Jak streamovat „Velký detektiv myší“: Průvodce prohlížením rodiny

streamujte velkého detektiva myši

Disney

Streamujte The Great Mouse Detective hned

Jedním z našich oblíbených filmů Disney, které vyrostly, byla animovaná klasika s názvem The Great Mouse Detective, a protože Disney Plus byla spuštěna právě včera, museli jsme se do ní ponořit a podívat se na ni. Pokud jste jako my, rádi byste sledovali filmové kompendium hned vedle sebe, což vám poskytne všechny informace a drobnosti o filmu, které můžete zvládnout. Naštěstí jsme zde v Heavy.com sestavili statný průvodce prohlížením rodiny pro The Great Mouse Detective.

wii tenis ne u

Chcete -li začít, streamujte zde Velký detektiv myší právě teď:

Jak streamovat „Velký detektiv myší“ - exkluzivně na Disney+

Velký detektiv myší je jedním z klasických animovaných filmů Disney, které se budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžete streamovat Velký detektiv myší a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte The Great Mouse Detective
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte velkého detektiva myší zde


„Velký detektiv myší“: Přehled

Datum vydání: 2. července 1986
Tvůrci: Producent Burny Mattinson; Spisovatelé Pete Young, Vance Gerry, Steve Hulett, Ron Clements, John Musker, Bruce Morris, Matthew O’Callaghan, Burny Mattinson, Dave Michener a Melvin Shaw; podle příběhů Evy Titusové a ilustrovaných Paulem Galdone
Ředitel:
Ron Clements, Burny Mattinson, Dave Michener a John Musker
V hlavních rolích:
Vincent Price, Barrie Ingham, Val Bettin, Susanne Pollatschek, Eve Brenner
Hodnocení:
G
Synopse:
Když je otec Olivie Flavershamové unesen na její narozeniny zlým profesorem Ratiganem, vydá se ho zachránit pomocí Basila z Baker Street, detektiva Velké myši a jejich nového přítele Dr. Davida Q. Dawsona. Ale když je unesena i Olivie, musí použít své schopnosti dedukce k záchraně Flavershamů a jejich země.

Mladá Olivia Flaversham (Susanne Pollatschek) slaví narozeniny když je její otec, výrobce hraček Hiram Flaversham (Alan Young), unesen profesorem Ratiganem (Vincent Price). Hiram je ústředním bodem Ratiganova plánu na odstranění královny myší a ovládnutí samotné Anglie. Olivia se vydává zachránit svého otce s pomocí Basila z Baker Street, detektiva Velké myši (Barrie Ingham) a jejich nového přítele Dr. Davida Q. Dawsona (Val Bettin).

Když Ratigan unese i Olivii, musí Basil a Dawson najít způsob, jak zachránit oba Flavershamy a zabránit Ratiganovi ve vykonání jeho zlého spiknutí. Hodinky Velký detektiv myší (1986) online, abyste zjistili, jak Olivia, Basil, Dawson a Hiram zachraňují jeden druhého a svou zemi v tomto animovaném dobrodružství, a čtěte dále v tomto Velký detektiv myší streamovací průvodce, abyste se dozvěděli více o hercích, o tom, co si kritici myslí a další.


Jak dlouho je „Velký detektiv myší“?

Velký detektiv myší je 74minutové animované rodinné dobrodružství.


Děj „Velký detektiv myší“

Je Londýn v roce 1897 a mladá myš Olivia Flaversham slaví narozeniny se svým otcem, výrobcem hraček Hiramem Flavershamem. Kolíková noha se zmrzačeným křídlem náhle prorazila oknem a vzlétla s Hiramem. Olivia se vydává hledat světoznámého detektiva Velké myši, Basila z Baker Street, aby pomohla najít jejího otce. Ztratí se, ale potká doktora Davida Q. Dawsona, který jí pomáhá dostat se k Basilovu domu.

Detektiv Velké myši se o případ zpočátku nezajímá, ale když se Olivie zmíní o netopýrovi, dojde mu, že Hirama unesl doktor Ratigan, Basilova archnemesis. Souhlasí s tím, že pomůže, a trio vezme basety Sherlocka Holmese Tobyho a vystopuje ho do blízkého hračkářství. Netopýr Fidget tam sbírá díly pro zlý plán doktora Ratigana: Dr. Ratigan chce při své snaze ovládnout Anglii, aby mu Hiram postavil hodinový robot připomínající královnu myší.

Když Hiram nechce pomoci, doktor Ratigan vyhrožuje Olivii. Fidget se podaří uvěznit Olivii v hračkářství a ačkoli Basil a Dawson pronásledují, uteče s ní a se zásobami. V hračkářství najde Dawson Fidgetův kontrolní seznam zásob a doma Basil zjistí, že pochází z nábřeží. Dvojice zamíří do hospody, kde se stoka napojuje na Temži, a když se ptají po Ratiganovi, vidí Fidget projít místností.

sloužit mistrovskému tenisu

Následují ho do Ratiganova sídla, kde na ně Ratigan čeká. Přiváže je na past na myši pomocí stroje Rube Goldberg, který je má zabít, když se rekord zastaví. Když Ratigan a jeho nohsledi porazí královskou stráž v Buckinghamském paláci a unesou královnu myší, Basilovi se podaří včas uniknout z pasti.

Ratigan nutí Hirama, aby ovládl královnu hraček, zatímco jeho stoupenci fungují jako královská stráž a Fidget tají skutečnou královnu. Královna hraček jmenuje Ratigana vládcem všech myší. Když svým poddaným odhaluje své zlé plány, Basil, Dawson a Olivia zachrání skutečnou královnu a Hirama a zajmou Fidget a dva nohsledy. Basil převezme kontrolu nad robotickou královnou a přiměje ji odsoudit Ratigana, když ho rozbije. Dav se obrátí na Ratigana, ale ten uteče ve své řiditelné lodi s Fidget a Olivií. Basil, Dawson a Hiram staví vlastní letadlo a vyrážejí na vysokorychlostní letecké stíhání. Basil skočí na Ratiganovo plavidlo, které nakonec narazí do Big Benu.

Ti dva pokračují v boji uvnitř hodin, ale Basil dostane Ratigana zachyceného v hodinových soukolích a bezpečně doručí Olivii svému otci, stále plovoucí mimo hodiny. Ratigan se osvobodí, padne na Basila a oba přistanou na hodinové ručičce, kde pokračují v boji, dokud hodiny neuhodí.

Oba padnou, ale Basil se zachytí na motoru Ratiganova vzducholodě právě včas. Skupina se vrací do Baker Street, kde Basil a Dawson sdílejí příběhy o svém dobrodružství, než Flavershamovi odejdou. Když se Dawson připravuje k odchodu, velký myší detektiv ho přesvědčí, aby zůstal jako jeho nový partner.


Obsazení filmu „Velký detektiv myší“

Velký detektiv myší představoval několik známých hlasů a jednoho člena obsazení, jehož jedinou zásluhou je tento film. Zde je několik hlavních hráčů.

Vincent Price jako profesor Ratigan

Profesor Ratigan má plán zlikvidovat královnu myší a ovládnout Anglii sám a unese výrobce hraček Hirama Flavershama, aby mu to pomohl. HEREC.

Barrie Ingham jako Basil z Baker Street, velký detektiv myší

Basil of Baker Street je světově proslulý detektiv Velké myši a archnemesis profesora Ratigana-je tedy rád, že pomůže, když ho dcera Hirama Flavershama, Olivia, požádá o pomoc při hledání jejího uneseného otce. Během své téměř 50leté herecké kariéry a kromě toho se Ingham objevil v řadě televizních seriálů a filmů Velký detektiv myší je známý pro své role v Den Šakala (1973) a Výzva pro Robina Hooda (1967).

jak se dívat na průvod macy

Val Bettin jako Dr. David Q. Dawson

Dr. David Q. Dawson právě pomáhá Olivii Flavershamové najít Velkého detektiva myší, ale když zjistí, že pomáhá vyřešit případ únosu, najde také nové volání. Bettin vyjádřil biskupa Šrek (2001) a sultán v Aladdin a návrat Jafara (1994), Aladdin a král zlodějů (1996) a v televizním seriálu Aladin (1994-1995).

Susanne Pollatschek jako Olivia Flaversham

Olivia Flaversham se právě snaží oslavit své narozeniny, když je její otec Hiram unesen jako součást zlého spiknutí profesora Ratigana převzít vládu nad Anglií. Olivia se vydává na výpravu za záchranou svého otce s pomocí Velkého myšího detektiva. Pollatschek byl vybrán z mezi stovkami když byla osmiletý. Její jedinou hereckou zásluhou je její role hlasu Olivie.


Písně a soundtrack „The Great Mouse Detective“

Velký detektiv myší soundtrack byl vydáno v roce 1992 , šest let po premiéře filmu. První celovečerní partitura oceněného skladatele Henry Mancini , který také zaznamenal úvodní animaci Růžový panter , a Blake Edwards , známý pro bodování Růžový panter filmy, televizní pořady a dokonce i videohry od 60. let minulého století. Film zahrnoval tři původní písně: The World's Greatest Criminal Mind and Goodbye, So Soon, oba od Manciniho, Larryho Grossmana a Ellen Fitzhughové v podání Vincenta Price a Let Me Be Good To You, které napsal a hrál muzikál 80. let hvězda Melissa Manchester .


„Velký detektiv myší“ u pokladny

Velký detektiv myší měla premiéru v 1138 divadlech na celostátní úrovni 2. července 1986 a při otevření vydělala necelých 5 milionů dolarů, podle Čísla . To se umístilo na 40. místě u filmů v americké pokladně toho roku s celkovými příjmy 23,6 milionu dolarů.


Recenze „The Great Mouse Detective“ - Co řekli kritici

Kritický gen Siskel očekávaný Velký detektiv myší se stal klasikou po generace a řekl, že to byl první skutečně nezapomenutelný animovaný film za 25 let od vydání v roce 1961 101 dalmatinů , cestuje širokým emocionálním rozsahem, vede nás od plyšových k děsivým, od uznání k úžasu. Kritici ocenili kvalitu animace a scénáře. Film také získal vysoké skóre od recenzentů na Shnilá rajčata .


Kde se „Velký detektiv myši“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Velký detektiv myší je zasloužil se o zahájení Disney Renaissance , obnova skvělých animovaných funkcí, které zahrnovaly klasiku jako Malá mořská víla (1989), Kráska a zvíře , a Lví král a skončil na Tarzan (1999). Velký detektiv myší představoval skvělou hudbu, naprostý závazek ke svému konceptu a ochotu technologicky inovovat, podle Ach můj Disney , který se stal charakteristickým znakem blockbusterových filmů Disney po celé to desetiletí.


Trailer „Velký detektiv myší“Hrát si

Trailer The Great Mouse Detective (1986) 'Když ďábelský profesor Ratigan unese londýnského mistra výroby hraček, brilantní mistr v přestrojení Basil z Baker Street a jeho důvěryhodný pomocník Dawson se pokusí uniknout z konečné pasti a zmařit dokonalý zločin.' Toto je pouze pro zábavu. Není zamýšleno žádné porušení autorských práv. © Obrázky Walta Disneyho 2015-02-23T03: 38: 50Z

Streamujte The Great Mouse Detective hned


Drobnosti „The Great Mouse Detective“: 5 rychlých faktů

Velký detektiv myší znamenal zlom pro animované filmy Disney a stal se klasikou po generace. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. „The Great Mouse Detective“ pomohl Usherovi v renesanci pro Disney

Animovaná funkce společnosti Disney z roku 1985 Černý kotel byl pro společnost finančním propadákem. Takže když Velký detektiv myší se stal pro společnost finančním úspěchem, vedoucí rozhodli jejich animační oddělení stále nabízelo příležitost a vydláždilo cestu Disney Renaissance ve filmové tvorbě do roku 1999.

úzké džíny tenisové boty

2. „The Great Mouse Detective“ splnil celoživotní sen pro herce Vincenta Price

Price, který do té doby měl téměř 200 hereckých kreditů sahajících až do třicátých let minulého století, měl vždy chtěl vyjádřit postavu Disney .

3. Hlas Sherlocka Holmese ve filmu „Velký detektiv myší“ je ve skutečnosti Basil Rathbone

Rathbone , známý pro hraní role Sherlocka Holmese v 15 filmech v letech 1939 až 1946, také vyprávěl příběh pana Toada v animovaném filmu z roku 1949 The Adventures of Ichabod and Mr. Toad . Ozval se hlas Rathbone Velký detektiv myší bylo upraveno ze čtení z roku 1966 příběhu Sherlocka Holmese Dobrodružství Ligy s rudou hlavou.

4. Všimli jste si, jak je film temný?

Nejen že ano jeden kritik říkej tomu film noir, ale Velký detektiv myší ve skutečnosti se odehrává zcela v noci.

5. „Velký detektiv myší“ byl technologický průkopník.

Ačkoli Černý kotel použil nějaké počítačem generované snímky (CGI) předloni, Velký detektiv myší byla první animovaná funkce Disney, která se tak silně spoléhala na CGI. Tato technika byla pro scénu uvnitř Big Benu kritická.

Streamujte The Great Mouse Detective hned


Populární Problémy

Pokud máte malý, mělký řez, který chcete zavřít, použijte motýlkové obvazy. Jakmile se rozhodnete, že stehy nepotřebujete, vyčistěte ránu studenou vodou. Přes řez položte motýlí obvaz, aby byl uzavřen. Zajistěte ...

Svatí a sokoli uzavírají trojitý záhlaví díkůvzdání se zápasem v Atlantě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Potřebujete obvázat ránu nebo zranění? Většina standardních lékárniček je dodávána se sterilními gázovými podložkami, absorpčními obvazy, lepicí páskou, válečkovými obvazy a trojúhelníkovým obvazem a také běžnými lepicími obvazy. V případě nouze ...

Jak vyrobit papírovou raketu. 3 ... 2 ... 1 ... Blastoff! Tato papírová raketa vychází ze skutečných plánů NASA a opravdu poletí. S několika jednoduchými materiály a trochou ruční práce budete moci vyrazit do nekonečna a ještě dál ...

Bývalá top 15 hráček Alize Cornet a Andrea Petkovic vedou na zahajovacím ročníku 2021 Winners Open plné hřiště.

Pro hráče golfu není nic frustrovanějšího než plátek - když se váš míč zakřiví napravo od místa, kam jste ho chtěli zasáhnout. Vidět, jak se váš míč pomalu unáší dál a dál doprava do drsného terénu, může být zdrcující duše. Několik faktorů ...