Jak sledovat zápas 2 online bez kabeluGetty Tiger Woods se v zápase II spojí s Peytonem Manningem.

Dva z nejlepších quarterbacků NFL všech dob se dostanou do kontaktu se svými golfovými protějšky, když Tiger Woods a Peyton Manning nastoupí proti Philu Mickelsonovi a Tomu Bradymu v dabingu jako The Match: Champions for Charity.Začíná v neděli 24. května v 15 hodin. ET a budou vysílány na TNT, TBS, truTV a HLN. Pokud ale nemáte kabel, můžete zápas sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím bezplatné zkušební verze jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT, TBS, truTV a HLN jsou čtyři z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmao simpson made in america streaming

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

TNT, TBS, truTV a HLN patří mezi 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak sledovat tvrdé klepání 2020

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

TNT, TBS, truTV a HLN jsou součástí balíčku kanálů Sling Blue. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s těmito kanály, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled zápasu

S profesionálním golfem, který se stále připravuje na návrat, dá The Match fanouškům něco k radosti, když se v Medalist Golf Clubu v Hobe Sound na Floridě utkají s některými skvělými velikány a rivaly.

Jedná se o druhý průlet zápasu, přičemž první setkání vyhrál Phil Mickelson proti Tigerovi Woodsovi v thrilleru. Přidání quarterbacků NFL Peytona Manninga - nyní v důchodu - a Toma Bradyho do mixu jen přidá na intrikách.

Zde jsou pravidla pro 18jamkovou zápasovou hru:

  • Four-Ball bude formát na jamkách 1-9. Amatérský hráč dostane na devíti tři hendikepové údery; jeden úder každý na par 3, par 4 a par 5 na otvory, které určí výbor.
  • Upravený alternativní výstřel bude formát na jamkách 10-18. Na každé jamce bude každý hráč hrát z odpaliště. Míč bude vybrán ve hře a údery se hrají střídavě, dokud není rozhodnuto o jamce, podle pravidel golfu pokrývajících čtveřici.


Přestože bude soutěž špičková, hlavní motivací celé akce je získání finančních prostředků pro ty, kteří to potřebují. WarnerMedia a hráči golfu společně přispějí charitativním darem ve výši 10 milionů dolarů na pomoc při onemocnění COVID-19.

nadměrné tenisové rakety

Když mluvím za sebe a o tom, jak se ostatní tři zapojili do některých zákulisních rozhovorů o tom, jaká je naše příležitost dělat dobro, řekl Brady. Myslím, že to je jádro toho, o čem si myslím, že The Match je. Vím, že tomu tak loni nebylo, a jak to hrálo do letošního roku, všichni cítili, že to byl okamžik, kdy mohli využít expozici, kterou můžeme získat pro dělání velkých věcí v komunitách, které to opravdu potřebují.

Pochlubit se bude také právem na vychloubání a v kurzu nebude chybět odpadkový rozhovor. Tiger a Phil mají dobře zdokumentovanou rivalitu, stejně jako Brady a Manning na fotbalovém hřišti. V současné době jsou Woods a Manning favority -225, aby si domů odvezli titul, ale Mickelson nevidí on a Brady jako smolaři.

Mám důvěru v Toma, řekl Mickelson. Viděl jsem ho hrát svůj nejlepší golf, když nečekal, že bude hrát dobře. Někdy očekávání brání dobrému výkonu, a když se sem bez jeho A-hry dostanu na cizí web na jeho domácím hřišti, někdo by si myslel, že nebudeme mít moc šancí a myslím, že bychom se mohli i uklidnit. tihle dva trochu spát. Mohli bychom je dokonce nechat vyhrát jednu nebo dvě díry a brzy vstát, pokusit se je ukolébat ke spánku a pak skončit silní.

Zápas se koná na Floridě, což znamená, že Brady nebude muset cestovat daleko. Šestinásobný šampión Super Bowl zanechal v této offseasingu New England Patriots a v příští sezóně se bude hodit pro Tampa Bay Buccaneers.

Byl bych rád, kdyby se tento turnaj konal na místě, kde nemají Toma příliš rádi, žertoval Manning. Indianapolis, Denver, Boston.


Populární Problémy

V úterý večer má premiéru sezóna 8 seriálu „7 malých Johnstonů“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.

Váš průvodce streamováním Camp Rock 1, 2 a 3 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Vítězství Dustina Browna na Mouratoglou Open opět dalo fanouškům spoustu radosti. .

Nejlepší nasazený Rafael Nadal ve středu odpálil v Torontu Francouze Benoita Pairea 6-2 6-3.

Většina lidí nesnáší žehlení-je to nudné, časově náročné a zdá se, že to nikdy nekončí. Čas, který strávíte žehlením, můžete zkrátit nebo dokonce úplně eliminovat vyzkoušením několika jednoduchých přístupů. Správné používání pračky a sušičky ...