Jak se dívat na 3. sérii Love & Hip Hop Miami online

Sledujte Love and Hip Hop Miami Season 2 online

VH1

Láska a hip hop Miami se vrací na svou třetí sezónu na VH1, což znamená, že fanoušci budou moci dohnat Trinu, Trick Daddyho a zbytek hvězdného obsazení. Nová sezóna má premiéru v pondělí 6. ledna ve 20 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos VH1 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

VH1 je součástí hlavního 58kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě a je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

obrázky tenisových míčků

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Láska a hip hop Miami žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady a epizody, které byly vysílány za poslední tři dny.

jak se dívat na & t tv

FuboTV

VH1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Láska a hip hop Miami na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů a epizod až tři dny poté, co se vysílají (a někdy i déle), i když je nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují VH1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Láska a hip hop Miami na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

šněrovat tenisky

Ukázka ze 3. série seriálu Love & Hip Hop Miami

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

305 se opět zahřívá! ? Připravte se na novou sezónu #LHHMIA, která má premiéru PONDĚLÍ 6. LEDNA na VH1!

Příspěvek sdílený uživatelem Láska a hip hop (@loveandhiphop) 9. prosince 2019 v 17:45 PST

Od finále 2. sezóny se toho hodně pokazilo Love & Hip Hop Miami . Trick Daddy a Amara La Negra jsou ve zcela nových vztazích a Trina je nucena se vyrovnat se ztrátou své matky Vernessy Taylor.

Trina dlouze hovořila o své matce a o tom, že ona měla na ni největší vliv. Mým vzorem v mém životě byla a vždy bude moje matka, ona řekl Hip Latina . Neexistuje žádné množství slov, které by popisovalo pouto a inspiraci, které mi každý den dávala, ani bych nebyl ani polovinou ženy, se kterou chodím, aniž by byla příkladem toho, jak žít podle svých vlastních podmínek, být silná a nezávislá jako podnikatelka a bezpodmínečná láska, která je vštěpována tomu, co vytváříte pro svůj život. Je pro mě ztělesněním života, a proto je to, co považuji za svůj vzor.

sledujte fsu fotbal online zdarma v přímém přenosu

Vernessa zemřela v září 2019 po boji s rakovinou. Rapper mluví o bolesti, kterou cítí během super trailer pro sezónu 3 a možnost, že se už nikdy nemusí cítit nejlépe. Opravdu nemohu uvěřit, že tu moje matka není, řekla. Nejsem v pořádku, nikdy nebudu v pořádku do konce svého zatraceného života.

Trina a Trick Daddy zatím nevydali společné album, TNT Ale duo oznámilo, že se spojí v ranní rozhlasové show. Informuje o tom Miami Herald že Trina a Trick budou hostit blok na Miami 99JAMZ/WEDR a převezmou kontrolu nad syndikátem Ranní show Rickey Smiley . Chvíli jsme o tom mluvili a naskytla se nám příležitost, takže jsme se rozhodli říct ano, řekla Trina outletu. Jsem z toho prostě nadšený.

Rapper pokračoval v diskusi TNT , a naděje, že se partnerství v rádiu přelévá do nahrávacího studia, aby mohla ona a Trick Daddy dokončit album. Vyskytly se naše malé potíže, naše hrubá záplata, ale vy si tím procházíte, vysvětlila. Chci vidět, jak nás show přiblíží, a pak budeme mít tu energii pro studio. Rozhlasová show Triny a Tricka Daddyho bude dokumentována po celou sezónu.


Populární Problémy

Jak naplánovat levnou dětskou oslavu narozenin. Plánování dětské oslavy narozenin může být zábava. Mít v plánu levnou párty je méně příjemné. Většina lidí chce dát svým dětem párty, kterou chtějí, ale realisticky to může skončit ...

Kompletní průvodce, jak sledovat dnešní fotbalový zápas Vanderbilt vs ETSU online, včetně několika bezplatných možností.

Benoit Paire nedávno dlouze hovořil o Velké 3 tenisu mužů - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic. Paire tvrdil, že je ohromen obětavostí a motivací Velké 3, a připustil, že nikdy nemůže být stejný.

Tottenham a Antverpy se setkají ve čtvrtek ve hře Evropské ligy. Zde můžete zápas sledovat, pokud žijete v USA.

UNC, Gonzaga, Oregon a Seton Hall titulky bitvy 4 Atlantis 2019. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

Neustálé vyhánění komárů může být frustrující. Naštěstí, ať už kempujete nebo odpočíváte na dvoře, existuje několik triků, které můžete použít k tomu, abyste zabránili otravným komárům. Plácněte je plácnutím. Plácnutí komárů, obvykle ...