Jak sledovat Serii A v USA 2019

Jak se dívat na Serii A v USA

Getty

Juventus vstupuje do sezóny 2019-20 jako oblíbený hráč Serie A (opět), ale vzhledem k tomu, že Inter a Neapol během letního přestupového období hodně šplouchají a hrstka dalších stran je připravena na zlepšení, měl by to být pro italský fotbal velmi zábavný rok.

Pokud žijete ve Spojených státech a chcete sledovat akci Serie A v letech 2019-20, téměř každý zápas bude k dispozici naživo na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí Serie A v USA, desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah, vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete zápasy Serie A sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Všimněte si toho, že jeden zápas týdně bude na ESPN nebo ESPN2. Na ESPN+je nebudete moci sledovat, ale pokud nemáte kabel, můžete je sledovat prostřednictvím služby streamování živého televizního vysílání, jako je Hulu s živou televizí nebo Sling TV .


Náhled na sérii A 2019-20

Opět je to Juventus na vrcholu.

La Vecchia Signora zajela 28-6-4 a obsadila druhé místo v Neapoli o 11 bodů, aby v minulé sezóně zachytila ​​osmé po sobě jdoucí Scudetto. Ale když dosáhnete této úrovně nadvlády, cokoli, co je menší než dokonalost, bude mít za následek otřesy. A pro Juventus znamenala ztráta čtvrtfinále Coppa Italia i Ligy mistrů navzdory přidání světového útočníka Cristiana Ronalda, že přicházejí změny.

Na konci sezony odstoupil nejprve hlavní trenér Massimiliano Allegri, který dovedl tým k pěti titulům v Serii A a čtyřem ligovým a pohárovým dvojicím. Nahradil ho Maurizio Sarri, bývalý manažer Neapole, který se po jedné sezóně s Chelsea vrací do Itálie.

Poté Juventus provedl na hřišti několik změn. Ve snaze upevnit stárnoucí obranu a nahradit několik odchodů utratili velké částky za zadní linii a přidali Matthijs de Ligt, Danilo a Merih Demiral. De Ligt byl nejdražší, ale je to z dobrého důvodu, protože devatenáctiletý hráč byl klíčový v semifinále Chaxions League v Ajaxu a již prokázal, že je jedním z nejlepších středních obránců na světě.

Je to nejtalentovanější mladík v Evropě a jsme rádi, že ho máme s sebou, Řekl kapitán Juventusu Giorgio Chiellini . Všichni, kteří dorazili, zvýšili úroveň týmu. Na školení vidíte, že každým rokem jsme silnější, a to je potěšení pro ty, kteří mají rádi, že jsem tu byl mnoho let, ale je to také podnět a odpovědnost.

S vylepšenou obranou a útokem vedeným Ronaldem, Mario Mandžukičem, Paulem Dybalou a Miralemem Pjanicem bude Juventus připraven znovu vést Itálii.

To ale neznamená, že nebudou mít vyzyvatele.

Neapol, která loni skončila třetí v Serii A potřetí ve čtyřech sezónách, bude vzadu silnější s přidáním středního obránce Konstantinose Manolase a po příchodu 24 let bude mít dopředu více zbraní -stará mexická hvězda Hirving Lozano.

Inter se stále ještě nevracejí ke své dominanci od poloviny do konce roku 2000, ale rozhodně se ubírají správným směrem. V minulé sezóně nejenže skončili čtvrtí v Serii A druhou sezónu v řadě, ale také téměř postoupili ze skupiny Ligy mistrů, která představovala Barcelonu a Tottenham, a přišli zkrátka jen na venkovní gól. tiebreaker se Spurs.

Nyní, když přidali nového šéfa (Antonio Conte), fyzického, mocného útočníka (Romelu Lukaku) a světového obránce (Diego Godin), jsou připraveni vydat v této sezóně hodně hluku.

Jinde strany jako Roma, AC Milán, Lazio a Atalanta možná nemají dost kusů na to, aby vyzvaly Juventus v průběhu celé 38 zápasové sezóny, ale každý má dost talentu porazit La Vecchia Signora v kteroukoli danou noc a oni všichni určitě mají kousky, aby mohli soutěžit o první čtyři místa.

Dejte to všechno dohromady a jsme připraveni na velmi zábavnou kampaň Serie A 2019-20.


Populární Problémy

Odsavač par je velmi užitečným nástrojem pro minimalizaci kouře, páry a pachů vznikajících při vaření. Odsavač par je umístěn nad varnou deskou a má ventilátor, který nasává vzduch potrubím a mimo váš domov; nevodní verze recirkulují ...

How to Talk to a Crush Who Hates You. Může být obtížné mluvit se svou zamilovaností, ale ještě více s láskou, která vás nenávidí. Někdy, když vás někdo nenávidí, došlo k nedorozumění. Tím, že vyjasníte, proč vás nenávidí, a vyhrajete ...

Jak jezdit na westernu. Obecně existují dva způsoby, jak jezdit na koni: anglický styl a západní styl. Západní styl zahrnuje řízení s vaší sedlovou pozicí, boky a lehkou reining na koňském krku (krk reining), zatímco anglický ...

Vrany jsou velmi bystrá stvoření, jeden z nejinteligentnějších druhů zvířat, a skupina vran, kterým se říká „stádo“ nebo „vražda“, může být užitečným doplňkem vašeho dvora. Malé hejno může udržovat rostliny bez hmyzu a jiných škůdců a ...

Jak houpat softbalovou pálkou. Abyste měli efektivní švih v softballu, musíte zapracovat na integraci všech součástí švihu. Musíte se ujistit, že máte dobrou přilnavost a postoj a že se houpačkou pohybujete hladce ....