Jak se dívat na 1. sérii online „Gen: LOCK“ zdarma

WarnerMedia/Kohoutí zuby/Plavání dospělých V dystopické budoucnosti hry Gen: LOCK hrozí, že svět ovládne tísnivá autoritářská síla.Původně vysílaný na PRVNÍ platformě Rooster Teeth, animované webové sérii Gen: ZÁMEK bude dnes v noci debutovat v Adult Swim. Přehlídka se odehrává v dystopické budoucnosti, kde mezinárodní koalice známá jako The Polity bojuje s nepřátelskou invazní silou známou jako The Union. Přehlídka sleduje program Gen: LOCK a jeho členy, kteří se podílejí na vývoji a testování experimentální technologie, která umožňuje jednotlivcům s jedinečným mentálním složením nahrát jejich mysl do obřích obleků mecha brnění.

Premiéra první sezóny má svůj televizní debut v sobotu 3. srpna ve 23:30. ET/PT na plavání dospělých. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:jak hrát raketbal youtube

FuboTV

Cartoon Network/Adult Swim je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Gen: Zámek na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Sledujte hru Redskin online zdarma

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody až tři dny po jejich odvysílání i když jste je nezaznamenali.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Cartoon Network/Adult Swim.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Gen: ZÁMEK na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

tenisový wimbledon

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Cartoon Network/Adult Swim.

pokyny pro aircast armband

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Cartoon Network/Adult Swim na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation ( 3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled premiéry „Gen: LOCK“

Vytvořil Gray Haddock, Gen: ZÁMEK navazuje na členy programu s názvem Gen: LOCK, který nabízí experimentální technologii, která umožňuje lidem s jedinečným mentálním složením nahrát jejich mysl do obřích obleků mecha brnění. Série byla původně vysílána na PRVNÍ platformě Rooster Teeth, ale Adult Swim vysílá sérii na svém bloku programování s názvem Toonami.

Tak jako Komiks píše: V Gen: ZÁMEK „Poslední svobodná společnost Země stojí na straně poražených v globální válce a najímá různorodý tým mladých pilotů, aby ovládali další generaci mecha - obřích, vyzbrojených robotických těl. Tito odvážní nováčci však zjistí, že jejich nově nabyté schopnosti jsou nemalé náklady. Když Julian Chase zanechá svůj život stíhacího pilota, aby se stal prvním kandidátem programu, zjistí, že jeho vytrvalost a také jeho identita budou testovány nad rámec všeho, co si kdy dokázal představit.Hrát si

gen: LOCK - oficiální upoutávka | Pouze na kohoutích zubech Michael B. Jordan, Dakota Fanning, Maisie Williams a David Tennant hrají v nové show od producentů RWBY. Padesát let v budoucnosti hrozí, že utlačující autoritářská síla dobyje svět. Odváží se odvážný tým, který by pilotoval novou formu ozbrojené neurovědy, která ovládá zničující mecha, ale musí být… 2019-01-17T18: 00: 05.000Z

V seriálu hrají mimo jiné Michael B. Jordan, Dakota Fanning, Maisie Williams, David Tennant, Koichi Yamadera, Monica Rial, Asia Kate Dillon a Golshifteh Farahani. Jordan hlasy Chase, Vanguard pilot a All-American chlap z Brooklynu, který přišel o velkou část svého těla v bitvě o New York na začátku války. Chase se poté rekrutuje do programu Gen: LOCK a stane se prvním úspěšným pilotem Holon. Vzhledem k tomu, že jeho fyzické tělo je uzavřeno v konzervovací nádrži, většinou komunikuje s ostatními prostřednictvím holografických projekcí nebo pomocí svého Holona.

Série získala většinou pozitivní chválu, citovat jak kvalitu animace inspirovanou anime, tak výkony hlavních představitelů. Dave Trumbore z Collider napsal: Pokud vás první dvě epizody, nabité akcí, srdcem a humorem, srdceryvnými zvraty a zpětnými bodkami, nechytnou, pak jasně Gen: ZÁMEK není show pro vás.


Populární Problémy

Jak sbírat žížaly. Žížaly se často používají jako návnada pro rybáře, ale jsou také nedílnou součástí zdravých zahrad a jsou skvělé v kompostových oblastech, protože rychle rozkládají organickou hmotu a přeměňují ji na půdu bohatou na živiny. Červi ...

Novak Djokovic vyprávěl incident ze svých cest po Srbsku, kde se setkal s fanouškem, který má kořeny pro Rogera Federera. Djokovič také odhalil tenisové komentátory, které rád poslouchá.

Vysoce uznávaný temný komediální televizní seriál „Barry“ se vrací pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte HBO.

Georgia a Arkansas otevírají své fotbalové sezóny 2020 zápasovou sobotou ve Fayetteville. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Nový systém Supercell ID umožňuje hráčům snadné hraní s více účty na stejném zařízení. Použitím různých e-mailových adres pro každý účet můžete spravovat více základen najednou. Pokud jste nevytvořili ...