Jak se dívat na film „Láska a hip hop: Je to milostná věc“ online

Getty Remy Ma a Papoose se účastní summitu REVOLT X AT&T Host REVOLTJe tu nový Láska a hip hop speciál nazvaný Je to milostná věc s Remy Ma a Papoose, mezi jinými populárními páry, premiéra v pondělí 1. února ve 20 hodin ET/PT na VH1.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Love & Hip Hop: Je to milostná věc streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos VH1 a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Love & Hip Hop: Je to milostná věc žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos VH1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Love & Hip Hop: Je to milostná věc živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

volley grip tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos VH1 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Love & Hip Hop: Je to milostná věc živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled „Láska a hip hop: Je to milostná věc“Hrát si

Remy Ma a Papoose na speciálu „Láska a hip-hop: Je to milostná věc“ Remy Ma a Papoose diskutují o nadcházejícím speciálu VH1, Love & Hip-Hop: It's a Love Thing, který představuje mnoho z nejvýznamnějších párů franšízy. Hip-hopový pár také prozradil, že pracuje na knize rad pro vztahy. (31. ledna) Přihlaste se k odběru dalších nejnovějších zpráv: smarturl.it/AssociatedPress Web: apnews.com Twitter: twitter.com/AP Facebook: facebook.com/APNews Google+: plus.google.com/115892241801867723374 Instagram:… 2021-01-31T23: 48: 25Z

V tomto novém Láska a hip hop speciální komik Chris Spencer a jeho manželka Vanessa Rodriguez-Spencer se ohlédnou za největšími milostnými příběhy Láska a hip hop historie, jak páry mluví o svých vztazích a hrají odhalující hry, podle tiskové zprávy VH1.

Premiérová epizoda obsahuje sexy rande pouze pro páry, které spojuje milované páry z Láska a hip hop s podrobnostmi o tom, jak se poprvé setkali a co dělá jejich vztahy tikem.

Remy Ma a Papoose ve stručném náhledu pro Associated Press hovoří o tom, co mohou diváci od nového speciálu očekávat.

Opravdu to byla jedna z nejzábavnějších věcí, které jsme dělali z domova, řekla Ma. Něco, co když to lidé vidí, myslím, že to nechají s tím, že budou chtít na svém milovaném.Hrát si

Remy Ma a Papoose přemýšlejí o svém manželství v seriálu „Love & Hip Hop: It's a Love Thing“ Oblíbení „Love & Hip Hop“ Remy Ma a Papoose se připojili k dalším populárním párům z franšízy „Love & Hip Hop: It's a Love Thing“, kde si zavzpomínají na některé ze svých oblíbených momentů ze série. Pár, který byl ženatý 13 let, zahájil dokumentaci své svatby pro show… 2021-02-01T18: 22: 51Z

Moje oblíbená část ... jsou naše svatební klipy, řekl Papoose. Nejpamátnější okamžiky, které jsem v té show měl, byly dokumentování naší svatby, protože kvůli okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, jsme nemohli mít naši velkou svatbu, takže skutečnost, že jsme to mohli udělat před světem pro každého vidět v televizi bylo požehnání, člověče. Nikdy na ty epizody nezapomenu.

Naše svatba byla první svatbou, na které jsem kdy byla, a od té doby jsme byli na tolika svatbách našich přátel, řekla Ma a řekla, že jim lidé říkají, že žádají o radu ohledně manželství, protože jsou spolu téměř 13 let let.

Zábava dnes večer také měli nějaké klipy ze speciálu, kde páry seděly a povídaly si o svých oblíbených chvílích z těch let. The upoutávka na speciál také škádlí Přidejte se ke svému oblíbenci Láska a hip hop páry a přátelé na rande tak dospělého, tak sexy, že to skončí třeskem. Vypadá to na spoustu zábavy.

Love & Hip Hop: Je to milostná věc vysílá se v pondělí 1. února ve 20 hodin ET/PT na VH1.


Populární Problémy

Po vítězství v prvním kole na US Open 2021 se Coco Gauff podělila o své myšlenky na odstoupení Sereny a Venus Williamsových z turnaje. Mluvila také o tom, že v příštím kole bude čelit Sloane Stephensové a ve svém trenérském týmu bude mít Patricka Mouratogloua.

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu seriálu The Bachelorette online bez kabelu. Podrobnosti čtěte dále.

Je sladká a krásná a vy konečně klikáte. Je čas na polibek? Pokud jste ji nikdy předtím nelíbali, nebo jste nikdy nikoho nepolíbili, může to být trochu zastrašující. Ale nebojte se - není to tak obtížné, jak se zdá! Když...

Deontay Wilder a Tyson Fury se v sobotu setkají na velmi očekávané odvetě. Zde je návod, jak koupit PPV online.

Máte nedostupný nebo jinak bezcenný pevný disk plný citlivých dat? Chcete mít jistotu, že data nikdy nespatří světlo světa? Jakmile vymažete pevný disk, zvažte jednu z těchto možností pro další ochranu ...