Jak se dívat na Indii vs. Jižní Afriku, 3. T20 v USAGetty Indický kapitán Virat Kohli.Indický kriketový tým bude hostit tým Jihoafrické republiky na stadionu M. Chinnaswamy v Bengaluru v neděli na třetí ze tří zápasů T20.Ve Spojených státech začne zápas v neděli ráno v 9:30 ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Indii po Jižní Africe, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.nejlepší boty na tenis

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indie vs Jižní Afrika na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Indie vs Jižní Afrika 3. náhled T20

Déšť vymyl první T20.Ve druhém muži v modrém pronásledovali jihoafrický pod 149 se 6 míčky a 7 brankami, které ušetřili. Indický kapitán Virat Kohli vedl všechny účastníky 72 výběhy z 52 míčů a prohlásil se mužem zápasu.Indičtí nadhazovači vzali 5 branek; Jihoafrická republika zabrala 3.

aircast náramek na tenisový loket

Bowlery ukázaly hodně charakteru. Hřiště bylo velmi dobré a dobře odstartovali, takže to byla mimořádná snaha nadhazovače stáhnout hru zpět od nás, řekl Kohli podle ESPNcricinfo . Přesně na to se díváme, zkoušíme nové lidi a uvidíme, kdo se pod tlakem postaví.Rohit Sharma stáhl pár šestek z Anricha Nortjeho ve druhém sledu a skončil s 12 výběhy z 12 míčků. Shikhar Dhawan přidal šest svých vlastních, aby se čtyřmi čtyřmi na cestě do 40 stékalo 31 míčů.Dobře jsem načasoval míč a užíval jsem si odpalování, řekl Dhawan podle ESPNcricinfo. Je dobré mít dobrý start v domácí sezóně. Proti tomuto tempu v sítích (145 plus km / h) hodně trénujeme. Bylo krásné vidět, jak Rohit zasahuje ty šestky, a bylo krásné cítit ty jízdy a škrty, které jsem zasáhl.

Kapitán Proteasu Quinton de Kock měl velkou šanci otevřít se na svou stranu, nashromáždil 52 výběhů a 37 míčů.

Myslím, že jsme začali dobře, řekl de Kock, podle ESPNcricinfo. Ke konci se uklonili docela dobře, porozuměli podmínkám mnohem rychleji než my.

Dodal: Na některé nové kluky se vyvíjel velký tlak a já si myslel, že hráli opravdu dobře. Zjevně jsme nezačali vítězně, ale myslel jsem si, že velmi dobře drželi nervy.

kde mohu sledovat přeživší

Jihoafrický debutant Temba Bavuma se umístil na č. 3 a těsně minul půlstoletí, usadil se na 49 běhů na 43 míčů se třemi čtyřmi a šesti, než odešel v 18.

Když David [Miller] nastoupil na č. 5, myslím, že ve 13., byli jsme ve velmi silné pozici, řekl Bavuma podle Hind . To je místo, kde jsme pravděpodobně trochu pohrávali v naší příčině odpalování. V polovině cesty jsem uvažoval minimálně o 180 - to by mohlo být velmi konkurenceschopné skóre. Ale ano, prostě jsme nemohli začít. Jsem vinen. Opravdu jsem nebyl schopen získat hybnost. Myslel jsem, že platforma byla opravdu nastavena na to, aby chlapci šli a dělali své věci.


Populární Problémy

Patrick Mouratoglou měl pocit, že spory PTPA mohly mít na Djokoviče největší vliv. Novak Djokovic byl ve výchozím nastavení poté, co během čtvrtého kola US Open zasáhl čárovou kouli míčem.

Pohledy na to, jak ITF a ATP vylepšují týmovou tenisovou soutěž.

Trenér Novaka Djokoviče Goran Ivaniševič nedávno prozradil, že je ohromen úrovní Srba a Rafaela Nadala na nedávných grandslamech.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Suarez vs Ansaroff, Sterling vs Munhoz a předkola UFC 238 online.

Bhambri zvýšil nové umístění v žebříčku s nedávným úspěchem titulu a vyraženým tiketem na French Open.

Bude to čtrnáctý zápas mezi těmito dvěma. Z jejich dosavadních třinácti zápasů Federer vyhrál devět a Monfils čtyři. .