Jak se dívat na film „Spravedlivé drahokamy“ online bez kabelu

Sledujte The Righteous Gemstones online

HBO Danny McBride se vrací do HBO se svou novou komediální sérií 'The Righteous Gemstones', která má premiéru dnes večer.

tendonitida popruh loket

Danny McBride ( Eastbound & Down , Zástupci ředitelů ) se dnes večer vrací do HBO se svým nejnovějším projektem, Spravedlivé drahokamy . Nová komedie se soustřeďuje na světoznámou rodinu televizních seznamů s dlouhou tradicí deviace, chamtivosti a dobročinnosti ve jménu Pána Ježíše Krista.

Seriál začíná v neděli 18. srpna ve 22 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat Spravedlivé drahokamy epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání právě zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Spravedlivé drahokamy epizody buď žijí ve vysílání, nebo kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Amazon Video aplikace.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Spravedlivé drahokamy žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Spravedlivé drahokamy buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

Svůj počítač můžete sledovat prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím PS Vue aplikace.


Náhled „Spravedlivých drahokamů“

Po úspěšných bězích s Eastbound & Down a Zástupci ředitelů , Danny McBride ( Foot Fist Way ) se vrací do HBO se zbrusu novou sérií s názvem Spravedlivé drahokamy že vytvořil, napsal, produkoval a hraje. Přehlídka sleduje slavnou, ale nefunkční rodinu televizních seznamů, která má dlouhou historii chamtivosti a deviace, která je zakrytá charitativní prací. McBride hraje hlavní postavu Jesseho Gemstona, který se ve hře ministerstva chová jako tvůrce a bere to, co jeho otec Eli Gemstone vybudoval a rozšířil pro modernější publikum.

K McBride se přidává John Goodman ( Roseanne , Treme , Velký Lebowski ) jako Gemstoneův otec Eli; Zástupci ředitelů ‘Kamenec Edi Patterson jako Jesseho sestra Judy; Cassidy Freeman ( Smallville ) jako Jesseho manželka Amber, bývalá novinářka nyní oddaná církvi; Tony Cavalero ( School of Rock ) jako bývalý satanista Keefe Chambers, zachráněn Jesseho mladším bratrem Kelvinem (Adam Devine z Pitch Perfect a Workoholici ); Tim Baltz ( Opilá historie ) jako snoubenec Judy, BJ; a Greg Alan Williams jako Martin Imari, konzervativní keňská a Eliho pravá ruka.Hrát si

Video Video o tom, jak sledovat „spravedlivé drahokamy“ online bez kabelu 2019-08-18T18: 00: 17-04: 00

Ačkoli si někteří mohou myslet, že jde o zastavení šíření náboženství, McBride řekl, že tomu tak na nedávném panelu asociace televizních kritiků nebylo.

Cílem není být zastavení šíření čehokoli, řekla McBride . Když Hollywood přijme náboženství, udělají chybu, že parodují víru. Pro nás je to o parapetování pokrytců - lidí, kteří se prezentují jedním způsobem, jiným způsobem. Nemyslím si, že je to něco, co je relevantní [pouze] pro svět náboženství a televizní evangelizace, ale pro svět, ve kterém žijeme.

Série si aktuálně drží 80 procent čerstvého hodnocení Shnilá rajčata .

badminton zdvojnásobuje porci

McBride staví sérii kolem svých postav více než satiru, napsal IndieWire Je Ben Travers. … Postavit postavy na první místo je s pokračujícím televizním seriálem jen zřídka špatný nápad a McBride zajišťuje, že se diváci budou chtít vracet, aby viděli více o tom, co toto obsazení dokáže.

Dan Fienberg z The Hollywood Reporter napsal, Spravedlivé drahokamy je hrubý a nadšeně provedený, s pointy, které pro mě nejsou vždy trefou, ale prvních šest epizod má vrchol překvapivé síly.

Spravedlivé drahokamy je výkonným producentem častých spolupracovníků McBride Jody Hill ( Foot Fist Way , Pozorovat a hlásit ) a David Gordon Green ( předvečer Všech svatých , Silnější ). Toto bude třetí spolupráce pro posádku McBride a HBO po výše uvedeném Eastbound & Down a Zástupci ředitelů .


Populární Problémy

Puntíkované šaty jsou zábavné a hravé. Tyto odvážné šaty s potiskem by měly být ústředním bodem vašeho outfitu, takže vaše doplňky je musí spíše doplňovat, než s nimi soutěžit. Správné doplňky mohou zvýraznit šaty a rozbít ...

Okamžik služky Marion na slunci ve Wimbledonu

Chtěli jste někdy být jako vaše oblíbená postava z The Big Bang Theory? Vše, co potřebujete, je touha stát se Sheldon Cooperem a nerozbitná rovná tvář. Přečtěte si pár komiksů. Pokuste se dostat do rukou co nejvíce komiksů ...

Podívejte se na možnosti nejlepších hráčů na turnaji ATP dokončit Career Golden Masters.

Je čas na Cy-Hawk 2019, protože soupeři Iowa a Iowa State se v sobotu střetnou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Tyto tři tenisové hvězdy jsou nejstaršími hráči, kteří získali titul Masters 1000.