Jak sledovat online předsezónní hry NFL v roce 2019

Sledujte předsezónní hry NFL online

Getty

Oficiálně je fotbalová sezóna. Zatímco preseason NFL má určitě své nevýhody, příští čtyři týdny a 64 her nám poskytnou nováčkovské debuty, odpočinkové hvězdy a intenzivní bitvy, abychom vytvořili finální soupisky pro 53 hráčů. Pro fotbalové fanoušky je i ta nejnižší forma NFL nekonečně zábavná.

Předsezónní hry mohou být někdy podivně nepolapitelné, takže zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry na trhu a mimo trh online bez kabelu:

Jak sledovat hry s pravděpodobným zájmem o koupi online

Hry, které jsou na vašem trhu bude vysíláno lokálně buď Fox, NBC, CBS, ABC, CW nebo MyTV, přičemž v síti NFL, ESPN, Fox, NBC a CBS budou k dispozici i některé celonárodně vysílané hry-které jsou považovány za vhodné pro všechny. Síť NFL také odvysílá reprízu každé předsezónní hry.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeden, některé nebo všechny tyto kanály (místní kanály jsou aktivní na vybraných trzích, což zahrnuje většinu měst NFL) na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedna z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . NBC, ABC, CBS, Fox, MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a ESPN jsou součástí každého balíčku, zatímco síť NFL je součástí horních tří balíčků. CW není na Vue k dispozici.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat hry na trhu (na kanálech, které jsou k dispozici ve vaší oblasti) a celonárodně vysílané hry naživo na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue je dodáváno s cloudovým DVR, což znamená, že jej můžete nastavit tak, aby zaznamenával přehrávání sítě NFL každé předsezónní hry.

FuboTV

NBC, CBS, Fox, CW (všichni žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ABC a ESPN nejsou na Fubo k dispozici.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her na trhu (na kanálech, které jsou k dispozici ve vaší oblasti) a národně vysílané hry na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinovým cloudovým prostorem DVR, takže jej můžete také použít k záznamu přehrávání sítě NFL ze všech předsezónních her. Dodává se také s funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat dostupné hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když je nenahráváte.

levné bílé plátěné tenisky

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC, ABC, Fox, CBS, CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a ESPN. Síť NFL není na Hulu k dispozici.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her na trhu (na kanálech, které jsou k dispozici ve vaší oblasti) a národně vysílané hry na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Amazon Prime

Pokud se chcete jen dívat na hry CBS – Patriots (v Bostonu), Steelers (v Pittsburghu), Rams (v LA), Chiefs (v KC), Cowboys (v Dallasu) a 49ers (v SF) bude vysílán na místních kanálech CBS - a nepotřebujete žádné další kanály, pak je CBS kanál Amazon Prime skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos her CBS, které jsou v prodeji a které jsou vysílány na národní úrovni, prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Jak se dívat na hry mimo trh online

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $). Několik hodin po jejich skončení budete také moci sledovat opakování přípravných a pravidelných sezónních her.

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a poté můžete hry, které nejsou v prodeji, sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Jak sledovat hry NFL v Kanadě

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos z každé hry NFL na vašem počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled předsezóny NFL 2019

Pokud jde o předsezónní příběhy, je těžké nezačít s celkovým výběrem č. 1 Kyler Murray.

Poté, co v loňském roce zapálil univerzitní fotbalový svět a vyhrál Heisman, Murray, který byl v draftu MLB 2018 draftován týmem Oakland Athletics celkově devátým, uviděl svůj akciový soklet NFL a neměl jinou možnost, než se věnovat fotbalu. Vydal se jednou z nejunikátnějších cest, aby se stal nejlepším výběrem, a vstupuje do roku s nebetyčným očekáváním, takže je snadné pochopit, proč ho tolik lidí touží konečně vidět v akci NFL.

Ale při tom všem humbuku a tlaku nevykazuje žádné nervy.

Je to prostě skvělé dítě, Spoluhráč Cardinals D.J. Řekl Humphries . Potkali jste někdy toho chlapa, který byl celý život v pohodě? A určité věci jsou jako: „Byl jsem tím mužem od svých 4 let, brácho. Stejně mi nemusíš říkat, že ve čtvrtek budu mít skvělý zápas, to vím. '

Cardinals jako celek budou během předsezóny jedním z nejpřesvědčivějších týmů. V Kliff Kingsbury mají nového hlavního trenéra, od kterého se očekává instalace zábavného útoku na Air Raid, a kromě Murraye také prostřednictvím draftu přidali široké přijímače Andy Isabella, Hakeem Butler a KeeSean Johnson. Ten byl posledním výběrem z trojice, ale během tábora zapůsobil a bude se na něj dívat během předsezóny.

Ten, kdo vyskočil a zdá se, že stíhá všechno, co mu přijde do cesty, je KeeSean, Řekl Kingsbury . Odehrál spoustu her.

Nejlepší nováčky je vždy možné sledovat, i když na výběr č. 2 si budeme muset počkat. Obranný konec San Franciska 49ers Nick Bosa během tréninku utrpěl vyvrtnutí kotníku , a může vynechat celou preseason.

Samozřejmě, to je jen špička ledovce, pokud jde o předsezónní příběhy. Každý tým bude mít na sledování více věcí, od nováčků po odpočinkové hráče, kteří šplhají po hloubkové tabulce až po bitvy o pozice.

Jedna taková zajímavá bitva spočívá v Miami, kde Ryan Fitzpatrick a Josh Rosen soutěží o práci pod středem.

Hlavní trenér Brian Flores označil veterána Fitzpatricka za prvního vůdce, ale Rosen - který byl získán od Cardinals a je jen jeden rok odstraněn z výběru č. 10 v draftu - má údajně se neustále zlepšuje a zmenšování mezery. Fitz začne, ale Rosenův strop je zjevně mnohem vyšší a nebylo by překvapující, kdyby tu práci přijal, než se začne první týden.

QB1 je také k mání ve Washingtonu. Colt McCoy je jedničkou na žebříčku hloubek, ale stále se zotavuje z operace nohou mimo sezónu a nebude hrát v předsezónním otvíráku , přenechání bitvy Case Keenumovi a č. 15 vybírají Dwayne Haskins.

Celkově každý tým odehraje čtyři předsezónní soutěže (přičemž třetí bude sloužit jako generální zkouška, kde začátečníci obvykle hrají zhruba polovinu), a to 29. srpna. Pravidelná sezóna se pak rozehrává s Packers at Bears ve čtvrtek 5. září.


Populární Problémy

Andy Murray byl působivý ve své výhře nad Kevinem Andersonem ve finále klubu Queen's Club.

Koopasům se nedaří obchodovat s Kentem C. Koopou, což způsobuje potíže. Měli byste zaplatit? Pokud ale budete bojovat, můžete snadno prohrát. Tato příručka vám dá naději. Vyberte Watt.

Zde je návod, jak sledovat hry Falcons online bez kabelu v roce 2019.

Zde je návod, jak sledovat Holly Holm vs Irene Aldana a každý sobotní boj UFC Fight Night.

Pohled na los Rafaela Nadala na tomto turnaji.