Jak se dívat na Masters bez kabelu v roce 2020

Tiger Woods

Tiger Woods slaví Masters 2019

S listopadovým odpalištěm bude Masters vypadat a cítit se jinak, ale soutěž na hřišti zůstane stejná, když hvězdné pole soutěží o možnost obléknout si zelenou bundu.Televizní přenos z turnaje bude na ESPN (1-5: 30 pm ET ve čtvrtek a pátek) a CBS (13:00-17:30 ET v sobotu; 10:00-15:00 ET v neděli), ale ESPN+ bude mít daleko komplexnější pokrytí celý den, každý den turnaje.

Zde je kompletní přehled toho, jak můžete v roce 2020 sledovat Masters online bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Nejrozsáhlejší pokrytí: ESPN+

Zatímco televizní vysílání začne až v polovině každého kola, ESPN+ bude mít celodenní pokrytí po všechny čtyři dny turnaje. ESPN+ bude mít k dispozici několik různých streamů od čtvrtka do neděle, včetně:Amen Corner : Pokrytí otvorů 11, 12 a 13

Doporučené skupiny : Pokrytí vysoce postavených skupin. Ty nebudou vyhlášeny den před každým kolem, ale pravděpodobně budou zahrnovat skupiny Tiger Woods a další zvučné golfistyDoporučené otvory : Pokrytí otvorů 4, 5 a 6Funkce Otvory : Pokrytí otvorů 15 a 16

Toto je nejlepší způsob, jak sledovat Masters. ESPN+, který také zahrnuje přímé přenosy dalších událostí PGA Tour a spousty golfového obsahu na vyžádání stojí 5,99 $ za měsíc nebo 49,99 $ za rok:

hrát batminton

Sledujte Masters na ESPN+

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Masters můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Sledujte vysílání ESPN a CBS: FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN, CBS a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, televizní vysílání Masters můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

U televizních přenosů ESPN můžete také sledovat živé přenosy prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sledujte vysílání ESPN a CBS: Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ESPN, CBS a dalších 65 televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat televizní přenosy Masters živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

U televizních přenosů ESPN můžete také sledovat živé přenosy prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Masters 2020

Jako většina věcí v roce 2020 byli i The Masters nuceni provést úpravy kvůli pandemii COVID-19, čímž se turnaj přesunul z běžného dubnového data na listopad.

Jsme si stále vědomi mimořádných a bezprecedentních výzev, které koronavirus přináší po celém světě, řekl předseda národního úřadu Augusta Fred Ridley v dubnovém prohlášení, které oznámilo přeplánování turnaje. Proto i nadále udržujeme úzký kontakt s místními, státními a národními zdravotními úřady, abychom pomohli informovat o našich rozhodnutích. … Doufáme, že očekávání pořádání turnaje Masters na podzim přinese okamžik radosti komunitě Augusta a všem, kteří mají rádi tento sport.

Kurz se bude hrát jinak v listopadu než v dubnu, což zaznamenal analytik ESPN Andy North v konferenčním hovoru, který předvádí událost.

Není třeba to říkat, ale budeme o tom mluvit, řekl North. To bude neobvyklé. Bude to jiné než u všech mistrů, u kterých jsme kdy byli, a vzhledem k tomu, že je to na podzim, si myslím, že golfové hřiště bude hrát trochu jinak. Myslím, že to bude hrát trochu jemněji. Myslím, že se bude hrát o něco déle. Myslím, že greeny budou opravdu dobré.

Myslím, že kvalita plavebních drah bude trochu odlišná, než jste možná viděli v dubnu, protože možná neměli šanci, aby tráva dozrála, ale pokud to někdo dokáže, je to zjevně Augusta National. Máme spoustu kluků, kteří za poslední dva nebo tři měsíce golfu hráli opravdu dobře a golfu je za krátkou dobu strašně moc.

Tiger Woods je obhájcem titulu v Augustě a šokoval golfový svět, když naposledy vyhrál turnaj se skóre 13 pod. Byla to jeho pátá zelená bunda na akci a jeho nejpozoruhodnější úprava za posledních deset let.

Woods od pandemického zásahu nehrál ani tunu, a když má, výsledky nebyly skvělé. Je uveden na 28-1, aby se opakoval jako šampion.

Znám golfové hřiště, řekl Woods novinářům, že hrají hřiště v jiném ročním období. Nejde tedy o nové golfové hřiště a možná o něco delší a o něco měkčí [v listopadu], než jsme pravděpodobně zažili. Ale člověk nikdy neví. V tomto ročním období by to mohlo být v 70. letech. Může to být ve 30. Kdo ví?

Nejlepší šance na 10 uchazečů

  • Bryson DeChambeau 17-2
  • Jon Rahm 10-1
  • Rory McIlroy 11-1
  • Justin Thomas 12-1
  • Dustin Johnson 12-1
  • Xander Schauffele 14-1
  • Brooks Koepka 18-1
  • Patrick Cantlay 22-1
  • Collin Morikawa 25-1
  • Tiger Woods 28-1