Dominic Thiem odhaluje své žebříčky Spotify Wrapped pro rok 2020, na prvním místě je One Direction

2Dominic Thiem nedávno odhalil své hodnocení Spotify Wrapped

2Dominic Thiem nedávno odhalil své hodnocení Spotify Wrapped

Láska Dominica Thiema k One Direction zůstává stejně silná jako kdykoli předtím. Anglická kapela již druhým rokem skončila na vrcholu nejposlouchanějších skladeb Thiem.

Světová trojka nedávno odhalila své nejlepší umělce/kapely na Spotify Wrapped - funkce platformy pro streamování hudby, která vám ukáže vaše nejhranější skladby roku. Zatímco pro Dominica Thiema je pár kapel pravidelnou součástí, každý rok přibude několik zajímavých přírůstků.

jak rychle ošetřit tenisový loket

Prvních pět kapel pro Rakušany je letos One Direction, Ich Kann Fliegen, Big Time Rush, The Chainsmokers a Westlife. Horní dva pásy jsou stejné od Seznam Dominika Thiema na rok 2019 Zatímco americká skupina Chainsmokers také zůstala na 2. místě.

Dominic Thiem je jednosměrný režisér

Dominic Thiem je jednosměrný režisér

Americká rocková skupina Maroon 5 a německá rocková skupina Revolverhead byly na seznamu Thiem’s 2019, ale Rakušan je letos nahradil Big Time Rush a Westlife.

Dominic Thiem nedávno nahrál svůj seznam Spotify Wrapped jako příběh na Instagramu a poslal tak své fanoušky - stejně jako „One Directioners“ - do šílenství. Není třeba říkat, že Rakušan vypadá, že je velkým fanouškem populární hudby a chlapeckých kapel.

badmintonová raketa nebo raketa

To znamená, že v seznamu Dominica Thiema existuje alespoň určitá rozmanitost, vzhledem k tomu, že Ich Kann Fliegen je alternativní rockovou kapelou. Chainsmokers jsou mezitím známí svými chytlavými elektronickými beaty, i když už nejsou tak prominentní jako před pár lety.

Thiem je velkým fanouškem hudby, ale zároveň je konkrétní ohledně svých možností. Byl požádán, aby před nějakou dobou vytvořil seznam skladeb pro své sponzory Duravit, a z 10 skladeb, které vybral, byly čtyři z jeho nejlepších 5 kapel Spotify roku 2020.

Můžete se podívat na seznam Spotify sestavený Dominicem Thiemem tady .

Moritz Thiem není fanouškem hudebního vkusu svého bratra Dominica Thiema

Dominic Thiem

Bratr Dominica Thiema není jeho fanouškem.

Ve starší zprávě mladší bratr Dominica Thiema - Moritz - hovořil o své silné nelibosti vůči vkusu mistra USA Open v hudbě.

Na rozdíl od Dominika Moritz Thiem není horlivým posluchačem populární hudby. Moritz konkrétně zmínil, jak opouští místnost pokaždé, když jeho bratr hraje jednu ze skladeb od svých oblíbených popových kapel.

„Ano, to opravdu rád slyší, protože náš vkus se opravdu nesetká. Pokud budeme spát ve stejné místnosti - jako tady v Kitzbühelu - a on objeví Schlagera, pak z místnosti odejdu, řekl Moritz.

Populární Problémy

Návrat Rogera Federera netrpělivě očekávají miliony lidí po celém světě.

Nebraska a Colorado obnovují soupeření v sobotu v Boulderu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Bulls online bez kabelu v sezóně 2019-20, včetně možností pro diváky, kteří nakupují na trhu i mimo trh.

Váš lékař vám možná řekl, že jste obézní a že musíte změnit životní styl, aby se vaše váha dostala do zdravějšího rozmezí. Ať už chcete žít déle, změnit svůj vzhled nebo se snadněji pohybovat, jste připraveni ...

Dominic Thiem věří, že profesionalita a vytrvalost Novaka Djokoviče jsou na špičkové úrovni. Thiem také vybral své dvě největší ženské tenistky všech dob.

Státní soupeři a vůdci MAC Akron a Toledo se v úterý večer sejdou na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru na ESPN Plus.