Živé přenosy MTV EMA 2019: Jak se dívat na Europe Music Awards online

Jak sledovat MTV EMA online

MTV

základy stolního tenisu

Živé přenosy MTV Europe Music Awards 2019, alias MTV EMA, dnes večer a po celém světě. Přehlídka bude vysílána živě z konferenčního a výstavního centra Fibes ve španělské Seville ve 20 hodin. GMT, 21:00 SEČ, 21:00 ET. Pokud jde o to, jak dlouhá je show, je naplánováno, že bude trvat odhadem dvě hodiny.

Pro ty, kteří chtějí sledovat show v USA, ale nemají kabelové předplatné nebo nemají MTV jako součást svého kabelového balíčku, můžete sledovat živý přenos MTV na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV Philo

MTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete MTV EMA Awards 2019 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporovaném iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MTV EMA Awards 2019 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

jak se dívat na superbowl na ps4

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete MTV EMA Awards 2019 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled cen MTV EMA 2019

Letošní hostitelkou je Becky G a bude také vystupovat, jak uvádí MTV . Před oceněním, Becky G hovořila s Variety o jejím hostování a řekl: Už se mluvilo o mé účasti na výstavě, a jakmile byly nápady vyhozeny, řekly: „Proč nemáme jen hostitele Becky?“ Byl jsem vystrašený. Bylo to šílené.

Pokračovala: S tím je spojena velká zodpovědnost: zapamatování si řádků, záložní plány ... přijíždíme o několik dní dříve, abychom mohli zpracovat celou show, a bude to opravdu úžasné. Nervy nejsou tak přítomné, je tu více vzrušení. Kromě hostování a vystupování je Becky G také nominovaná, nominovaná v kategorii Nejlepší pop.

Plakátovací tabule uvedla, že když Becky G poprvé oznámila své velké zprávy o hostování, vydala toto prohlášení, nemůžu se dočkat, až dorazím do Sevilly, kde se bude konat nejžhavější celosvětová hudební oslava roku. Uvidíme se brzy, Beasters!

Bruce Gillmer, globální vedoucí hudby a talentů, Viacom a vedoucí značky, MTV International také vydal prohlášení. Jeho čtení Becky G je výjimečný mnohostranný talent, kterému není cizí ani globální scéna. Nemůžeme se dočkat, až ji rozsvítí na pódiu MTV EMA v Seville.

V dalších zprávách EMA NME oznámil, že Liam Gallagher bude sbírat vůbec první cenu Rock Icon Award. Gallagher také předvede jednu sólovou píseň a také píseň Oasis.Populární Problémy

Kromě Venus a Sereny Williamsové existuje několik dalších sourozenců, kteří také skvěle předvedli tenis.

Jemná jízda Biancy Andreescu na Miami Open 2021 pokračovala v pátek, když se vrátila z bouračky v rozhodující sadě, aby v semifinále vyhnala Marii Sakkari.

Neúnavná Kuznetsova hraním Radwanské v singapurském thrilleru

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat film „Married at First Sight: Australia“ online ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos stránky Michael 'MVP' vs Paul Daley a celého Bellatoru 216 online.

Ledová podrážka je specializovaná modře zbarvená podrážka boty, která je časem odolnější vůči žloutnutí. Normální, čiré podrážky tenisek mohou rychle zežloutnout a stát se nevzhlednými, ale ledová podrážka může prodloužit životnost vašich tenisek a zachovat ...