Jak sledovat malou bubenickou dívku online bez kabelu

Jak se dívat na malou bubenickou dívku

GettySoudě podle hvězdného obsazení, velmi oblíbeného zdrojového materiálu a raných recenzí, The Little Drummer Girl “, nová minisérie založená na románu Johna le Carrého, ve kterém se představí Michael Shannon, Alexander Skarsgard a Florence Pugh, patří na začátek vašeho seznamu sledovaných.Všech šest hodin trvajících epizod seriálu bude odvysíláno během tří nocí na AMC: Epizody 1 a 2 v pondělí 19. listopadu ve 21 hodin. ET; epizody 3 a 4 v úterý 20. listopadu ve 21 hodin. ET; a epizody 5 a 6 ve středu 21. listopadu ve 21 hodin. ETJak sledovat malou bubenickou dívku online bez kabelu

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos AMC (nebo epizod DVR nebo sledovat epizody na vyžádání) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to bezplatnou registrací vyzkoušení jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTVAMC je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat všechny epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV PhiloAMC je součástí hlavního 43kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete pořad sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu, tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli epizodu, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TV

AMC je součástí balíčků Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Populární špionážní romány Johna le Carrého jsou již dlouho zdrojem filmových i televizních adaptací.

The Spy Who Came in from the Cold byl první, když se v roce 1965 proměnil ve film režírovaný Martinem Rittem. Špion Tinker Tailor Soldier byl původně přeměněn na sedmidílnou minisérii od BBC a poté byl v roce 2011 adaptován na film s Gary Oldmanem v hlavní roli, který nakonec získal tři nominace na Oscara a desítky dalších cen. V poslední době tam byl Nejhledanější muž v hlavní roli Philip Seymour Hoffman, Náš druh zrádce v hlavní roli Ewan McGregor, a Noční manažer , kritikou uznávaný seriál s Tomem Hiddlestonem a Hughem Lauriem.

Tak jako Ringerův Chris Ryan tato sbírka upravených děl le Carré není tak rozšířeným vesmírem, jako spíše Jamesem Bondem myslícího člověka.

Tyto úpravy byly obvykle velmi úspěšné a The Little Drummer Girl vypadá to, že v tomto trendu bude pokračovat.

Příběh představuje Charlieho, krajně levicovou radikalizovanou anglickou herečku, která se stala špionkou a která byla přijata na tajnou misi s cílem vypláchnout Khalila, palestinského vůdce teroristů zodpovědného za sérii bombových útoků v celé Evropě v 70. letech minulého století. Čím hlouběji se však dostává, tím více se testuje její oddanost.

Je to poutavý příběh, který dává smysl pro televizní adaptaci, ale také pomáhá, že obsahuje hvězdné obsazení a štáb.

Charlieho hraje rychle vycházející hvězda Florence Pugh ( Padající , Lady Macbeth ), SZO přináší bez námahy výkon, na kterém série závisí. Přidává se k ní Michael Shannon ( Tvar vody , Noční zvířata ) a Alexander Skarsgaard ( Pravá krev , Velké malé lži ), kteří hrají izraelské agenty, kteří rekrutují Charlieho.

Všechno spojuje slavný režisér Park Chan-wook, muž za ním Oldboy a Soucit s panem Vengeancem , mezi ostatními.

Strávit čtyři nebo pět měsíců s jedním z největších filmařů na planetě je pro nás herce očividně taková lahůdka, Řekl Skarsgard .

Dřívější recenze pro The Little Drummer Girl byly vynikající.

Píše Ryan: ( The Little Drummer Girl ) je strhující špionážní thriller odehrávající se v izraelsko-palestinském konfliktu na konci 70. Ale to, co říká o psychologii svých postav, přesahuje žánr nebo časové období.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Daytona NextEra Energy 250 online bez kabelu. Závod je začátkem série NASCAR Truck 2020.

Na trhu je několik čistících prostředků, které pomáhají starat se o specifické kožní problémy, jako je mastná pleť. Některé z těchto produktů obsahují drsné přísady, které mohou skutečně zhoršit kožní problémy, spíše než pomoci. Vytváření vlastních ...

Jak udržet pavouky mimo váš dům. Nalezení 8nohých tvorů ve vašem domě může být znepokojivé, zvláště pokud nejste fanouškem života kolem pavouků. Můžete zabránit pavoukům v hrabání a otáčení pavučin ve vašem domě tím, že použijete ...

Proslulý tenisový trenér Roger Rasheed věří, že přítomnost Rogera Federera v rozhovoru GOAT (Greatest Of All Time) není jen o číslech, ale také o jeho vlivu na tenis.

Austrálie startuje na Fidži v otvíráku mistrovství světa v ragby 2019 na každé straně. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.