Jak sledovat NC Central vs NDSU Basketball online bez kabeluGetty Tyson Ward a North Dakota State Bison se utkají s North Carolina Central Eagles.Č. 16 semen, North Carolina Central Eagles a North Dakota State Bison se ve středu setkají ve Final Four na University of Dayton Arena.Začátek hry je naplánován na 18:40. ET a bude vysílán na TruTV. Pokud ale nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TruTV na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TruTV. Zahrnuty jsou také TNT, TBS a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled NC Central vs NDSU

Eagles skončili třetí ve hře MEAC se známkou 10-6, ale v konferenčním turnaji vyhráli tři po sobě, aby získali svůj třetí turnajový titul za sebou.Jsem jen vděčný za to, že jsme všichni společně přišli a odešli do války, řekl starší tým Raasean Davis po vítězství týmu 50: 47 nad týmem Norfolk State Spartans ve finále. Zprávy a pozorovatel . Především jsem vděčný za další příležitost, jak to udělat na úrovni divize I. Jsem vděčný, že jsme to mohli zvládnout třetí rok v řadě.Davis v turnaji získal 14 špičkových doskoků a získal osm bodů, dvě asistence a pár bloků.

NC Central vyhodil při prvním držení pár laviček a v prvních dvou minutách hry neskóroval. V poločase táhli 32-22, poté otevřeli druhou třetinu jízdou 12-0.

Byl jsem extrémně zklamaný z naší realizace v první polovině, řekl hlavní trenér NC Central LeVelle Moton, podle The News & Observer. Nemohu veřejně říci, co jsem jim řekl v šatně, ale prostě jsme museli lépe vykonat práci. To je to, co děláme, provádíme.

NC Central vystřelil z pole pouze 18 z 50 (36 procent), ale držel Sparťany na 16 ze 47 (34 procent). Orli v posledních čtyřech minutách netrefili střelu z podlahy, ale v posledních 2:23 akce drželi své soupeře bez branky.

Obrana stejně vyhrává hry, řekl Davis, podle The News & Observer. Dokud jsme byli zavření na obranném konci a omezili jsme je na jednu ránu, to byla naše klíčová věc, zajistit, aby nedostali více šancí na ráfku. Mám pocit, že jsme odvedli docela dobrou práci.

Stát Severní Dakota měl stejně jako Eagles třetí nejlepší rekord na své konferenci, Summit League, a vyhrál tři v řadě, aby získal titul konferenčního turnaje.

V neděli se Bizoni sešli, aby se dozvěděli své losování z turnaje.

O tomto okamžiku sníte, řekl mladší strážce NDSU Tyson Ward, podle Grand Forks Herald . Před pár lety na střední škole, sledoval Selection Show a teď dostal šanci. Je to sen každého vysokoškolského basketbalisty. Páni, jsme tady. Nemůžeš to vysvětlit; je to jen okamžik, který si budeš vážit po zbytek svého života.

Ward se pyšní týmovým maximem 6,3 doskoku na zápas. Je druhý v týmu v bodech (12,3) a asistencích (2,3) na soutěž. Spoluhráč Vinnie Shahid vede tým v obou kategoriích (12,8 bodu a 2,7 asistence na zápas).

Vidět stát Severní Dakota na obrazovce a vidět stát Severní Dakoty na mé hrudi je úžasný pocit, řekl Shahid, podle Herald. Stalo se to tak rychle. Nečekali jsme, že to přijde tak rychle. Jsme nadšení, že můžeme hrát North Carolina Central, a odtud půjdeme.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním 'The Black Cauldron' online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Tenisové míčky lze využít nejen k hraní her. Když jsou rozřezány, můžete je posunout na nohy nábytku nebo chodítka, abyste chránili své podlahy a snáze je přemisťovali. Pokud snížíte tenisový míček na polovinu, můžete použít ...

Dokáže Šarapovová překonat svá nedávná zklamání a začít proti Vekičovi silně?

Jak připravit grapefruit na podávání. Grapefruit je chutné a osvěžující ovoce, které si můžete vychutnat mnoha způsoby. Může to být skvělé občerstvení v létě a lahodný předkrm, který si můžete dát na setkání nebo vaření. Můžeš...

Jak si udělat přestávku na jógu v práci. Pokud váš pracovní den spočívá v sezení před počítačem, můžete si udělat přestávku na jógu. Jóga může nesmírně pomoci uvolnit napětí ve vašem těle. Krátká přestávka na jógu také zmírňuje stres ...