Jak sledovat 3. sérii „Hříšník“ online bez kabelu

Sezóna hříšníků 3

POUŽITÍ

Toto antologické kriminální drama s Billem Pullmanem v hlavní roli se vrací ve třetí sezóně ve čtvrtek 6. února ve 21 hodin. ET/PT v síti USA. Zde je návod, jak se dívat Hříšník sezóna tři online bez kabelu a co očekávat od nové sezóny.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z USA a Hříšník na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Hříšník na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují USA. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Hříšník na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně USA. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu v USA, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Hříšník živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

USA je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Hříšník na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 3 „Hříšník“

Hříšník je zajímavý formát antologie, protože i když se každá sezóna zaměřuje na jiný zločin, stále existuje pěkná průchozí linka spojující všechna roční období v podobě Det. Harry Ambrose (Pullman), který vyšetřuje všechny zločiny. V první sezóně Jessica Biel hrála Cora Tannetti, ženu, která zdánlivě praskla a náhodně zabila mladého muže na pláži. To období odhalilo její hluboké psychické strádání a zneužívající pozadí a skončilo tím, že šla do vězení za zločin, ale se sníženým trestem, který by byl přehodnocen každé dva roky.

Druhá sezóna zabrala Det. Ambrose zpět do svého rodného města ve státě New York, aby vyšetřil dvojitou vraždu - pár nalezen mrtvý na zjevnou otravu v jejich hotelovém pokoji. Ambrose pracuje po boku dcery svého přítele Heather Novack (Natalie Paul), která se právě stala detektivem. Třináctiletý syn páru Julian (Elisha Henig) se k vraždě původně přiznal, ale další vyšetřování vedlo Dets. Ambrose a Novack po cestě kultu, únosu a znásilnění. Julian je nakonec umístěn do rehabilitačního zařízení, dokud nedosáhne věku.

Třetí sezóna vidí Det. Ambrose vyšetřuje smrtelnou, ale zdánlivě rutinní autonehodu na předměstí Dorchesteru ve státě New York, která odhaluje mnohem větší případ za ním. Ambrose odkrývá skrytý zločin, který ho vtáhne do nejnebezpečnějšího a nejrušivějšího případu jeho kariéry. Obsazení třetí sezóny zahrnuje Bílý límeček hvězda Matt Bomer, Ostré předměty kamenec Chris Messina, Jessica Hecht, Parisa Fitz-Henley a Eddie Martinez. Biel je výkonným producentem.

V této sezóně máme velmi odlišné obsazení a máme velmi odlišnou základní motivaci, říká Biel v předsezónním rozhovoru a dodává: Naše hlavní postava, Jamie (Bomer), opravdu zkoumá, čeho je schopen. Mluvíme o někom, kdo skutečně využívá tu část sebe sama, kde je ochoten jít dál než většina lidí. Ale stále si klademe otázku: „Proč? Co se s tím chlapem stalo? ‘Takže na tuto otázku se bude odpovídat i nadále.

Mám pocit, že jsem v pasti, tato věc se nade mnou rýsuje, říká Bomer v přívěsu a dodává: Nejsem blázen. Řekni mi, že víš, co tím myslím.

Já ano, odpovídá Pullman. Jen chci, abys věděl, že tě sleduji.

co znamená skóre láska v tenise?

Hříšník vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT v síti USA.


Populární Problémy

Kreativita je dovednost, na které můžete pracovat s časem, tréninkem a úsilím. [V161435_b01]. 4. června 2020. Existuje mnoho oblastí, na které se můžete zaměřit, abyste zlepšili svou celkovou kreativitu. Zapojte se do kreativních cvičení, jako je čtení, psaní a ...

Tsonga do druhého postupového semifinále Wimbledonu

Harrison jde z US Open sideshow na headlinera s vítězstvím

Andrea Petkovic porazila Saru Erraniovou a Simona Halepová překonala Světlanu Kuzněcovovou, aby se na French Open 2014 dostala do semifinále.