Jak se dívat na Iowa vs Indiana Basketball online bez kabelu

Hodinky Iowa v Indiana

Getty Iowa Hawkeyes se ve čtvrtek utká s Indiana Hoosiers.

Iowa Hawkeyes (17-7) zamíří do montážní síně Simona Skjodta, aby se ve čtvrtek večer utkal s Indiana Hoosiers (15-8) v show Big Ten.Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Indiana na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Indiana na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Indiana na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Iowa vs Indiana

The Hawkeyes v sobotu sjíždějí z pochodu Nebraska Cornhuskers o 96-72. Strážce Sofomoru Joe Wieskamp dosáhl na vítězství 30 bodů za vítězství, když vedl Huskers. Wieskamp je druhý v týmu v bodování, v průměru něco málo přes 15 bodů. Juniorský Luka Garza vede oba Velká desítka a Hawkeyes v bodování, vsítí 23,1 bodu na zápas.

Hawkeyes získávají 79,1 bodu za soutěž, což je vrchol ve Velké desítce, ale tým byl v obraně porézní. Iowa vzdává 71,7 bodu za hru, což je předposlední místo na konferenci. Byli zachráněni péčí o míč a pyšní se nejlepším poměrem asistence k obratu ve Velké desítce. Budou čelit týmu Indiany, který se v současné době snaží zastavit krvácení.

The Hoosiers se zoufale snaží ukončit svůj současný čtyřhranný skid. Indiana má za sebou porážku 74-62 v rukou Purdue Boilermakers a v posledních 11 zápasech ji porazila 4: 7. Pro tým, který zahájil rok volnou bilancí 12: 1, je to ve druhé polovině sezóny docela pád.

Vpřed Trayce Jackson-Davis vede Indiana boduje 13,8 body na zápas. Jackson-Davis je jedním ze tří hráčů, kteří v Hoosiers dosahují průměrných dvouciferných hodnot. Justin Smith přispívá 11,3 body na soutěž a hlídá Devonte Green chipping v 10,2 hry.

Oba týmy mají téměř totožné statistiky, pokud jde o procento branek. Iowa vytváří 45,1 procent svých záběrů a Indiana 45,2 procenta jejich záběrů. Pokud ale dojde ke hře na to, kdo se lépe stará o míč, budou mít Hawkeyes trochu výhodu. Kde Iowa má nejlepší poměr asistence k obratu na konferenci , Indiana to má nejhorší.

Iowa loni zametla Indianu a vyhrála doma i venku.


Populární Problémy

Jak se dívat na fotbal v pondělí večer online. Tento wikiHow vás naučí sledovat online fotbal v pondělí večer. Streamování pondělního večera (MNF) můžete streamovat prostřednictvím bezplatné online služby, i když je to nezákonné. Pokud máte herní průkaz NFL ...

Arsenal a Liverpool se v sobotu setkávají v Community Shield 2020. Zde to můžete sledovat v USA.

Ohlédnutí za jednou z nejlepších rivalit v historii tenisu - Roger Federer vs. Rafael Nadal.

Jak uvolnit těsná ramena pomocí jógy. Zvláště pokud pracujete v kancelářském prostředí a máte špatné držení těla, může vám být problém sevřená ramena. Napjatá ramena mohou vést ke ztuhlosti krku a problémům se zády. Můžete však ...

Jak skartovat salát a zelí, styl restaurace. Strouhaný salát a zelí se používají jako příloha k mexickým pokrmům, základu zelného salátu a mnoha dalším restauračním specialitám. Klasický jemně drcený salát a zelí není ...