Jak se dívat na dokumentární sérii „Výkřik“ online bez kabelu

Greg Kelley v Showtime investigativní dokumentární výkřiky

Zobrazit čas Greg Kelley v Showtime investigativní dokumentární výkřiky

Tento týden Showtime debutuje s novým vyšetřovacím dokumentem s názvem Křik , která zkoumá příběh texaské středoškolské fotbalové hvězdy, jejíž přesvědčení o sexuálním napadení dítěte bylo zpochybněno. Premiéru má v neděli 5. července ve 22 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Křik na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Křik buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Křik naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

badmintonový tutoriál

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Křik žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že budete sledovat digitální platformy Showtime instancované Amazonem. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Křik živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

bavlněná tenisová sukně

Náhled „Výkřik“Hrát si

OUTCRY (2020) Oficiální upoutávka | 5dílná řada | Premiéra 5. července V SHOWTIME OUTCRY zkoumá strhující příběh středoškolské fotbalové hvězdy Grega Kelleyho, jeho kontroverzní přesvědčení a hledání pravdy a spravedlnosti. Pětidílná série má premiéru 5. července ve 22:00 E.T/P.T v SHOWTIME Kelley měl neuvěřitelnou dynamiku, když šel do posledního ročníku střední školy v Leanderu v Texasu, ale to… 2020-02-27T18: 08: 49Z

V roce 2014 byl Greg Kelley, texaská středoškolská fotbalová hvězda, obviněn, odsouzen a odsouzen za sexuální napadení 4letého chlapce v roce 2013. Nový investigativní dokumentární seriál Showtime Křik zkoumá případ, od kontroverzního přesvědčení po hledání pravdy a spravedlnosti, které následovalo po jeho odsouzení.

Popis zní: Jen málo lidí zažívá hybnost, kterou Kelley absolvoval v posledním ročníku v texaském Leanderu. To vše se změnilo, když byl odsouzen za sexuální napadení čtyřletého chlapce a odsouzen k 25 letům vězení bez možnosti podmínečného propuštění. Pro Kelleyho se však objevila podpora, která zpochybnila vyšetřování, taktiku stíhání a nakonec i platnost odsouzení.

Upoutávka na první epizodu ukazuje, že Kelley, jeho podporovatel Jake Brydon a policejní velitel Cedar Park Sean Mannix představují své stránky příběhu zobrazující vedle sebe nevinu a vinu, uvádí tisková zpráva Showtime. V průběhu tří let se bude dívat na syrovou a rozdělenou komunitu, protože obě strany odvolacího procesu pracují ve snaze protichůdných pravd.Hrát si

OUTCRY (2020) Oficiální první pohled | 5dílná řada | Premiéra 5. července V SHOWTIME Exkluzivní klip prvního pohledu z připravované dokumentární série Showtime Sports OUTCRY. OUTCRY zkoumá strhující příběh středoškolské fotbalové hvězdy Grega Kelleyho, jeho kontroverzní přesvědčení a hledání pravdy a spravedlnosti. Pětidílná série má premiéru 5. července ve 22:00 E.T/P.T v SHOWTIME #SHOSports #Outcry Přihlaste se k odběru… 2020-05-04T16: 43: 31Z

Dokumentární seriál režíruje filmař Pat Kondelis, držitel ceny Emmy, muž stojící za dalšími dokumenty Operace Ocenění, Polarizované, Zneuctěné, Radikální příběh Patty Hearstové , a Schéma . Během televizního festivalu ATX 2020, který se letos konal prakticky kvůli pandemii COVID-19, řekl Kondelis Křik natočit dokument byl obtížný, protože při natáčení nevěděli, co se s případem stane.

Bylo to náročné, velmi, velmi náročné, protože v tu chvíli jsme nevěděli, co se s tím případem stane, nevěděl, co se s tím případem stane, ale byl ve vězení jen asi tři V té době už roky toužil dostat svou stránku příběhu ven, řekl Kondelis ( přes stránku šest ).

Řekl také, že na Kelleyho na něj hned zapůsobilo to, že mu Kondelis položil několik velmi, velmi obtížných otázek a on se těmto otázkám vůbec nevyhnul.

Když jsem seděl ve vězení a měl na vás kamery, s někým, s kým jste se ještě nikdy nesetkali, a pokládal vám velmi intimní otázky, zapůsobilo na mě, jak se choval a jak poctivý byl, řekl filmař.

Křik vysílá v neděli v 10 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat druhou sezónu Tacoma FD, která má premiéru ve čtvrtek 26. března ve 22 hodin. ET/PT na truTV.

Letní tábor může být zábavným a vzrušujícím dobrodružstvím nebo nešťastnou, hrubou zkouškou. Zlepšete si zážitek z letního tábora správným balením. Vytvořte si seznam oblečení, toaletních potřeb a dalších věcí, které budete potřebovat, nebo požádejte vedoucího tábora o ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat film „Pearl in the Mist“, druhý film Ruby Landry o životě na základě knižní série VC Andrews.

Jak si obléct podprsenku. Pro mnohé jsou podprsenky nezbytnou součástí každodenního života, aby poskytly oporu jejich prsou. Pokud s podprsenkami nemáte velké zkušenosti, zpočátku se mohou zdát ošidné. Oblékání podprsenky je jednoduché a snadné ...

Ředkvičky jsou skvělou zeleninou pro svačiny, saláty, dušené maso a pro přidání trochu koření a křupavosti do pokrmů. Pokud jste ředkvičky ještě nekoupili, možná nebudete přesně vědět, jak najít ty nejlepší. Už jen pohled na ně vám dá dobrou ...