Jak sledovat Juventus vs Neapol v USA

Jak sledovat Juventus vs Neapol v USA

Getty Po výhře 1: 0 v otvíráku Serie A 2019-20 se Cristiano Ronaldo a Juventus v sobotu utkají v Neapoli.Juventus bude v sobotu hostit na stadionu Allianz Neapol kvůli střetu Serie A.Pro ty ve Spojených státech, kteří chtějí sledovat zápas (14:45 ET - začátek času), nebude v USA v běžné televizi, ale můžete to sledovat přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí Serie A v USA, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.všechny bílé tenisové boty pro děti

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Juventus vs Napoli sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled na Juventus vs Neapol

Obránce a kapitán Juve Giorgio Chiellini vstřelil před týdnem první gól v sezóně Serie A, když ve 21. minutě zasáhl do vítězství Bianconeri v úvodní sezóně 1: 0 nad Parmou.Pětatřicetiletý mladík šťouchl do míče, který do boxu zasáhl spoluhráč Alex Sandro.Tým byl bez nového manažera Maurizia Sarriho, protože šedesátiletý muž dostal zápal plic.

Jsme spokojeni s výsledkem a tím, jak jsme se s touto výzvou vypořádali, i když s rostoucí kondicí to bude jednodušší, řekl Chiellini, podle týmu oficiální webové stránky . Absence trenéra je dnes relativní, doplatili jsme na to, že přes týden chybí. Věřím však, že může být hrdý, protože tým ukázal, že jsme jednotní a že můžeme trénovat s odhodláním a aplikací. Zlepšíme se, ale důležité je růst vítězstvím. Tento tým má velké šampióny, došlo k tolik změnám a chtěli jsme zvýšit laťku a pokusit se zkreslit naši DNA, ale zachováním určitých základních kamenů, jako je každodenní práce, kterou je třeba dělat na základě principů každé hry. Zavazujeme se s nadšením a velkou touhou integrovat se, abychom dosáhli výsledku.definice stolního tenisu

S Sarri ven, asistent manažera Giovanni Martusciello převzal své povinnosti na postranní čáře.V prvním poločase se mužstvo pohybovalo dobře, poté ve druhém došlo k poklesu, vzhledem k horku a přípravě byl zápas vyrovnaný, ale v prvním ligovém zápase sezóny je normální, řekl Martusciello. týmový web. S první částí hry jsme spokojeni, i když jsme mohli udělat více.

Bývalý záložník Ischie Isolaverde a Empoli dodal: Tento tým se skládá z mnoha šampionů a dnes jsme se svěřili těm nejzkušenějším. Důležité bylo vyhrát na těžkém hřišti a to se nám podařilo. Slyšel jsem od Sarriho a byl rád za tři body.

Neapol si připsala vítězství i v prvním zápase své kampaně Serie A 2019-20, když porazila Fiorentinu 4-3.

tenisové vybavení pro začátečníky

Útočník Azzurri a kapitán Lorenzo Insigne zaznamenali pár gólů, včetně vítěze hry v 67. minutě.

Jsem spokojený se svými dvěma góly, ale jsem ještě šťastnější se třemi body, řekl Insigne CalcioMercato.com .

Osmadvacetiletý hráč dodal: Věděli jsme, že to nebude snadné, ale zvládli jsme to.


Populární Problémy