Jak se dívat na Little People Big World Season 20 online bez kabelu

Malí lidé, sezóna Big World 20

TLC

Matt a Amy Roloff a jejich pět dětí již 14 let sdílejí svůj život s televizními diváky Malí lidé, velký svět , show o tom, jak se Matt, Amy a jejich syn Zach pohybují ve velkém světě a zároveň mají zakrslost. Premiéra 20. série v úterý 31. března ve 21 hodin ET/PT na TLC.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nový Malí lidé, velký svět epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

TLC je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Malí lidé, velký svět žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

tenisové gripy

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Malí lidé, velký svět na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

jak rychle vyléčit tenisový loket

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Malí lidé, velký svět živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka 20. sezóny „Malí lidé, velký svět“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

„Život se změnil. Rodina se změnila. ' #LPBW je ZPĚT Úterý v 9/8c.

Příspěvek sdílený uživatelem TLC (@tc) 25. března 2020 v 10:10 PDT

Nová sezóna Malí lidé, velký svět zavádí pro rodinu Roloffů všechny druhy změn - od těhotenství přes renovace farmy až po nový dům a vše mezi tím.

Největší nedávnou změnou rodiny Roloffů je, že se Matt a Amy před několika lety rozvedli a důsledky tohoto odloučení stále rezonují v celé rodině. V nadcházející sezóně Matt částečně koupí Amyin podíl v Roloff Farms, [takže] se rozhodne, že žít 500 stop od jejího bývalého manžela již nevyhovuje jejímu životnímu stylu a vydává se na cestu k nalezení nového domova, a potažmo nový život.

golfové chrániče loktů jak nosit

Ve vzduchu je však také nějaká romantika, kterou by mohl plánovat Amyin přítel Chris, a Matt a jeho přítelkyně Caryn se snaží společně vymyslet vlastní budoucnost. Jak to všechno otřese rodinnou dynamikou?Hrát si

Každý potřebuje malou TLC #StayHome Streamujte své oblíbené TLC pořady na TLC GO: tlc.com/ Přihlaste se k odběru TLC: bit.ly/SubscribeTLC Facebook: facebook.com/TLC Twitter: twitter.com/TLC Instagram: instagram.com/TLC #StayHome 2020-03-23T17: 00: 02.000Z

Mezitím se Zach a Tori začínají cítit, jako by se dostali k rodičovství s dítětem Jacksonem - a pak zjistí, že čekají holčičku! Ale toto těhotenství je pro Tori mnohem obtížnější a ti dva jsou na špendlících a čekají na výsledky testů dítěte, zda bude mít také zakrslost.

Navzdory překážkám a občasným neshodám se Matt a Amy ze všech sil snaží dát na první místo svou neustále se měnící, moderní rodinu a snaží se dát svým dětem a vnoučatům pevný základ, na kterém mohou růst. Ale když je v sázce osud farmy, napětí dosáhne nových výšin a vyvstává otázka: jaká je budoucnost rodiny Roloffů?

Premiérová epizoda má název Amy’s Next Chapter a škádlí, že pro ni má Chris velké překvapení. Poté má druhá epizoda název If the Ring Fits ..., takže to vypadá, že zásnuby mohou přijít na začátku sezóny. Tento popis epizody také říká, že Zach a Tori jsou otřeseni zprávami o jejich nenarozené dceři.

Malí lidé, velký svět vysílá v úterý v 9 hodin ET/PT na TLC.


Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas Arkansas State online bez kabelu.

Sobotní bitva mezi Canelo Alvarez a Rocky Fielding není na pravidelném PPV. Zde je návod, jak můžete souboj sledovat zdarma.

Mnoho receptů zahrnujících čokoládu vyžaduje, aby byla nasekaná, od fudge brownies po čokoládové sušenky. Množství sekaného, ​​jemného nebo hrubého, závisí na receptu a osobních preferencích. Sekání čokolády může být obtížné, když ...

Stát Iowa pořádá v sobotu odpoledne UL Monroe. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Maria Sharapova a Serena Williamsová se dostaly do finále Australian Open.

12 titulů Rafaela Nadala na French Open překonalo rekordní úspěchy Michaela Phelpsa a Usaina Bolta v hlasování fanoušků. Roger Federer a Serena Williamsová byli také uchazeči v soutěži o hlasování v závorkách.