Jak sledovat speciální koncert Merle Haggard online bez kabeluA&E

Síť A&E Network se odehrává uprostřed dvoudenní série pořadů na počest některých z největších jmen historie country hudby. Jedním z nich je Merle Haggard, který je předváděn na počestném koncertě v pondělí 13. dubna ve 23 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Merle Haggard: Salute to a Country Legend na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte A&E na televizi Philo

A&E je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

co je badmintonová hra

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Merle Haggard: Salute to a Country Legend žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte A&E na FuboTV

A&E je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Merle Haggard: Salute to a Country Legend živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sledujte A&E na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně A&E. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

kompresní pás pro loket

Získejte Sling TV

kolik her v sadě v tenise

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Merle Haggard: Salute to a Country Legend živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Merle Haggard: Salute to a Country Legend“Hrát si

Merle Haggard na Austin City Limits 'Sing Me Back Home' Merle Haggard se během své legendární kariéry objevil na Austin City Limits devětkrát. Zde je „Sing Me Back Home“ z jeho vystoupení v roce 1978. Další informace najdete na acltv.com. Sledujte limity Austin City na PBS. 2016-04-06T19: 43: 27 000Z

Tento hvězdný koncertní speciál je přehlídkou úcty k hudbě a odkazu Merle Haggardové, která zemřela v den jeho narozenin v roce 2016. Speciál byl skutečně natočen na roční výročí jeho smrti a na to, co by bylo Haggardovy 80. narozeniny, které byly 6. dubna 2017.

Ale dosud nebyl vysílán. V rámci dvoudenního pozdravu country hudby A & E, v němž síť vyznamenává Kennyho Rogerse, Dolly Parton a Willieho Nelsona, vysílají také poctivý koncert Haggard.

V den svých 80. narozenin Ben Haggard, Billy Gibbons, Dierks Bentley, Hank Williams Jr., Jamey Johnson, Kacey Musgraves, Keith Richards, Kenny Chesney, Loretta Lynn, Miranda Lambert, Toby Keith, Warren Haynes, Willie Nelson, a další se scházejí, aby vzdali hold Merleově kariéře, píše se v tiskové zprávě A&E. Fanoušci budou svědky hvězdného zpěvu spolu s umělci zpívajícími „Okie z Muskogee“, nikdy předtím neviděné rozhovory, exkluzivní záběry ze zákulisí a nikdy předtím televizní poutavé představení od některých z největších umělců country hudby.Hrát si

Miranda Lambert-Misery and Gin/Merle Haggard Tribute {Nashville, TN 4. 6. 17} 2017-04-08T00: 09: 26.000Z

Protože koncert byl natočen před třemi lety, je k dispozici setlist ( přes Rolling Stone ), ačkoli skutečný koncert trval tři hodiny a televizní vysílání je jedna hodina, takže pravděpodobně všechny tyto písně neuspějí.

Ben Haggard & the Strangers - Co budu dělat
Ben Haggard, Aaron Lewis & the Strangers - Heaven was a Drink of Wine
Tanya Tucker & the Strangers - Farmářova dcera
Bobby Bare & the Strangers - Uprchlík
Connie Smith & the Strangers - To je způsob, jakým jde láska
John Anderson & the Strangers - Big City
Toby Keith & the Strangers - Carolyn/Daddy Frank
Jake Owen a Chris Janson - Footlights
Miranda Lambert - Misery & Gin
Rodney Crowell - nemáte daleko
Jamey Johnson - Kern River
Jamey Johnson a Alison Krauss - If I Could Only Fly
Alison Krauss - Zpívejte smutnou píseň
Alabama - Silver Wings
Hank Williams Jr. - Myslím, že tady prostě zůstanu a budu pít
Loretta Lynn - Dnes jsem tě začal milovat
Lynyrd Skynyrd - Honky Tonk Nighttime Man
The Avett Brothers - Mama Tried
John Mellencamp - horečka bílé čáry
Kacey Musgraves - Duhový guláš
Ronnie Dunn - Všechno je ve filmech
Billy Gibbons - The Bottle Let Me Down
Warren Haynes a Billy Gibbons - Workin ‘Man Blues
Dierks Bentley - Pokud to zvládneme do prosince
Lucinda Williams - Going Where the Lonely Go
Sheryl Crow - přírodní vysoká
Keith Richards - Sing Me Back Home
Keith Richards a Willie Nelson - Důvody k ukončení
Willie Nelson a Kenny Chesney - Pancho a Lefty
Willie Nelson a Toby Keith - Ramblinova horečka
Willie Nelson a obsazení - Okie From Muskogee

Jsem velmi vděčný za tuto poctu mému manželovi Merle Haggardové. Připojte se prosím ke mně a mé rodině na této fantastické show, na kterou by byl Merle tak hrdý, uvedla Theresa Haggard v prohlášení v době natáčení koncertu.

A kytarista/zpěvák skupiny Rolling Stones Keith Richards dodal: Někdy někoho potkáte a okamžitě víte, že jste přátelé. Merle pro mě byla jednou z těch koček. Je to další rozloučení s dalším dobrým přítelem.

jak dobře hrát tenis

Merle Haggard: Salute to a Country Legend vysílá se v pondělí 13. dubna ve 23 hodin ET/PT na A&E. Znovu se vysílá v úterý 14. dubna ve 2:00 ET/PT.


Populární Problémy

„Little Women: Atlanta“ je zpět na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak se setkat s členy kapely na koncertě. Je úplně normální chtít potkat členy své oblíbené kapely. Koneckonců, když je vidíte ve shodě, jste s nimi doslova ve stejné místnosti. Samozřejmě si nemůžete jen tak šťouchnout do cesty ...

All England Club již dříve v neděli oznámil, že kapacitní davy budou letos povoleny pro čtvrtfinále, semifinále a finále ve Wimbledonu.

Účty 2: 0 vypadají, že zůstanou neporažené, když v neděli nastoupí proti 0: 2 Bengals. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Ve středu proti Cavsovi debutuje trojice The Nets Kevin Durant, James Harden a Kyrie Irving. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Jak někoho naučit líbat. První polibek může být o nervy, ale osvojení si některých základních technik vám může pomoci dát úžasný první polibek. Každý má osobní vkus, pokud jde o líbání. Lidé se liší tím, jak se jim líbí ...