Jak se dívat na 5. sérii online „The Real Housewives of Potomac“

Bravo The Real Housewives of Potomac hvězdy Gizelle Bryant a Wendy Osefo.Jedna z nejmladších iterací v Skutečné manželky v domácnosti franšíza je zpět v neděli 2. srpna, kdy Skutečné manželky Potomac debutuje pátou sezónu ve 21 hodin ET/PT na Bravo.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Skutečné manželky Potomac na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:sledujte karnevalový řád online zdarma
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Bravo na FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Skutečné manželky Potomac živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Bravo na Hulu pomocí živé televize

Bravo je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Skutečné manželky Potomac živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Bravo na Sling TV

Bravo je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Bravem, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

cheaty na stolní tenis wii sports resort

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Skutečné manželky Potomac živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

je ekvalizér na hulu

Náhled „Skutečných manželek Potomacových“Hrát si

Váš první pohled na Skutečné manželky z Potomacu, sezóna 5 | Bravo Přesuňte se, dámy, ve městě je nová „manželka! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ►► Sledujte RHOP na Bravu! #RHOP SLEDUJ RHOP NA SOCIÁLU BravoDailyDish: instagram.com/bravodailyd… Oficiální stránka: bravo.ly/RealHousewivesofPotomac Úplné epizody a klipy: bravo.ly/RHOPVideos Facebook: bravo.ly/RHOPFacebook O RHOP: tato sezóna je jsou napjatí, ale láska ... 2020-04-02T15: 00: 27Z

Když jsme naposledy viděli Gizelle Bryant, Ashley Darby, Robyn Dixon, Karen Huger, Monique Samuels a Candiace Dillard, Darby zjistila, že je těhotná, což z ní dělá druhou těhotnou ženu v domácnosti spolu se Samuelsem. Darby a její manžel Michael šli na první návštěvu lékaře a zjistili, že jí je šest týdnů, i když po potratu, který v roce 2018 utrpěla, byli pochopitelně emocionální a nervózní.

Huger také uvedla na trh svůj parfém La’Dame, který Bloomingdale prodal při vyskakovací akci při uvedení. Potom v ubývajících chvílích čtvrté sezóny Samuels a Darby přivítali zdravé chlapečky. Darby pojmenovala svého Deana Michaela a Samuels jí dal jméno Chase Omari.

Nyní, v páté sezóně, popis premiérového dílu s názvem Starý zákon, Nové zjevení, škádlí, Gizelle obnovuje svůj vztah s bývalým manželem a pastorem Jamalem Bryantem, ale její dcery jejich opětovné sjednocení nepodporují. Ashley se snaží přizpůsobit se životu nové matky. Mezitím Monique představuje své nové papouščí dítě, T’Challa, Potomacovi. Candiace a Chris oslavují své roční výročí večírkem s diamantovou tématikou, ale slavnosti se rychle zastaví, když se Gizelle postaví Candiaci a Monique narazí na staré šílenství.Hrát si

Vše, co potřebujete vědět před premiérou 5. sezóny RHOP! | Bravo Zjistěte vše o tom, o co se Housewives of Potomac snaží! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ►► Sledujte RHOP na Bravu! #RHOP SLEDUJ RHOP NA SOCIÁLU BravoDailyDish: instagram.com/bravodailyd… Oficiální stránka: bravo.ly/RealHousewivesofPotomac Úplné epizody a klipy: bravo.ly/RHOPVideos Facebook: bravo.ly/RHOPFacebook O RHOP: tato sezóna je jsou… 2020-07-20T13: 00: 04Z

Pak v epizodě dva s názvem The Rumor Meal a odvysílané v neděli 9. srpna Ashley pokračuje v potýkání s porodem, mezitím Juan tajně hledá radu ohledně vztahu u Gizelle. Karen si uvědomuje, že její manželství není instituce, o které si myslela, když Ray odmítá říci tři kouzelná slova. Gizelle a Monique zakopou válečnou sekeru a uspořádají podpůrnou večeři pro Ashley, ale poté, co se Monique dozvěděla o náhlém spojení Candiace s dlouholetým nepřítelem, začala pochybovat o jejich přátelství.

Vypadá to, že RHOP bude plné dramat, bojů a přátelství, které od něj diváci očekávají Skutečné manželky v domácnosti franšíza. Navíc se k obsazení připojuje Wendy Osefo. Je politickou komentátorkou a akademičkou pro veřejné záležitosti a je odbornou asistentkou na Johns Hopkins School of Education. To by měla být zábavná nová dynamika, kterou je třeba přidat do mixu.

Skutečné manželky Potomac vrací se do své páté sezóny v neděli 2. srpna ve 21 hodin ET/PT na Bravo.


Populární Problémy

Jak pěstovat černé vojáky. Mušky černého vojáka (Hermetia illucens) jsou jedinečné chyby, které mohou být velkou pomocí na každé farmě. Milují rozpadající se věci, takže kompost nevyhazujte, pokud vidíte uhlazené, vosí mušky nebo tlusté, bílé housenky ...

Brokolice je lahodná a zdravá zelenina, která roste s velkými kvetoucími hlavičkami rozlámanými na části zvané růžičky. Než budete vařit nebo jíst čerstvou brokolici, nezapomeňte ji vyčistit, abyste odstranili špínu, pesticidy a dokonce i chyby. Můžete prát ...

Jak bezpečně zaparkovat na malém prostoru. Parkování vypadá jako jednoduchý úkol, ale není to vždy snadné. Některá parkovací místa jsou malá a úzká, takže je obtížné bezpečně vjet dovnitř, aniž byste omylem zabouchli auta na obě strany vašeho ...

Zde je návod, jak sledovat hry Clippers online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na týmovém trhu nebo mimo něj.

Být myčkou v restauraci může být na stejné linii nekvalitních prací, jako je překlápění hamburgerů ve franšíze rychlého občerstvení. Myčky nádobí však mají důležitou roli, stejně jako kuchařky. Bez myček nikdo nebude mít čisté, ...