Jak sledovat Lakers vs Clippers online bez kabelu

Lakers NBA Championship

Getty LeBron James vtipkuje s Anthonym Davisem z Los Angeles Lakers.

Bitva o LA se dostává do centra pozornosti, když začíná sezóna NBA. Lakers a Clippers se utkají v úterý ve Staples Center, aby vyvrátili svá očekávání nabitá období.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Lakers vs Clippers prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

dobrá tenisová raketa

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Lakers vs Clippers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

pár tenisek

Hulu s živou televizí

TNT je jedním z 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Lakers vs Clippers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

jak rychle slouží serena williams

TNT je součástí balíčku Sling Blue Sling TV, který je dodáván se 40 a více živými televizními kanály.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Lakers vs Clippers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Lakers vs Clippers

Lakers i Clippers přetvořili své soupisky v offseason a nyní se týmy Los Angeles ocitly jako nejlepší uchazeči o titul NBA.

„racquetball“ v čínštině

Poté, co zmeškali play off a LeBrona Jamese zbrzdilo zranění, Lakers zlepšili svá očekávání tím, že stáhli obchod s All-Star velkým mužem Anthonym Davisem.

A nenechte se mýlit - očekávání pro lidi ve fialové a zlaté barvě jsou mistrovství nebo poprsí.

Je skvělé, že má všech 15 kluků stejnou naléhavost ohledně toho, o jaký úkol se jedná, což je vítězství v šampionátu, řekl center JaVale McGee. Není to pro postup do play -off. Nestačí to, vyhrajte první sérii v play -off. Je to vyhrát šampionát.

James je připraven nastoupit do své 17. sezóny NBA.

Úvodní noc je skvělá. Pro mě je to jako první školní den, řekl James. Chci říct, miluji hru a evidentně jsem měl nejdelší propuštění v kariéře, takže být tam, kde jsem fyzicky (a) mentálně, bez ohledu na to, proti komu se otevřeme ... Úterý (bude) skvělý den.

Clippers udělali pár trhákových tahů, aby se stali uchazeči, obchodovali s bývalou hvězdou Oklahoma City Paulem Georgem a podepsali cenného volného agenta Kawhiho Leonarda, který byl čerstvý z vedení Toronta Raptors k jejich prvnímu titulu NBA.

Když jsem tam hrál poprvé, bylo to vzrušující, řekl Leonard. Pětačtyřicet minut od mého rodného města, protože jsem za chvíli mohl poprvé vidět rodinu, to bylo vzrušující.

Žádný tým nebude v plné síle pro otvírák. Lakers postrádají startujícího útočníka Kylea Kuzmu se stresovou reakcí na levé noze.

Právě teď mluvíme o zvýšení jeho aktivity a nebudeme se dívat na dva dny, řekl trenér Lakers Frank Vogel. Tento týden se pokusíme zvýšit jeho pracovní vytížení a aktivity a uvidíme, kde jsme.

učit se badminton

Clippers budou bez George, který stále potřebuje čas na návrat po offseason zranění ramene.

Budu mimo předsezónu, řekl George ESPN na začátku tohoto měsíce. V říjnu už budu úplně mimo, ale kdo ví? Uvidíme. V rozmezí listopadu je naše cílové datum.


Populární Problémy

Jak hodit úder. Ať už se chcete umět bránit, nebo vás zajímá bojový sport, jako je box nebo MMA, vědět, jak hodit pořádnou ránu, je zásadní krok. Umět házet kontrolovaně, přesně a ...

Jak neztloustnout na antikoncepci. Možná jste už slyšeli, že antikoncepce způsobuje přibírání na váze a u některých lidí může dojít i k pár kilům. Většinu času je přírůstek hmotnosti na pilulce způsoben změnami ve vašich návycích ...

Jak ošetřit modřinu na patě. Přestože pohmoždění paty není považováno za vážné zranění, bolest a otok, které způsobí, mohou být docela vysilující. Když je pata zraněna opakovaným nadměrným používáním nebo silným nárazem, je důležité vzít ...

Jak zmírnit bolest zápěstí. Bolest zápěstí je běžnou stížností mnoha lidí, i když má několik různých příčin. Často je to způsobeno podvrtnutím vazů z lehkého traumatu, ačkoli mezi další důvody patří opakující se stres, ...

Jak vypadat starší. Abyste vypadali starší, budete se muset oblékat jako starší osoba a také se tak chovat. Ačkoli ne každý člověk starší než vy bude mít stejný smysl pro styl nebo stejné chování a návyky, existuje několik ...