Jak sledovat celoživotní film „Perla v mlze“ online

Perla v mlze

Život Perla v mlze

dámské tenisové rakety

Druhý film v adaptaci V.C. Andrewsova série Ruby Landry, Perla v mlze , premiéra v neděli 21. března ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Perla v mlze a všechny filmy VC Andrews Ruby Movie Series online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Perla v mlze žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Perla v mlze živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Doživotní doba je zahrnuta v každém, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

nejlepší lepidlo na podrážky tenisových bot

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Perla v mlze živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Perla v mlze žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

skóre tenisové lásky

Náhled „Perla v mlze“Hrát si

Video Video související se sledováním celoživotního filmu „Perla v mlze“ online 2021-03-21T14: 00: 05-04: 00

Celoživotní popis zní:

Podle druhé knihy „Pearl in the Mist“ se Ruby (Raechelle Banno) po roce života v honosném sídle jejího otce stále snaží najít skutečné štěstí. Když jsou Ruby a její dvojče Giselle (Karina Banno) poslány do exkluzivní internátní školy pro všechny dívky, Ruby doufá v nový začátek se svou sestrou.

Ale když se Ruby znovu stydí za výchovu v zapadákově a její krutá ředitelka, paní Ironwoodová (Marilu Henner) spolu se svou nevlastní matkou Daphne (Lauralee Bell) a Giselle proti ní dál spiknou, musí Ruby snášet mučivé tresty a veřejné ponižování. . Ruby drží naději a nadále sní o lepší budoucnosti, dokud ji tragédie nenechá samotnou ve světě podvodů.

Mezi další filmy v sérii patří Pearl in the Mist, All That Glitters a Hidden Jewel. Čtyři filmy budou odvysílány během dvou víkendů v březnu 2021.

Ve filmové sérii vystupují Serge Houde, Liza Huget, Mason Temple, Ducan Ollerenshaw, Paula Giroday, Marc-Anthony Messiah, Veena Sood, Bob Frazer, Eric Vincent a Caroline Yonge, Gil Bellows, Crystal Fox, Deborah Cox, Sam Duke , Ty Wood, Kristian Alfonso, Richard Harmon, Jennifer Laporte a Evan Roderick.

Adaptace Andrewsovy rodiny Casteelů byla po celý rok 2019 kabelovou dramatickou sérií č. 2 mezi ženami ve věku 25 až 54 let a filmová série Květiny v podkroví získala hvězdu Ellen Burstyovou a nominaci na Critics Choice Television Award, Cenu Screen Actors Guild Award nominace a nominace na Primetime Emmy Award za ztvárnění Olivie Foxworthové.

Zatím není jasné, zda Lifetime přizpůsobí další vlastnosti Andrews, jako je série Dawn, série Melody, série Orphans nebo Wildflowers, ale vzhledem k tomu, jak úspěšné byly tyto první úpravy, bychom nebyli překvapeni.

Perla v mlze má premiéru v neděli 21. března ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

způsoby, jak pomoci tenisovému loktu

Populární Problémy

Jak získat tónovaný zadek. Tónovaný nebo vytvarovaný zadek vám umožní vypadat a cítit se dobře. Chcete -li získat tónovaný zadek, budete muset současně budovat svaly při spalování tuků. Pracujte na budování nejen svalů na zadku, ale také svalů v ...

Jak psát pro globální publikum. Pokud inzerujete nebo píšete o syceném nápoji, jak tomu říkáte? Soda? Pop? Šumivý nápoj? Minerální? Všechny tyto podmínky jsou „správné“ v závislosti na tom, kde se vaši čtenáři nacházejí. Dnes je zde ...

Toni Nadal věří, že jeho synovec Rafael Nadal utrpěl během své kariéry Novaka Djokoviče více porážek, než by měl.

Jannik Sinner má údajně nové personalizované logo, což z něj činí jednoho z nejmladších hráčů v poslední době, který takové získal.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes večer sledovat online radnici Bernieho Sanderse z Fox News.