US Open 2019: Bianca Andreescu vstupuje do prvního grandslamového finále vítězstvím nad Belindou Bencic

Bianca Andreescu

Bianca Andreescu

jak vyléčím tenisový loket?

Nic nemohlo zastavit Biancu Andreescuovou na US Open ve čtvrtek večer. Devatenáctiletá dívka, která debutuje v hlavním tahu turnaje, je krůček od grandslamového titulu poté, co ve druhé sadě překonala deficit a porazila Belindu Bencic 7-6 (3), 7-5 na stadionu Arthura Ashe .

Obě ženy hrály šest měsíců neuvěřitelného tenisu z Dubaje za Bencic a Indian Wells za Andreescu. Tvrdě bijící Kanaďanka použila svůj silný forhend podobný ATP k tomu, aby letos uspěla na mnoha velkých turnajích. Po svém vítězství v Dubaji Bencic mezitím prošla mnoha turnaji.

V prvním Slam semifinále pro oba hráče, Bencic zvládl její podání dobře začít zápas, ale Andreescu vyrovnal její držení pro držení. Sada zůstala mrtvá až do čtvrté hry, kdy si Bencic vynutil dvojku a dvakrát se pokusil získat bod AD, ale nedosáhl bodu zlomu. Pokračovala v pátém a bojovala o každý bod proti Kanaďanovi.

Belinda Bencic

Belinda Bencic

co je to tenisová obuv

Bencic měl v další hře dva brejkboly, ale ztratil je jako devatenáctiletý nucený dvojník. Andreescuová potřebovala čtyři body AD, než mohla blokování zablokovat.

Kanaďanka si v celé sadě zachránila šest brejkbolů, včetně setpointu na 4-5, ale dokázala to vzít do tiebreaker. Poté vyskočila na běh 5-0, když vyhrála osm bodů v řadě, než ji Bencic znovu získal. ložiska vyhrát tři v řadě.

Navzdory boji Švýcarů získal Andreescu devátý bod za nastavený bod, což vedlo k tomu, že po hodině a devíti minutách bere set 15. tým.

Andreescuová udělala v prvním setu pět dvojchyb, ale chyby jí máloco bránily v tom, jak dobře zvládla Bencic a její hru. Zasáhla 25 vítězů, aby čelila 20 chybám, kterých se dopustila, což jí dodalo sebevědomí pokračovat v cestě do druhé sady.

Bencic ale hned v prvním zápase zareagoval přestávkou a okamžitě změnil barvu zápasu. 13. semeno konsolidovalo brejk dalším pohodlným držením a Andreescu pak musel odvrátit dvojitý bod zlomu, aby se dostal na desku.

US Open 2019 - 11. den

US Open 2019 - 11. den

Bencic brzy otevřel náskok 4: 1 a vypadal, že si vynucuje rozhodování. Andreescu odpověděl tím, že dostal pauzu zpět v šestém v naději, že navede 22letého zpět, ale Bencic měl Kanaďana v útěku znovu v sedmém.

Jak mohu sledovat televizi na svém počítači?

Švýcaři podávali set za stavu 5: 2, ale někteří brilantní vítězové zpátečky udrželi devatenáctiletého hráče v chodu. Zadržení stoupající světové č. 15 ji dostalo na dosah vyrovnání skóre; potřebovala jen jednu přestávku, aby vrátila paritu.

To přišlo v 10. hře, protože čtvrtá dvojchyba Bencica dosáhla stavu 5: 5. Švýcarka dala davu sarkastické palec nahoru, aby ji rozptýlila během jejího služebního pohybu, ale nemohla s tím nic dělat.

tenisová raketa pro 4leté

Devatenáctiletá dívka si udržela hybnost a zůstala soustředěná proti chrastícímu Bencicovi; ujala se vedení 6: 5 a donutila Švýcary podávat, aby zůstaly v zápase.

Chyby na bekhendu ve 12. hře vedly k tomu, že Bencic dala Andreescovi mečbol, ale zachránila to skvělým bekhendem, aby si vynutila dvojku. Po dalších chybách Švýcarky bylo třetím mečbolem kouzlo, které Kanaďance po dvou hodinách a 12 minutách dalo největší výhru v životě.

Populární Problémy

Pohled na rozpis před zápasy Wimbledonu na 5. den, 6. července.

Jak odemknout Luigiho v Super Smash Bros. Luigi je populární bojovník Smash Bros., ale než bude použit, bude ho muset odemknout v každé hře Smash Bros. (kromě Super Smash Bros. pro Wii U a 3DS). Metody odblokování Luigi ...

Hledáte VŠECHNY Hvězdné války na Disney Plus? Připravili jsme pro vás náš konečný seznam obsahující vše, co můžete HNED TEĎ sledovat.

„Gossip“, nový dokumentární seriál Showtime o životě a kariéře Cindy Adams, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Oklahoma vs Kansas State.

Obhájci národních šampionů LSU se v sobotu utkají s Mikeem Leachem a Miss State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.