Jak se dívat na premiéru 3. série „Growing Up Hip Hop: Atlanta“ online

Vyrůstat Hip Hop Atlanta živý přenos

Youtube/WEtv Premiéra 3. série „Growing Up Hip Hop Atlanta“ ve čtvrtek 13. června v 9/8c na WE tv.

Sezóna 3 Rostoucí hip hop: Atlanta premiéry dnes v noci 13. června v 9/8c na WE tv. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos WE TV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

WE TV je jedním z nich Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos WE TV na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

WE TV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete WE TV sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

PlayStation Vue

badminton zdvojnásobuje taktiku

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují WE TV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos WE TV na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Ukázka ke 3. sérii „Growing Up Hip Hop: Atlanta“Hrát si

Growing Up Hip Hop: Atlanta Season 3 Trailer🔥😱 Bow Wowův život v rychlém pruhu se vymkne kontrole, mezitím hip hopová ikona Waka Flocka Flame a jeho manželka Tammy Rivera jsou zpět v A a rovnou ze své vysněné svatby! Ale když je Waka podroben zkoušce, vyvstává otázka ... Může opustit vrcholy toho, že je rapper, aby ... 2019-05-22T22: 00: 35Z

Oficiální popis premiérového dílu s názvem Bow After Lockup zní, že zatčení Bow Wow vybuchne v bulváru a způsobí rozruch s Da Bratem; Zatčení R. Kellyho zapálí bzučivou bitvu o podporu dítěte s bývalou manželkou Drea Kelly; Waka Flocka a manželka Tammy Rivera podrobili svůj svatební slib obnovy nejvyšší zkouškou.

Epizoda 2, No Ma’am, No Ham, No Turkey airs Čtvrtek 20. června; v epizodě, podle její synopse, Bowovo násilné zhroucení otřásá Atlantou; Bow trpí úderem; Brat uvolňuje na Bow a JD musí zasáhnout; Tereza běží zachránit svého syna; Deb konfrontuje nevyřešené problémy s Brandonem; Soulja Boy radí Bowovi; výbuch z minulosti uklidňuje Bow.

Podle WE tv tuto sezónu hvězdy Bow Wow, Da Brat, paní Deb, Lil Mama, Shaniah Mauldin, Ayana Fite, Jhonni Blaze, Masika Kalysha a Kiyomi Leslie.

Začátek sezóny 3 bude klást důraz na únorové zatčení Bow Wowa, během něhož byl po sporu s tehdejší přítelkyní Leslie Holden obviněn z přestupkové baterie. Podle CNN byly obě strany obviněny z baterie poté, co policisté nebyli schopni určit, kdo byl hlavním agresorem jejich hádky.

Před premiérou v sezóně 3 hovořil Da Brat Život v Hollywoodu o událostech v centru premiérového dramatu sezóny. Prozradila, že Bow Wow varovala před Holdenem, než byl obviněn z jejího napadení, a snažila se mu zabránit v tom, aby se s ní zapletl. V rozhovoru Da Brat řekl, že to není snadné, když projdete těmito věcmi, a snažili jsme se to říct Bowovi, ale on to stejně dělá a tady přistál - ve vězení kvůli nějaké dívce, o které jsme mu pořád říkali ... Ona chtěla být slavná, chtěla být rapperka.


Nalaďte si sezónu 3 z Rostoucí hip hop: Atlanta , Čtvrteční noci v 9/8c na WE tv.


Populární Problémy

Basketbal UMass, který má začátek 4: 0, čeká ve středu test proti oblíbenému jezdci MAAC. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Angelique Kerber a Jennifer Brady se v neděli setkají v trháku čtvrtého kola na US Open. Kerber a Brady nikdy předtím nehráli na turné WTA.

Po svém dlouho očekávaném návratu do soutěžního tenisu Roger Federer prohlásil, že jeho hlavní cíle pro sezónu 2021 jsou Wimbledon a olympijské hry v Tokiu.

Nastavení správného nájemného pro vaši investiční nemovitost zahrnuje více než jen snahu dosáhnout zisku. Nájemníci mají tolik možností, pokud jde o pronájem nemovitostí, takže musíte dát vyniknout svým. To znamená nastavit správné ...

Jak se přestat řezat. Řezání je běžnou formou sebepoškozování. Sebepoškozování je, když si někdo záměrně ubližuje jako způsob řešení obtížných pocitů, zdrcujících situací nebo zkušeností. Při řezání se můžete cítit ...

Zde je návod, jak sledovat Texas vs Oklahoma ve hře Big 12 Championship 2018 online bez kabelu