Jak se dívat na 5. sérii online „The Real Housewives of Potomac“

The Real Housewives of Potomac hvězdy Gizelle Bryant a Wendy Osefo.

Bravo The Real Housewives of Potomac hvězdy Gizelle Bryant a Wendy Osefo.

Jedna z nejmladších iterací v Skutečné manželky v domácnosti franšíza je zpět v neděli 2. srpna, kdy Skutečné manželky Potomac debutuje pátou sezónu ve 21 hodin ET/PT na Bravo.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Skutečné manželky Potomac na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Bravo na FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Skutečné manželky Potomac živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Bravo na Hulu pomocí živé televize

Bravo je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Skutečné manželky Potomac živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Bravo na Sling TV

Bravo je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Bravem, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Skutečné manželky Potomac živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Skutečných manželek Potomacových“Hrát si

Váš první pohled na Skutečné manželky z Potomacu, sezóna 5 | Bravo Přesuňte se, dámy, ve městě je nová „manželka! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ►► Sledujte RHOP na Bravu! #RHOP SLEDUJ RHOP NA SOCIÁLU BravoDailyDish: instagram.com/bravodailyd… Oficiální stránka: bravo.ly/RealHousewivesofPotomac Úplné epizody a klipy: bravo.ly/RHOPVideos Facebook: bravo.ly/RHOPFacebook O RHOP: tato sezóna je jsou napjatí, ale láska ... 2020-04-02T15: 00: 27Z

Když jsme naposledy viděli Gizelle Bryant, Ashley Darby, Robyn Dixon, Karen Huger, Monique Samuels a Candiace Dillard, Darby zjistila, že je těhotná, což z ní dělá druhou těhotnou ženu v domácnosti spolu se Samuelsem. Darby a její manžel Michael šli na první návštěvu lékaře a zjistili, že jí je šest týdnů, i když po potratu, který v roce 2018 utrpěla, byli pochopitelně emocionální a nervózní.

Huger také uvedla na trh svůj parfém La’Dame, který Bloomingdale prodal při vyskakovací akci při uvedení. Potom v ubývajících chvílích čtvrté sezóny Samuels a Darby přivítali zdravé chlapečky. Darby pojmenovala svého Deana Michaela a Samuels jí dal jméno Chase Omari.

Nyní, v páté sezóně, popis premiérového dílu s názvem Starý zákon, Nové zjevení, škádlí, Gizelle obnovuje svůj vztah s bývalým manželem a pastorem Jamalem Bryantem, ale její dcery jejich opětovné sjednocení nepodporují. Ashley se snaží přizpůsobit se životu nové matky. Mezitím Monique představuje své nové papouščí dítě, T’Challa, Potomacovi. Candiace a Chris oslavují své roční výročí večírkem s diamantovou tématikou, ale slavnosti se rychle zastaví, když se Gizelle postaví Candiaci a Monique narazí na staré šílenství.Hrát si

Vše, co potřebujete vědět před premiérou 5. sezóny RHOP! | Bravo Zjistěte vše o tom, o co se Housewives of Potomac snaží! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ►► Sledujte RHOP na Bravu! #RHOP SLEDUJ RHOP NA SOCIÁLU BravoDailyDish: instagram.com/bravodailyd… Oficiální stránka: bravo.ly/RealHousewivesofPotomac Úplné epizody a klipy: bravo.ly/RHOPVideos Facebook: bravo.ly/RHOPFacebook O RHOP: tato sezóna je jsou… 2020-07-20T13: 00: 04Z

Pak v epizodě dva s názvem The Rumor Meal a odvysílané v neděli 9. srpna Ashley pokračuje v potýkání s porodem, mezitím Juan tajně hledá radu ohledně vztahu u Gizelle. Karen si uvědomuje, že její manželství není instituce, o které si myslela, když Ray odmítá říci tři kouzelná slova. Gizelle a Monique zakopou válečnou sekeru a uspořádají podpůrnou večeři pro Ashley, ale poté, co se Monique dozvěděla o náhlém spojení Candiace s dlouholetým nepřítelem, začala pochybovat o jejich přátelství.

Vypadá to, že RHOP bude plné dramat, bojů a přátelství, které od něj diváci očekávají Skutečné manželky v domácnosti franšíza. Navíc se k obsazení připojuje Wendy Osefo. Je politickou komentátorkou a akademičkou pro veřejné záležitosti a je odbornou asistentkou na Johns Hopkins School of Education. To by měla být zábavná nová dynamika, kterou je třeba přidat do mixu.

Skutečné manželky Potomac vrací se do své páté sezóny v neděli 2. srpna ve 21 hodin ET/PT na Bravo.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy Buffalo Bills online bez kabelu v roce 2019.

V Číně byl zahájen nový tenisový turnaj

Jak přirozeně obnovit silné kosti z osteoporózy. Osteoporóza je chronický stav, kdy se vaše kosti stávají porézními v důsledku ztráty hustoty a kvality kostí. To oslabuje kosti a způsobuje, že jsou křehké a ohrožené ...

Top 10 tenisových raket, které lze v Indii koupit do 5 000 Rs.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Clippers vs Warriors online bez kabelu.