Jak se dívat na celoživotní filmy o posedlosti online

Celeste Desjardins jako Madison Turner ve hře Obsession: Her Final Vengeance, vysílaná na celoživotní neděli 12. července ve 20 hodin ET/PT.

Život Celeste Desjardins jako Madison Turner ve hře Obsession: Her Final Vengeance, vysílaná na celoživotní neděli 12. července ve 20 hodin ET/PT.

Připravte se na celoživotní trojitou funkci tohoto víkendu, protože Posedlost Thrillogy vysílá tři zbrusu nové švihy po sobě jdoucích nocích od 10. července do 12. července ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Posedlost Thrillogy ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

pažní ortéza při tendonitidě

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžete sledovat Posedlost Thrillogy živě na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na vašem telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat filmy na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

tenisová raketa pro začátečníky

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Posedlost Thrillogy živě na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu filmů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

je racquetball dobré cvičení

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Posedlost Thrillogy live na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení přes Hulu aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živé vysílání, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů a filmů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte celý život na Sling TV

Životnost je zahrnuta v balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

stát se tenisovým profesionálem

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Posedlost Thrillogy živě na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Celoživotní náhled Thrillogy „Obsession“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Ten chlap vypadá podezřele. 🤔 Nenechte si ujít #ObsessionThrillogy tento víkend začínající #StalkedbyMyLover Pátek v 8/7c.

Příspěvek sdílený uživatelem Doživotní televize (@lifetimetv) 7. července 2020 v 11:56 PDT

Jedná se o celoživotní filmovou trojici Obsession: Stalked By My Lover, Obsession: Escaping My Ex a Obsession: Her Final Vengeance, začátek v pátek 10. července ve 20 hodin. ET/PT a běží do neděle 12. července, přičemž každý film se buduje od dalšího.

Podle tiskové zprávy společnosti Lifetime vypráví událost se třemi nočními filmy znepokojivý příběh Madison Turnerové (Celeste Desjardins) a jejího nového spolubydlícího Blakea Collinse (Travis Nelson), kteří se brzy stanou milenci. Ale jejich romantická nálada rychle padá, protože Blakeova pokřivená posedlost a fixace na Madison je oba vede po cestě nebezpečí a podvodu.

základní pravidla stolního tenisu

Obsession: Stalked By My Lover, 10. července: Když spolubydlící studentka Madison Turnerové náhle odejde, je nucena rychle najít nového. S velmi málo vhodnými vyhlídkami na spolubydlící se Madison usadí na Blake Collins - atraktivní, charismatické a nejlépe ochotné zaplatit jí dva měsíce předem nájem. Okamžitě se trefili a brzy se jejich vztah změní ze vztahu platonických spolubydlících na romantický pár. Ale Blake má postranní úmysly a jeho zraky se zaměřují na víc, než by se na první pohled zdálo.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Tento víkend má premiéru #ObsessionThrillogy !! Zde je plán

Příspěvek sdílený uživatelem Doživotní televize (@lifetimetv) 6. července 2020 ve 12:07 PDT

Obsession: Escaping My Ex, 11. července: Blake nemůže dostat Madison z mysli a nezastaví se před ničím, aby ji měl po svém boku - i kdyby to mělo znamenat její únos. Se svým hanebným plánem v plném proudu Blake vymáhá peníze od sestry Madison Evie (Kelly Hope Taylor) v naději, že bude financovat jeho a Madisonovu budoucnost.

Obsession: Her Final Vengeance, July 12: Po traumatickém zážitku s Blakem se Madison snaží zapomenout na strašlivé utrpení, které jí prožil. Málokdo však ví, že Blakeova psychotická sestra Lisa (Anastasia Phillips) je odhodlaná skóre vyrovnat.

Obsession Thrillogy se koná 10., 11. a 12. července ve 20 hodin. ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat stream Frozen 2 online právě teď, ať už máte nebo nemáte Disney Plus.

Vše, co potřebujete vědět o zápase druhého kola Serena vs Bouchard ve 4. den.

Hledáte přímý přenos Munguia vs Hogan? Zde je návod, jak sledovat boj online, pokud jste ve Spojených státech.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online seriál „Brat Loves Judy“ streamovaný online.

Pokud vaše espadrilky začínají vypadat opotřebované a špinavé, věnujte jim chvilku osvěžení. Místo toho, abyste je hodili do pračky, budete je muset vyčistit ručně, aby se juta nerozmotala. Smíchejte jemný čisticí roztok a ...

Stát Iowa pořádá v sobotu odpoledne UL Monroe. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.