Jak sledovat Knicks vs Celtics bez kabelu

Jaylen Brown požaduje respekt k Tacko Fall

Getty Jaylen Brown #7 týmu Boston Celtics dunkuje míč ve čtvrtém čtvrtletí proti týmu Toronto Raptors ve třetí hře druhého kola Východní konference.

New York Knicks se snaží zastavit smyk po pěti zápasech, když se v neděli vydali na cestu do týmu Boston Celtics.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a budou vysílány na MSG (lokálně na trhu Knicks), NBC Sports Boston (lokálně na trhu Celtics) a NBA TV (na národní úrovni). Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Knicks vs Celtics online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

Poznámka: FuboTV je jediná streamovací služba, která má všechny MSG, NBC Sports Boston, NBA TV a bezplatnou zkušební verzi

Můžete sledovat živý přenos z MSG (na místních trzích), NBC Sports Boston (místní trhy), NBA TV a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. MSG a NBC Sports Boston jsou v balíčku hlavních kanálů, zatímco NBA TV je v doplňku Sports Plus. Obojí lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Knicks vs Celtics živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Celtics Market: Hulu s živou televizí

Poznámka: MSG a NBA TV nejsou na Hulu k dispozici

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Boston (místní trhy) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Knicks vs Celtics naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Out of Market: Sling TV

Poznámka: MSG a NBC Sports Boston nejsou k dispozici na Slingu a hra může být v televizi NBA zatemněna, pokud žijete na trhu Knicks nebo Celtics

Živý přenos televize NBA a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling Orange plus Sports Extra nebo balíčku Sling Blue plus Sports Extra. Je to nejlevnější streamovací služba s NBA TV, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Knicks vs Celtics můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Knicks vs Celtics

New York Knicks zahájili sezónu s určitým optimismem s bilancí 5-3, ale od té doby propadli pět za sebou. Hlavní trenér Tom Thibodeau cítil, že se to změnilo, obranné úsilí týmu, které bylo klíčové v jejich raných vítězstvích.

Zklamán, že jsme mohli hrát lépe, v obraně, ano, ale odhodlanější to napravit, řekl Thibodeau po nedávné prohře s Nets. Musíme se vrátit k tréninku. Líbí se mi boj, který jsme předvedli na konci, ale už bylo pozdě. Dostali jsme se do příliš velké díry.

Myslím, že velkou výzvou je, když máte řadu oblastí, které byste chtěli podpořit, musíte jim dát prioritu. Na všech nemůžete pracovat každý den. Takže si vyberete tři nebo čtyři věci, do kterých byste se chtěli pustit a zlepšit je, a to jsme udělali.

Poslední ztráta Knicks přišla Cavaliers a představovala 16 obratů, které se změnily na 23 bodů Clevelandu.

tenisová masáž chodidel

Tyto obraty byly nákladné a musíme pochopit, že intenzita v této části hry je odlišná, řekl Thibodeau. Budeme i nadále hodnotit a hledat nejlepší kombinace, abychom se mohli posunout dál. Všechno je na stole.

Julius Randle byl pro Knicks světlým bodem, v průměru 23,2 bodu, 6,7 asistence a 10,5 doskoku - vedoucí tým v každé kategorii.

Celtics se tento týden vrátili do akce po delší přestávce, kvůli které byla trojice her zrušena kvůli protokolům COVID-19. Boston si nenechal ujít ani jeden úder a narazil na Magic 127-97.

Cítil jsem se dobře. Tento COVID a tato pandemie očividně zasáhly nejen nás, ale každý tým v této lize. Každý dělá to nejlepší, co může, aby se s tím vyrovnal a zvládl to, řekl strážce Celtics Marcus Smart. Způsob, jakým jsme hráli, tempo a všechno, to byl pro nás klíč.

Jayson Tatum má v této sezoně průměrně 26,9 bodu na vedení Celtics, těsně za ním jeho běžecký kolega Jaylen Brown, který si odnáší 25,8 bodu na zápas.

Celtics jsou uvedeni jako 7,5bodové favority zápasu. Celkový součet je 212,5 bodu.


Populární Problémy

Podívejte se, jak sledovat online MTV Europe Music Awards, alias MTV EMA, online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru seriálu The Bachelorette v roce 2019, a také 15 epizod seriálu budoucí sezóny online prostřednictvím živého přenosu.

Jak zřídit jídelnu v Domě s pečovatelskou službou na večeři. Zřízení jídelny v domě s pečovatelskou službou se může zdát snadné, ale je to trochu komplikovanější než pouhé položení nože, lžíce a vidličky na stůl. Musíte si také pamatovat ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat nový televizní pořad Amazon Prime „Good Omens“ online prostřednictvím živého vysílání.

Každý hráč by měl povrch, který se mu nejvíce líbí, nikdo nemá rád tyto 3.

Jak zajistit, aby vaše hry Nintendo 64 fungovaly. Zkoušeli jste někdy do konzoly vložit jednu ze svých starých kazet Nintendo 64, ale nefungovalo to? Zkuste některá z níže uvedených řešení buď restartovat konzolu, vyčistit ji nebo ...