Jak se dívat na dokumentární film Duran Duran Showtime online

Dokument Duran Duran

Zobrazit čas

tenisový míček masáž šíje

Pokud máte hlad jako vlk po všech zákulisních anekdotách a historii kapel Duran Duran, máte štěstí, máte štěstí-Showtime uvádí dokument o hitu kapely 80./90. Duran Duran: Je tu něco, co byste měli vědět v pátek 27. prosince ve 21 hodin ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Showtime na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze Amazon Prime Showtime zdarma

Jakmile jsi přihlásil se k Amazon Prime i kanálu Showtime , pak se můžete dívat Duran Duran: Je tu něco, co byste měli vědět buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Duran Duran: Je tu něco, co byste měli vědět naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Duran Duran: Je tu něco, co byste měli vědět žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Duran Duran: Je tu něco, co byste měli vědět“Hrát si

Duran Duran: Je tu něco, co byste měli vědět (2019) Oficiální upoutávka | SHOWTIME Dokument Příběh kapely, který sleduje jejich trajektorii po dobu čtyř desetiletí, je vyprávěn prostřednictvím sedmi jejich alb. Každý záznam odhaluje poutavou kapitolu na cestě kapely. Přihlaste se k odběru SHOWTIME kanálu YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte zboží SHOWTIME nyní: sho.com/store_yt_showtime Získejte více SHOWTIME: Sledujte: twitter.com/SHO_Network Like: facebook.com/showtime Instagram: instagram.com/showtime/ Web: sho. com/ 2019-12-10T20: 01: 35 000Z

Tento nový dokument o Duranu Duranovi je popsán jako upřímný pohled na kariéru kapely s dosud neviděnými záběry a intimními rozhovory s původní sestavou: zpěvák Simon Le Bon, baskytarista John Taylor, bubeník Roger Taylor a klávesista Nick Rhodes. Film předvede rozhodující okamžiky čtyř dekádové kariéry kapely a ukáže náhled na to, co je čeká.

Tato britská nová vlna kapela vtrhla na scénu v roce 1981 se svým vlastním albem, které obsahovalo singl Girls on Film, první ze 14 singlů, které by překonaly Top 10 v britských hitparádách. Na to navázali o rok později Řeka , který měl Hungry Like the Wolf, Save a Prayer a titulní píseň, to vše se ve Velké Británii a USA dařilo, ale jejich dvěma největšími hity byla píseň The Reflex z roku 1984 a téma Jamese Bonda z roku 1985 Pohled na vraždu.

Kapela nikdy nedosáhla svého úspěchu v osmdesátých letech, ale v devadesátých letech měla několik hitů - Ordinary World a Come Undone - a dokonce zmapovala píseň v roce 2004. Několik let byli z velké části tichí, dokud v roce 2011 Kapela vydala píseň s názvem Girl Panic !, ve které se představily slavné supermodelky Yasmin Le Bon, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Eva Herzigova a Helena Christensen.

Dokumentární film Cindy Crawford Duran Duran

Zobrazit čas

Crawford je ve skutečnosti jedním z hlavních rozhovorů v dokumentu, stejně jako umělec Boy George z 80. let.

Byli průkopníky v hudebních videích. Tak jsme dostali naši hudbu, říká Crawford v upoutávce. Boy George dodává: Chcete -li mít kariéru jako Duran Duran, je to jako konečný sen.

Původní členové kapely také hovoří o tom, jak si všichni mysleli, že úspěch bude trvat věčně a osobnosti se začaly střetávat, čím více se proslavily.

Získání osobností do práce bylo náročnější než hudba, říká bubeník Taylor a Rhodos dodává: Nedorozumění, drobné nervy.

Pak bylo těžké přijmout, že v devadesátých letech nedosahovali úspěchu, jaký měli v předchozím desetiletí. Vypadá to ale, že všichni původní členové kapely se sešli pro tento dokument a prozkoumali celé to drama z výšky jejich slávy.

Duran Duran - Je tu něco, co byste měli vědět premiéra v pátek 27. prosince ve 21 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

ATP tour tento týden putuje do Washingtonu, což bude devátý turnaj roku ATP 500, který bude počátkem severoamerického hardcourtového švihu.

Váš průvodce streamováním Cars 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Eagle's Nest Outfitters (ENO) je oblíbená značka houpacích sítí používaných pro volný čas a spánek, při kempování nebo v pohodlí domova nebo na dvoře. Všechny modely houpací sítě SingleNest, DoubleNest a DoubleDeluxe pojmou až 400 liber a jsou ...

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na Apple TV? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.

Pole position v Daytoně 500 2019 je k mání během nedělní kvalifikace. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech akcí online.

Jak zlepšit svůj střevní mikrobiom. Váš střevní mikrobiom je sbírka bakterií, které žijí ve vašem trávicím systému. Je to úzce spjato s vaším metabolickým zdravím, imunitou a dokonce s vaší náladou. [V161569_b01]. 11. září 2020. Tyto ...