Jak se dívat na Maryland vs Temple Football online bez kabelu

Maryland vs Temple Live Stream

Getty

někdo hraje tenis

Fotbalový tým Temple Owls bude v sobotu hostit Maryland Terrapins na finančním poli Lincolna.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace.

měkká loketní ortéza

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Maryland vs Temple

Terrapinové předvádějí doma přesvědčivé výkony. Sezónu zahájili zničením Howarda Bisona 79: 0, poté minulý týden překonali Syracuse Orange 63-20.

Maryland našel koncovou zónu v každém ze svých prvních tří majetků proti Syrakusám.

Naštěstí jsme mohli rychle začít, řekl hlavní trenér prvního ročníku Michael Locksley 247Sporty . Dostali jsme dobré tři v obraně a poté v útoku jsme dokázali rychle skórovat. Stále zdůrazňujeme, že začít rychle je pro nás ve všech třech fázích opravdu důležité, a dnes jsem si myslel, že jsme to udělali.

Dodal: Byl jsem spokojen s ofenzivní popravou na začátku hry. Když jsme se dostali do třetí čtvrtiny, trochu jsme se uklidnili, protože jsme zpomalili tempo a snažili jsme se přerušit některé hry mimo hru, kterou by musela hrát naše obrana. A to ještě není něco, v čem bychom byli dobří, takže bylo dobré pracovat na zpomalení tempa, protože se musíme ujistit, že hrajeme doplňkový fotbal.

Terpy přerostly Orange 650-400 a byly obzvláště dominantní na zemi, když dosáhly 354 spěchajících yardů na Syracuse’s 70.

Naše obrana odvedla opravdu dobrou práci, řekl Locksley za 247 sportů. Vzdali jsme se některých výbušných her, které neradi vidíte, ale když budete hrát typ obrany, který hrajeme, některých her se vzdáte. Jde jen o to, jak reaguješ.

Sovy nehrály od zahájení sezóny 31. srpna, kdy odstřelovaly Bucknell Bison 56-12 na Lincoln Financial Field.

Musíme uklidit nějaké věci, řekl hlavní trenér Rod Carey The Temple News . Určitě to nebylo dokonalé. Máme se v čem zlepšovat a učit se. Výhru nebereme jako samozřejmost.

Redshirt juniorský rozehrávač Anthony Russo šel 32 z 41 na 409 yardů, 4 přistání a odposlech. Poté ustoupil zálohování Todda Centeia, červeného trička druháka, který šel 4 z 5 na 98 yardů a další skóre.

nejlepší tenisová raketa pro středoškoláka

Občas jsme mohli být rychlejší, řekl Russo o Templeově urážlivém útoku, podle The Temple News. Myslím, že to je jen vstup do her, práce na nich ještě více a zrychlování. Myslím, že jsme se dnes pohybovali docela dobře. Několikrát jsme se chystali chytit míč a obrana nebyla nastavena a oni stále hledali hovory.


Populární Problémy

Jak vyléčit zlomený prst. Prsty na nohou se skládají z malých kostí (nazývaných falangy), které se mohou vystavit tupému traumatu. Většina zlomených prstů se nazývá zlomeniny „stresu“ nebo „vlasové linie“, což znamená malý povrch ...

Naomi Osaka po sociálních sítích bezprostředně po odstoupení od French Open trochu ztichla, ale nyní obnovila svoji činnost.

Cowboys a Bucs uzavírají předsezónu 2019 ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v Dallasu, Tampě a na dalších trzích.

HBO Now se během měsíce prosince zbavuje hrstky filmů, které nahradí řada nových a různých filmů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Jak získat tónovaný zadek. Tónovaný nebo vytvarovaný zadek vám umožní vypadat a cítit se dobře. Chcete -li získat tónovaný zadek, budete muset současně budovat svaly při spalování tuků. Pracujte na budování nejen svalů na zadku, ale také svalů v ...

Jak stylovat vysoký výstřih. Vysoké výstřihy často dostanou špatný rap za to, že jsou oplzlé a zastaralé. Ale top s vysokým krkem může být při správném nošení překvapivě šik. Klíčem je vybrat správnou košili nebo halenku s vysokým výstřihem a spárovat ...