Jak se dívat na dokument Notre-Dame: Panna Maria z Paříže online

ABC bude vysílat

ABC ABC bude vysílat film „Notre-Dame: Our Lady of Paris“, dojemný dvouhodinový dokumentární speciál, který představí šokující zprávy z první ruky o neslavném požáru katedrály Notre-Dame v roce 2019, STŘEDA, ZÁŘÍ. 16 (9: 00-11: 00 pm EDT).V dubnu 2019 vypukl v katedrále Notre-Dame de Paris požár a historická budova byla vážně poškozena. Tento nový speciál ABC nabízí účty z první ruky a trýznivé záběry z ohně. Premiéru má ve středu 16. září ve 21 hodin. ET/PT na ABC.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Notre-Dame: Naše dáma z Paříže na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Notre-Dame: Naše dáma z Paříže živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 60 dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Notre-Dame: Naše dáma z Paříže živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 60 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Notre-Dame: Naše dáma z Paříže žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má téměř všechny pořady k dispozici do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR.


Náhled „Notre-Dame: Our Lady of Paris“Hrát si

Pařížská katedrála Notre Dame v plamenech, přímý přenos Historická pařížská katedrála Notre Dame začala hořet. Sledujte CBSNews.com a získejte aktuální informace: cbsnews.com/news/notre-dame-cathedral-fire-today-2019-04-15/ Úřady zatím nezveřejnily příčinu požáru ani žádné další informace o tom, jak bojovat potlačit plameny pokročilo. Požár může potenciálně zahrnovat renovační práce prováděné na místě,… 2019-04-15T22: 20: 41Z

Tento dvouhodinový dokument se zvláštním úvodem herce Willa Arnetta slibuje divákům nebývalý pohled z bezprostřední blízkosti na katastrofální požár, který v dubnu 2019 zpustošil uctívaný mezník.

Tisková zpráva ABC uvádí, že speciál bude obsahovat šokující zprávy z první ruky o neslavném požáru katedrály Notre-Dame v roce 2019. Spolu s trýznivými záběry zevnitř pekla Notre-Dame: Naše dáma z Paříže přináší rozhovory s hasiči, duchovními, místními úředníky a těmi, kteří byli v katedrále 15. dubna 2019, aby vyprávěli příběh o požáru sledovaném po celém světě.

Pokračuje, Cathédrale Notre-Dame de Paris je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě a je také držitelem některých neocenitelných a uctívaných památek křesťanství. 15. dubna 2019 bylo nepředstavitelné vysíláno živě po celém světě: 500 pařížských hasičů prohrálo boj proti zuřícímu požáru, který vše ničil. Svět plakal a modlil se, bezmocný, protože plameny hrozily vymazáním téměř 900 let historie.Hrát si

Pařížané nacházejí útěchu v písni, když se modlí za milovanou katedrálu Notre Dame Kostel - známý jako „Panna Maria“ - byl postaven ve středověku a dokončen ve 12. století. abcn.ws/2GkuQOV #NotreDame #News #Paris #ABCNews 2019-04-16T01: 12: 14Z

Nakonec francouzský prezident a generál odpovědný za pařížský hasičský sbor učinili významné rozhodnutí vyslat komando elitních hasičů na extrémně nebezpečnou, až sebevražednou misi na záchranu katedrály. Notre-Dame: Naše dáma z Paříže zdůrazňuje události této osudné noci 15. dubna 2019 a předvádí odvážné a mimořádné úsilí o záchranu samotné duše Paříže a nejcennější památky Evropy.

Zvláštnosti, píše jeden recenzent „Jedním z nejchladnějších okamžiků je obnova tří posvátných relikvií uložených uvnitř komplikovaného trezoru. Držitel klíčů byl přítomen, ale přístupové kódy, které doprovázely každý z nich, byly mimo pracoviště a koordinované úsilí o odstranění trnové koruny kromě hřebíku a kusu dřeva ze svatého kříže je inspirativní vidět. Není to zrovna stinná stránka, ale jediná věc, která brání divákům skutečně být na okraji svého sídla, je, že víme, jak tento příběh končí.

Notre Dame: Naše dáma z Paříže premiéra středa 16. září ve 21 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o různých částech tenisové rakety a o tom, jak každá část ovlivňuje výkon rakety. Skvělí nebo první kupující.

Důvěra je skvělá, ale nečekejte, až se budete cítit sebevědomě, když dáte najevo svou zamilovanost. Přiblížit se někomu atraktivnímu je pro většinu lidí nervy, takže je pravděpodobné, že nikdy nebudete riskovat, pokud budete čekat, až se budete cítit naprosto klidně ....

Basketbal Memphisu se v úterý ujme státu Mississippi Valley. Tato hra není v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete sledovat naživo.

Jak zmenšit kalhoty. Pokud máte příliš velké kalhoty, můžete si je doma zmenšit. Mějte však na paměti, že se může nerovnoměrně zmenšit nebo poškodit látku, takže ji nepoužívejte na své oblíbené kalhoty! Nejlepší způsob, jak zmenšit kalhoty, je použít ...

„Total Divas“ se vrací dnes po deváté sezóně na E! Síť. Zjistěte, jak streamovat premiéru, pokud nemáte kabel.