězda Andie MacDowell) odřízne, se Ainsley snaží zachránit své podnikání. Maya se pokouší najít si práci, ale uvědomuje si, že uniknout její minulosti může být těžší, než očekávala. Nový vztah Duffyho a Tabbyho narazil na nerovnost na silnici. Kašovy herecké ambice vykolejí rodinná nouze.

Episode 4: The Winner Takes It All
Blížící se pohřeb vyvolává u Mayi staré city. Haroon (Harish Patel) tlačí na Kaše, aby zvážil uspořádané manželství. Gemma (Zoe Boyle) dělá těžké rodičovské rozhodnutí. Duffy a Tabby udělali ve svém vztahu velký krok.

The Čtyři svatby a jeden pohřeb Pilotní scénář napsali Kaling a Warburton. Ti dva spolu také pracovali Projekt Mindy a Šampionů .


Populární Problémy

Jak hrát NBA Hangtime na Nintendu 64. Můžete být hvězdou NBA, alespoň ve videohře. Pokud chcete být mistrem NBA Hangtime pro Nintendo 64, čtěte dále. Nejprve můžete buď vytvořit hráče, nebo zadat své jméno. Nejlepší je ...

Indie Sumit Nagal udělala Indii v sobotu na olympiádě v Tokiu 2021 pyšnou, když v prvním kole porazila Uzbekistana Denise Istomina 6: 4, 6: 7 (6), 6: 4.

Felix Auger-Aliassime se ve čtvrtek utká s Henri Laaksonenem ve druhém kole kolínské akce ATP 250. Auger-Aliassime nikdy nehrál Laaksonen na ATP Tour, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

Tento wikiHow vám ukáže, jak změnit jazyk ve Wordu. Jazyky pro úpravy, zobrazení a priority můžete snadno změnit na počítači se systémem Windows, ale pokud máte zařízení Mac, Android nebo iOS, nemůžete Word nastavit na jiný jazyk ...

Heather Watson Canberra, 17. ledna (IANS) Angličanka Heather Watsonová získala svůj druhý titul Dámské tenisové asociace (WTA), když porazila Madison B.

Mistrovství WTA 1. den: Serena, Azarenková a Kvitova zahájily kampaň