Jak sledovat skutečné manželky ze Salt Lake City online zdarma

Na snímku: (l-r) Whitney Rose, Meredith Marks, Mary Cosby, Heather Gay

Bravo Na snímku: (l-r) Whitney Rose, Meredith Marks, Mary Cosby, Heather Gay

Bravo rozšiřuje své Skutečné manželky v domácnosti franšíza a míří na svahy Utahu s novou sérií Skutečné manželky ze Salt Lake City zahájení s nadrozměrnou premiérou ve středu 11. listopadu od 22 hodin do 11:15 hod. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Skutečné manželky ze Salt Lake City streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Bravo a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Skutečné manželky ze Salt Lake City živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Bravo a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

mám hrát tenisový kvíz?

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Skutečné manželky ze Salt Lake City žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos Bravo a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Skutečné manželky ze Salt Lake City živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Real Housewives of Salt Lake City“Hrát si

Tady je to, co přijde na skutečné manželky ze Salt Lake City | Bravo Skrytý sociální kruh úspěšných žen, poháněný mnohamilionovým obchodem a značkami, si vytvořil vlastní ráj v majestátních horách Utahu. Sledujte premiéru seriálu 11. listopadu 10/9c! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Sledujte celé epizody: bravo.app.link/GIsrhmzSk0 ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official O RHOSLC: Mormonská církev je nepopiratelně zakořeněná v ... 2020-09-30T21: 15: 00Z

Skutečné manželky ze Salt Lake City se ponoří do neobjeveného světa Salt Lake City v exkluzivním sociálním kruhu, který tvoří šest úspěšných žen, které si vytvořily svůj vlastní ráj plný luxusních domů, nákupů a mnohamilionových podniků. Série sleduje elitní a nekonvenční životy Lisy Barlowové, Mary Cosbyové, Heather Gayové, Meredith Marksové, Whitney Rose a Jen Shahové, kteří se pohybují ve společnosti poháněné náboženstvím, krásou, bohatstvím a dokonalostí.

Seznamte se s herci:

LISA BARLOW

Lisa Barlow se narodila v New Yorku a žije v Utahu více než 20 let. Jako majitelka marketingové společnosti a různých značek tequily se považuje za Mormon 2.0, protože nepatří k těm, kdo dodržují všechna tradiční a přísná mormonská pravidla. Lisa navštěvovala BYU s Heather a s Meredith je nejlepší kamarádka už roky. Vdaná za svého manžela Johna se dvěma dětmi, zdá se, že má všechno, ale bojuje s hledáním dokonalosti, když její nerealistická měřítka začnou ovlivňovat její přátelství.

MARY COSBY

kúra na tenisový loket

Se zálibou v Bohu, couture a jen nejlepším šampaňským je Mary Cosby letniční první dámou, která zdědila říši své rodiny kostelů, restaurací a dalších. Námitkou při jejím převzetí rodinného podniku bylo, že si vezme druhého manžela své zesnulé babičky Roberta Cosby staršího. Od té doby jsou manželé 20 let a mají spolu jednoho dospívajícího syna. Malá, ale mocná a vždy oblečená do devíti let, díky své nekonvenční minulosti ji střežila a rychle se ocitla na neklidné půdě s některými dámami.

HEATHER GAY

Heather Gay, oddaná mormonka od narození, byla vdaná za mormonskou královskou rodinu 11 let, ale po rozvodu se distancovala od církve. Samozvaná „dobrá mormonka se stala špatnou“, nyní se považuje za mormonskou, když hraje podle svých vlastních pravidel. Oddaná matka tří dcer vlastní rozrůstající se firmu Med-Spa, Beauty Lab a Laser, kde jsou dámy často časté. Když se vydává na další kapitolu svého života, Heather je na cestě sebepoznání, když najde svůj hlas a znovu hledá lásku.Hrát si

Váš první pohled na skutečné manželky ze Salt Lake City | Bravo Skrytý sociální kruh úspěšných žen, poháněný mnohamilionovým obchodem a značkami, si vytvořil vlastní ráj v majestátních horách Utahu. Sledujte premiéru seriálu 11. listopadu 10/9c! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Sledujte celé epizody: bravo.app.link/GIsrhmzSk0 ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official O RHOSLC: Mormonská církev je nepopiratelně zakořeněná v ... 2020-09-10T15: 36: 03Z

MEREDITH MARKS

Meredith Marks je návrhář šperků celebrit s obchodem na Main Street v Park City. Meredith a její manžel Seth jsou židovští a ženatí více než 25 let. Ledová královna s talentem na párty, Meredith je často ve společenském kruhu po boku Jen a Lisy, které rády kupují její šperky - dokonce i prsteny z prstů. Zdá se, že Meredith má všechno, ale když se zvěsti začnou vířit, musí se rozhodnout, zda se chce obrátit na své přítelkyně o podporu, nebo mlčky trpět.

WHITNEY ROSE

Whitney Rose, potomek Mormonské královské rodiny, se již více než deset let snaží ze všech sil překonat život mimo náboženství. Odešla z kostela poté, co se šíleně zamilovala do svého šéfa Justina a ti dva měli poměr. Během několika týdnů oba opustili své manžele, aby byli spolu, a vzali se, když Whitney zjistila, že je těhotná. Ženatí 10 let, mají dvě děti - Bobbi a Brooks - a ona vlastní řadu péče o pleť s názvem Iris a Beau. Nyní se potýká s rodičovstvím svého otce, který se potýká s vlastními zápasy a ve všem na ní závisí. A právě když to vypadá, že společnost konečně začíná přijímat její desetileté manželství, začnou se vířit skandální zvěsti o jejím progresivním vztahu.

JEN SHAH

Jako Tonganka a Havajanka vyrůstající v Salt Lake City měla Jen Shah pocit, jako by často trčela ve svém tradičně bílém, mormonském světě. Když se dozvěděla o historickém týrání černochů v mormonském náboženství, přestoupila z mormonismu na islám. Matka dvou dětí se svým manželem Sharrieffem Jen je královnou svého domu a svých podniků jako generální ředitel tří marketingových společností. Jen vždy vyzdobená značkovými značkami, Jen ráda pořádá večírky a nešetří náklady - je pro ni důležité, aby každý věděl, že je nejlepším hostitelem v Utahu. S extravagantní osobností a ostrým jazykem dokáže rychle přejít z 0 na 100, ale obvykle se vrací s omluvou a láskou. Ale není to vždy zábava a hry pro Jen s touto skupinou žen, když se rychle ocitne v centru dramatu.

masáž tenisových míčků při bolestech krku

Skutečné manželky ze Salt Lake City vysílá ve středu v 10 hodin ET/PT na Bravu.


Populární Problémy

Jak si vyrobit oděvní linku. Sušení prádla na prádelní šňůře je zelená možnost. Sušičky jsou jedním z domácích spotřebičů, které spotřebovávají nejvíce energie, takže používání šňůry na prádlo nejen pomáhá Zemi, ale také vám ušetří peníze. Vytváření vlastních ...

Světoví nejlepší jsou v Severním Irsku na Open Championship 2019. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu, pokud jste v USA.

Jak získat Nexplanon. Nexplanon, antikoncepční implantát, může být pro vás ideální antikoncepční volbou! Nexplanon se zavádí pod kůži na vnitřní straně horní části paže. Je více než 99% účinný, relativně bez rizika a funguje ...

Sestavený seznam nejlepších tenisových knih uspořádaných tak, abyste mohli snadno najít skvělou knihu, která vyhovuje vašim potřebám - podívejte se!

Jak hodit ruční granát. Ruční, ručně ozbrojené a ručně házené ruční granáty kombinují moderní palebnou sílu a osvědčenou spolehlivost pro výkonnou kombinaci. Http://www.armystudyguide.com/content/army_board_study_guide_topics/hand_g ...