Náhled do finále WTA: Žádné jasné oblíbené položky pro zvednutí trofeje Billie Jean Kingové

BNP Paribas WTA Finals Singapur představil SC Global - PreviewsDlouhá a vzrušující sezóna WTA 2018 bude mít svůj poslední velký turnaj v Singapuru s finále WTA. Přestože absence světové jedničky Simony Halepové kvůli zranění zad odnesla turnaju trochu lesku, stále se účastní dalších osm nejlepších hráček žebříčku WTA.

Na rozdíl od turné ATP, kterému dlouho dominovala velká trojka, bylo turné WTA mnohem otevřenější, zvláště v posledních letech bez Sereniny nepřítomnosti. Přestože se Serena letos vrátila, dosud nedokázala zopakovat svůj dřívější úspěch.jak stříhat tenisové míčky

Není pochyb o tom, že letošní finále turné WTA rozhodně postrádá hvězdnou přitažlivost díky absenci světové jedničky Halep, sester Williamsových, Garbine Muguruza a Maria Sharapova. Je to však také znak změny stráže na turné WTA.

Letošní Grand Slamy viděly 4 různé vítěze, včetně tří poprvé v Halepu, Wozniacki a Naomi Osace. Vznik mladých a vzrušujících hráčů lze odhadnout ze skutečnosti, že červená skupina ve finále WTA vidí tři debutanty spolu s veteránkou Angelique Kerberovou.

BNP Paribas WTA Finals Singapur představil SC Global - Previewsdlouhý tenis a tenis na trávníku

Naomi Osaka, Sloane Stephens a Kiki Bertens jsou tři debutantky, které budou soupeřit o dvě semifinálová místa ze skupiny Red, která má pouze jednu hráčku s předchozími zkušenostmi s finále WTA. Znamená to tedy, že Kerber je jasným favoritem na zaplnění jednoho ze semifinálových míst z této skupiny?

Ne, ani na velkou vzdálenost. Stephens má ve skutečnosti proti Kerberové poměr 4: 1. A přestože má Kerber vítěznou bilanci H2H jak proti Osace (3-1), tak proti Bertensovi (2-1), oba tito hráči měli v roce 2018 zlomový rok a vyšplhali se na nejvyšší umístění v kariéře. Zvláště mladý Osaka se zdá být předurčen k velikosti.

rick and morty sezóna 4 epizoda 4 zdarma online

Na rozdíl od skupiny Red má skupina White skupinu zavedenějších hráčů, kteří tam byli na turné WTA už nějakou dobu. Na papíře se dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová může zdát jako jasný favorit na vrchol této skupiny, protože má ohromující 18-6 kombinovaný rekord hlava-hlava proti třem hráčům ve své skupině-Wozniacki, Svitolina a Pliskova.Zdá se ale, že Wozniacki je zpět v nejlepší formě, protože po triumfu na Australian Open utrpěl propad formy. Svitolina i Plíšková mají za sebou sezonu nahoru i dolů, ale velkoobslužná Plíšková a houževnatá Svitolina jsou určitě schopny dát to svým zkušeným soupeřkám.

Letos určitě neexistují žádní jasní favorité na zvednutí trofeje Billie Jean Kingové. Ale vzhledem k tomu, že v neděli začínají zápasy skupiny White, je jedna věc jistá: příští týden určitě vyhraje několik velmi vzrušujících zápasů nejvyšší kvality.

Populární Problémy

Jak Pike Press. Štika je oblíbený cvik na budování svalů. Je to skvělý způsob, jak procvičit svaly horní části těla, zejména deltoidy a tricepsy v horní části ramen a paží. Chcete -li provést štik, stiskněte „štika“ záda, takže ...

V nedávném rozhovoru prezident rumunské tenisové federace Ion Tiriac hovořil o celosvětové popularitě Rafaela Nadala. Tiriac tvrdil, že nové peníze a televizní práva mají schopnost udělat z tenisty globální superhvězdy.

Zde je návod, jak sledovat film „How High 2“ online zdarma.

Jak mluvit s dívkami jako dospívající chlapec. Chcete mluvit s více dívkami? Nebojte se - mluvit s dospívající dívkou nemusí být tak těžké! Buďte v pohodě, když zahájíte konverzaci, a nechte dívku zaujmout tím, že o ni projevíte zájem ....

Pokud jste špatně umístili klíče k zámku a nemůžete se dostat k tomu, co chrání, možná vám nezbude nic jiného, ​​než ho rozbít. Naštěstí je možné snadno obejít téměř jakýkoli základní zámek komerční úrovně za předpokladu, že máte ...