Jak se dívat na Penn vs Yale Football OnlineGetty

Fotbalové mužstvo Yale Bulldogs bude v sobotu hostit hru Penn Quakers v Ivy League.

Tato hra (začátek 13:00 ET) nebude nikde v běžné národní televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Penn vs Yale živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Penn vs Yale

Bulldogs, 1-1 ve hře Ivy League, se minulý týden vrátili a porazili mimo konferenci Richmond Spiders 28-27, aby se zlepšili na 4-1 v tomto roce.

Richmond vedl o 13, když minul 44 yardovou branku a zbývalo 4:20. Starší rozehrávač Yale Kurt Rawlings dokončil 9 z 9 přihrávek na následnou jízdu a zakončil ji 15-yardovým touchdownovým pasem do seniorského široko daleko JP Shohfi, zbývá 83 sekund.

Shohfi poté získal zpětný kop staršího kickera Sama Tuckermana, aby udržel Bulldogs naživu. Z Yaleovy 49 yardové linie ovládl Rawlings další touchdownovou jízdu a našel v cílové zóně staršího přijímače Reeda Klubnika s devíti sekundami na hodinách, aby nastavil Pack, který vyhrál Tuckerman.

Myslím, že jako jednotka a tým jsme odvedli opravdu dobrou práci, která udržela celkovou energii a náladu, řekl Shohfi podle Yale Daily News . Věříme v boj až do samého konce, bez ohledu na to, co říká srovnávací tabulka nebo okolnosti. Dnes jsme odvedli neuvěřitelnou práci, že jsme to všechno prosadili, bez obav o skóre - kdybychom měli příležitost vykročit na hřiště, využili bychom toho naplno. Samozřejmě to neklikalo pokaždé, ale nakonec, když jsme potřebovali, jsme skončili.

Pavouci v poločase vedli 20: 7, poté si na touchdownu zahájili 20bodový náskok a otevřeli druhou polovinu.

Mluvíme hodně o tom, jak je vaše odpověď dvakrát tak důležitá než samotná událost, řekl hlavní trenér Yale Tony Reno podle Yale Daily News. Před zápasem jsem jim řekl: „Doufám, že se Bohu ocitneme pozadu, protože pokud chceme být opravdu dobrým týmem, musíme se naučit reagovat na to, že jsme ve hře dole.“ V poločase jsme vešli řekl: „Tady to máte, chlapci, pojďme na to přijít,“ a oni to udělali. Prostě bojovali a našli způsob, jak hrát - něco, co jsme v první polovině nedělali. Za třicet minut fotbalu jsme vyrostli o tunu.

Quakers minulý týden klesli na 2-3 celkově a 1-1 v Ivy League, když na silnici podlehli Columbia Lions 44-6.

Pennův přestupek přinesl pouhých 232 yardů od rvačky a nedokázal skórovat - jediné body týmu byly získány díky mumlání vrácenému za přistání pozdě ve čtvrté čtvrtině.

Vypadá to, že každou příležitost, kterou jsme měli k hraní, jsme neproměnili, řekl hlavní trenér Penn Ray Priore podle The Daily Pennsylvanian . Bez ohledu na to beru extrémní odpovědnost za tuto ztrátu jako fotbalový trenér.

dlouhá tenisová hra

Populární Problémy

V nedávném rozhovoru šampión US Open a světová jednička 4 Dominic Thiem vyjádřil své zděšení nad tím, jak pandemie COVID-19 vzala dobré stránky profesionálního tenisu a udržela si to špatné.

Chcete se oblékat jako až příliš módní plasty od Mean Girls? Tato příručka vám ukáže, jak podle jejich pravidel. Nenoste tílko dva dny po sobě! To je řečeno, mít spoustu tílka v různých barvách ....

Váš průvodce streamováním Twitches online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy státu Oklahoma naživo online bez kabelu v roce 2020.

Oregon a UConn se v pondělí večer setkávají na masivním zápase mezi ženami v basketbalu Top-5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Browns vezmou svůj rekord 2-1 do Dallasu, kde se ve 4. týdnu utkají s Cowboys. Zde je návod, jak můžete hru sledovat, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi.