Živé přenosy MTV EMA 2019: Jak se dívat na Europe Music Awards online

MTV



technika tenisového volejbalu

Živé přenosy MTV Europe Music Awards 2019, alias MTV EMA, dnes večer a po celém světě. Přehlídka bude vysílána živě z konferenčního a výstavního centra Fibes ve španělské Seville ve 20 hodin. GMT, 21:00 SEČ, 21:00 ET. Pokud jde o to, jak dlouhá je show, je naplánováno, že bude trvat odhadem dvě hodiny.

Pro ty, kteří chtějí sledovat show v USA, ale nemají kabelové předplatné nebo nemají MTV jako součást svého kabelového balíčku, můžete sledovat živý přenos MTV na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:



TV Philo

MTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete MTV EMA Awards 2019 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporovaném iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.



FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MTV EMA Awards 2019 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).



Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

jak se dívat na hru seahawks

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete MTV EMA Awards 2019 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled cen MTV EMA 2019

Letošní hostitelkou je Becky G a bude také vystupovat, jak uvádí MTV . Před oceněním, Becky G hovořila s Variety o jejím hostování a řekl: Už se mluvilo o mé účasti na výstavě, a jakmile byly nápady vyhozeny, řekly: „Proč nemáme jen hostitele Becky?“ Byl jsem vystrašený. Bylo to šílené.

Pokračovala: S tím je spojena velká zodpovědnost: zapamatování si řádků, záložní plány ... přijíždíme o několik dní dříve, abychom mohli zpracovat celou show, a bude to opravdu úžasné. Nervy nejsou tak přítomné, je tu více vzrušení. Kromě hostování a vystupování je Becky G také nominovaná, nominovaná v kategorii Nejlepší pop.

Plakátovací tabule uvedla, že když Becky G poprvé oznámila své velké zprávy o hostování, vydala toto prohlášení, nemůžu se dočkat, až dorazím do Sevilly, kde se bude konat nejžhavější celosvětová hudební oslava roku. Uvidíme se brzy, Beasters!

Bruce Gillmer, globální vedoucí hudby a talentů, Viacom a vedoucí značky, MTV International také vydal prohlášení. Jeho čtení Becky G je výjimečný mnohostranný talent, kterému není cizí ani globální scéna. Nemůžeme se dočkat, až ji rozsvítí na pódiu MTV EMA v Seville.

V dalších zprávách EMA NME oznámil, že Liam Gallagher bude sbírat vůbec první cenu Rock Icon Award. Gallagher také předvede jednu sólovou píseň a také píseň Oasis.



Populární Problémy

Jak vyrobit kluzák na papír. Papírová letadla jsou opravdu chatrná a často neletí tak dobře, jak byste chtěli. Naštěstí existuje několik metod pro vytváření papírových kluzáků, které používají jednoduchou fyziku k létání s mnohem větší milostí a lehkostí. Některý z...

Petra Kvitová nebyla jedinou tenistkou, která byla vystavena násilí, zde je několik dalších hráčů, kteří byli vystaveni tomu samému.

Roger Federer poráží Alexandra Zvereva, zatímco Jack Sock zůstává ve sporu.

Bývalý světový hráč číslo 26 Victor Hanescu nedávno popsal, jaké to je setkat se na hřišti s 20násobným grandslamovým vítězem Rafaelem Nadalem.

Dominic Thiem nemohl přestat chválit svého bratra a řekl, že je hrdý na své schopnosti a úspěchy. V roce 2019 se Moritz stal profesionálem a doprovází Dominika na mnoha jeho tenisových cestách.