Jak sledovat NBA All Star Weekend 2019 online bez kabelu

GettyNBA v této sezóně v žádném okamžiku nepostrádala zábavu a nyní je načase zjistit, co si liga připravila na All-Star Weekend 2019.

Každá z víkendových akcí All-Star-hra Rising Stars v pátek ve 21 hodin. ET, All-Star Saturday Night (Skills Challenge, Three-Point Contest and Dunk Contest) Sobota ve 20 hodin ET a Utkání hvězd v neděli ve 20 hodin ET - bude vysíláno na TNT. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TNT na svém počítači, telefonu, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících možností živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

TNT je jeden ze 75 živých kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos TNT na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat víkendové události All-Star na -požadujte až tři dny po odvysílání, i když je nezaznamenáte.

jak sledovat světové seriály online zdarma

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu také nabízí balíček více než 50 živých televizních kanálů , včetně TNT.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos TNT na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

TNT je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos TNT na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

All Star víkendový náhled

Na hru Rising Stars je často nahlíženo jako na zahřátí víkendu All Star, ale s ohromujícím množstvím mladých talentů v lize se tato událost sama o sobě stala událostí, kterou je třeba sledovat.

Team World - který od změny formátu na World vs. USA vyhrál dva zápasy v řadě a tři ze čtyř - vede All Star v Ben Simmons a nováček, který měl oprávněný případ být All Star v Luka Doncic. Simmons a Doncic, již dva nejlepší kolemjdoucí a nejvšestrannější hráči ligy, jsou stavěni na to, aby v tomto prostředí předvedli show.

raketbalová bezohledná pravidla

Tým USA však počítá s mnohem působivější hloubkou. Mají výbušné stráže v De’Aaron Fox a Donovan Mitchell, elektrické křídlo v Jayson Tatum, smrtící střelce v Trae Young a Kyle Kuzma a litanie atletických velkých mužů v Jarrett Allen, John Collins a Jaren Jackson Jr.

V sobotu večer na All Star by měla být Skills Challenge s Doncicem, rychlým Foxem a nejlépe projíždějícím velkým mužem NBA v Nikola Jokicovi, velká zábava, ale hlavní taháky jsou samozřejmě tříbodová soutěž a Dunk Contest.

První z nich má skládané pole. Ve Steph Curry máte nejlepšího střelce na světě s trochou extra pobídky proti bratrovi Sethovi. V Devin Bookerovi máte obhájce titulu. Máte tři z osmi nejlepších (čtyři počítají Curry) v NBA ve třech utkáních na zápas v Buddy Hield, Kemba Walker a Damian Lillard. V Joe Harrisovi máte č. 2 v tříbodovém procentu. A máte sentimentálního favorita v podobě legendy Dirka Nowitzkiho.

Dunk Contest je v posledních letech velmi populární, ale s Dennisem Smithem Jr., Hamidou Diallo, Miles Bridges a Collins je to vzrušující sbírka mládí a kreativity. Smith je již dobře známý svou výbušností, Diallo zaznamenal na Draft Combine 2017, Collins, směšnou vertikální 44,5 palce dostává radu od spoluhráče a kozlíka Dunkera Vince Cartera a Bridges se budou snažit předvést show před domácím publikem.

Konečně v neděli to bude tým LeBron vs tým Giannis ve hře All Star.

LeBronovu základní sestavu budou tvořit on, Kyrie Irving, James Harden, Kawhi Leonard a Kevin Durant. To jim dost možná dává tři nejlepší ofenzivní hráče v lize v Harden, Durant a Irving, nejlepší obránce křídel v lize v Leonardu a samozřejmě toho LeBrona.

kolik vydělávají tenisoví instruktoři

V týmu Giannis se spojí se Stephem Currym, Kembou Walkerem, Paulem Georgem a Joelem Embiidem. The Greek Freak kolaps obrany s Currym, Georgem a Kembou - kteří jsou první, třetí a pátý v lize ve třech utkáních na zápas - čekání zvenčí je děsivá myšlenka pro oponování obrany.

Pokud jde o hru na lavičce, zdá se, že tým LeBron má tu výhodu jednoduše díky tomu, že z lavičky přichází Anthony Davis, ale jeho stav je nejasný poté, co opustil čtvrteční zápas se zraněním ramene. Přesto s Damianem Lillardem, Klayem Thompsonem, Bradleym Bealem, Karl-Anthony Towns, Benem Simmonsem a LaMarcusem Aldridgeem přichází z lavičky spousta palebné síly.

Tým Giannis však má dvojici trojitých strojů ve dvojnásobných All-Star MVP Russell Westbrook a Nikola Jokic, plus Blake Griffin je šestinásobný All Star a D'Angelo Russell je někdo, kdo to dokáže rozsvítit pospěšte si, pokud se zahřeje.

Nakonec se do hry zapojí Dwyane Wade a Dirk Nowitzki jako speciální přírůstky za své celoživotní úspěchy. Wade bude hrát s kamarádem LeBronem naposledy, zatímco Dirk se připojí k týmu Giannis.


Populární Problémy

Emmys 2020 v neděli na ABC. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Prezident ITF David Haggerty uvedl, že je životně důležité, aby profesionální tenis měl strukturu, která je „vhodná pro daný účel“.

Jak rychle snížit triglyceridy. Zvýšené triglyceridy jsou znepokojivé, protože mohou vést ke zvýšenému riziku srdečních chorob a mrtvice. Pokud chcete rychle snížit hladinu triglyceridů, měli byste provést dietní změny, jako je vyřazení ...