Jak se dívat na FSU vs Notre Dame Football Online bez kabelu

Hodinky FSU vs Notre Dame

Getty QB Ian Book of Notre Dame Fighting Irish

Florida State Seminoles (1-2) zamíří do South Bend, aby se tuto sobotu postavili na 5. místo v Notre Dame Fighting Irish (2: 0).Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílán na NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Florida State vs Notre Dame online:nejlepší místo pro nákup tenisové rakety
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Florida State vs Notre Dame naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Florida State vs Notre Dame naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

kde mohu sledovat zrušení

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Florida State vs Notre Dame naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled státu Florida vs Notre Dame

Seminoles přicházejí ze své první výhry v sezóně, výhry 41: 24 nad Jacksonville State. Při útoku nasbírali 531 yardů, z toho 263 yardů spěchalo, a byl to snadno jejich nejlepší výlet roku.

Sofomore quarterback Jordan Travis byl 12-17 na 210 yardů a přistání, a zároveň přidal 48 yardů na zemi a další skóre. Byl pověřen startem proti Irům, což z něj činí třetího odlišného rozehrávače, který ve Floridě odstartoval v tolika hrách.

Problémy na straně quarterbacků byly jedním z problémů, ale FSU měla 10 trestů na 100 yardů proti Jacksonville State a budou muset být disciplinovanější, pokud jde o postup. FSU odehrála jen tolik obranných her, aby to vykompenzovala, ale včetně pěkného výběru Asante Samuela Jr. Florida State má budoucí hvězdu v mladém rohovém útočníkovi, který bude mít v této hře za úkol střežit širokoúhlého Notre Dame Bradena Lenzyho.

Hlavní trenér Notre Dame Řekl tento týden Brian Kelly že si myslí, že FSU konečně našla svůj rytmus v útoku, když byl Travis uprostřed, a neočekává, že Seminoles budou týmem, který bude tlačit.

Víš, potřebovali urážlivě najít svoji identitu. Myslím, že našli někoho, s kým se cítí dobře z ofenzivního hlediska na pozici zadáka, řekla Kelly. Nyní jim tento druh umožňuje útočně se dostat do rytmu. Defenzivně byli ve třech dole a čtyři dole. Možná také našli, kde chtějí být. Takže ano, toto je tým, který se bude týden od týdne stále zlepšovat.

Trenér floridského státu Mike Norvell tento týden řekl, že ví, že jeho tým bude vyžadovat téměř dokonalé úsilí, aby naštval Iry.

Hrajeme špičkový fotbalový tým v zemi, Řekl Norvell . Není pochyb o tom, že Notre Dame má skvělé zkušenosti na obou stranách míče. Podíváte se na jejich útočné a obranné fronty, to jsou dvě impozantní jednotky. Kolem nich je několik skvělých tvůrců hry, takže musíme jít hrát svůj nejlepší míč. Musíme se stále zlepšovat, nadále se soustředit na své detaily, naše základy a pak musíme být neoblomní s každým snapem, který zahrajeme. Naši nejlepší hráči musí hrát svoji nejlepší hru.

Budou čelit irskému týmu, který nehrál od jejich demolice 52: 19 19. září na jižní Floridě. Notre Dame vyšel z brány pomalu v otvíráku sezony proti Dukeovi, nakonec táhl dopředu a vyhrál 27-13, a vyšli zběsile proti jižní Floridě, takže klíčové bude pravděpodobně to, jak rychle dokážou zasáhnout.

Quarterback Ian Book má 407 yardů, přistání a zachycení během prvních dvou her a obrana Notre Dame byla působivá, vzdala pouhých 6,5 bodu, což je druhé místo v FBS. Ofenzivně je Notre Dame na 15. místě v národě v bodování útoků, takže FSU má ve své blízké budoucnosti bitvu do vrchu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Regis Prograis vs Kiryl Relikh online.

Někdy budete muset kočku sebrat a přemístit, ať už jde o to, dát ho do kočičího nosiče, zabránit mu, aby způsoboval potíže, nebo ho vyřadit z nebezpečné situace. To, jak kočku vezmete a přenesete, závisí na kočičích individuálních ...

„Find Love Live“, nová reality seznamovací show na TLC, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online bez kabelu.

Jak najít levné balíčky Disney World. Výlet do Walt Disney World Resort na Floridě může být kouzelnou dovolenou pro celou rodinu, ale může to být nákladný zážitek, zvláště když se přidá cestování, ubytování a jídlo ....

Jak zlepšit svůj krok. Rychlost běhu vychází z délky a rychlosti vašeho kroku. Pokud chcete zvýšit rychlost bez zranění, budete muset trénovat svůj krok, abyste dosáhli optimálního výkonu. K tomu budete muset připravit ...

Trenéři vždy hledají dobré obranné cíle. Očekává se, že obranné konce budou silné a svalnaté a zároveň budou rychlé a hbité. Chcete -li růst jako hráč, strávíte spoustu času cvičením. Obranné konce jsou také velmi ...