Jak sledovat zápas Northern Iowa vs Wisconsin Wrestling online

Twitter/@BadgerWrestling Wisconsin 133-pounder Seth Gross.Zápasnický tým č. 12 Wisconsin Badgers bude ve čtvrtek hostit č. 17 Northern Iowa Panthers ve finále základní části každého týmu.

Začátek zápasu je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na Velká síť deseti . Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos Northern Iowa vs Wisconsin na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Northern Iowa vs Wisconsin na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

velké tenisky

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Northern Iowa vs Wisconsin na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete pak sledovat živý přenos Northern Iowa vs Wisconsin na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Northern Iowa vs Wisconsin

Jezevci, když naposledy vystoupili, přerušili sérii dvou duálů a překonali nyní ne. 21 Michigan Wolverines 20-12 doma v posledním náklonu Big Ten v sezóně. Wisconsin tvrdil sedm z 10 zápasů, když se zlepšil na 4-5 v konferenci a 11-5 celkově.

Dnes to bylo skvělé, řekl hlavní trenér Badgers Chris Bono Web atletického oddělení Wisconsinu . Reagovali skvěle. Na co jsem byl opravdu hrdý, jen jsem týmu řekl, že i při ztrátách to byly všechno psí zápasy.

Seth Gross, který InterMat zařadil na č. 1 s hmotností 133 liber, ovládl Austin Assada v Michiganu na cestě k technickému pádu 18: 0. Wisconsinův Cole Martin, č. 19 na 149 liber, zaznamenal pozdní zvrat, aby si vynutil prodloužení proti Ben Lamantia, a poté zaznamenal další zvrat ve druhém prodloužení za výhru 9-8.

Věděl jsem, že kdybych ho jen držel ve svých útocích a nosil ho na sobě, dokázal bych to buď vytáhnout ve třetí třetině, nebo to vzít do prodloužení, řekl Martin, podle webu atletického oddělení. Hodně z toho je věřit mému tréninku a kondici a nepočítat se do sebe. Nepamatuji si, že bych na něco myslel, jen jsem prošel všechny své pozice. V době, kdy jsem zvrátil, jsem opravdu nevěděl, že mu dali zastavení šíření. Pokud jsem v takové pozici, zejména na konci zápasu, nehodlám se vzdát takedownu. Je to něco, čím, bez ohledu na to, budu zápasit až do zapískání.

Ve čtvrtek se Martin pravděpodobně setká s č. 10 Maxem Thomsenem, který si také naposledy připsal náhlé vítězství. Northern Iowa 149-pounder překonal tehdy ne. 8 Jarrett Degen ze Státních cyklónů č. 19 Iowa v neděli s takedownem dvou nohou na začátku prvního prodloužení. Pouze tři další Panthers však zvládli vítězství, protože UNI padl 18-16.

na jakém kanálu je zvířecí říše

Musíme si dát více příležitostí, řekl hlavní trenér Panthers Doug Schwab Registr Des Moines . V několika z těchto situací se tento okamžik stal velkým. Viděli jste to a musíte se vrátit tam, kde jste dobří a kde jste trénovali. Trénujeme naše kluky, aby pokračovali v útoku.

Měli jsme několik situací, kdy jsme je měli na laně. Musí tam být trochu smrtelná rána. Když jste konkurent, musíte cítit tu krev. Byly některé situace, kdy byla ve vodě krev, a my jsme po ní nešli.


Populární Problémy

Jak udělat úspěšné město v SimCity 4. Sim City 4 je fantastická hra, která je ale dost frustrující. Můžete litovat, že jste utratili 30 dolarů za nákup hry, kterou si nemůžete užít. Pokud si to myslíte, tento článek vám může pomoci ....

Jeho tajná zbraň, kterou vymysleli Federer a trenér Severin Luthi, bamboozovala většinu švýcarských protivníků a hodlá ji znovu použít.

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.

Poté, co se Jelena Ostapenko stala první lotyšskou finalistkou grandslamu, vyslala ze své vlasti řadu gratulací.

V mnoha katolických církvích má kněz rád tři až šest oltářních serverů, které by jim pomohly při mši svaté. Ačkoli v katolické církvi byly kdysi zakázány, nyní mohou oltářnice sloužit, pokud diecézní biskup a ...

Jak cvičit abstinenci při seznamování. Pokud cvičíte abstinenci, můžete mít někdy pocit, že randění je výzva. Můžete mít pocit, že se musíte buď vzdát abstinentů, nebo přestat chodit s někým. Ale cvičit se nemusíte vzdávat ...