Jak se dívat na sezónu 4 sněžení bez kabelu

FX SNOWFALL The Weight - sezóna 4, epizoda 2 (vysílání ve středu 24. února) - Na snímku: (vpředu) Amin Joseph jako Jerome Saint.Kriticky uznávané drama Sněžení je zpět se svou čtvrtou sezónou, která má premiéru ve středu 24. února ve 22 hodin. ET/PT na FX s epizodami back-to-back.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Sněžení streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Sněžení živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. FX je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

smeč v badmintonu

Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Sněžení živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Sněžení žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Sněžení živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s FX a za první měsíc stojí pouhých 10 $:

vysvětlit tenisový bodovací systém

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Sněžení živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „sněžení“Hrát si

Sněžení | Řada 4: Oficiální upoutávka [HD] | FX Připojte se k systému ... Nebo se systémem bojujte. Podívejte se na OFICIÁLNÍ TRAILER na Sněžení, který bude mít premiéru ve středu 24. února na FX. Streamování FX příštího dne na Hulu. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy na sněžení: bit.ly/SubscribeFX Ve čtvrté sezóně Snowfall, přičemž celý národ bere na vědomí, LAPD odvádí seriózní peníze a zdroje do války proti drogám ... 2021-01-27T17: 59: 46Z

Sněžení je kritikou uznávané drama FX o válce proti drogám v 80. letech. Když jsme naposledy viděli drogového dealera Franklina Saint (Damson Idris), tajného agenta CIA Teddyho McDonalda (Carter Hudson), seržanta LAPD Andreho Wrighta (Marcus Henderson) a Wrightovu dceru Mel (Reign Edwards), což je Saintův občas milostný zájem, věci zmizely na konci třetí sezóny od špatného k horšímu.

Melina sestupná spirála vyvrcholila tím, že odletěla na vysokou školu, protože se snaží získat crack, aby nakrmila svoji závislost, což donutilo Saintho podrobně se podívat na jeho životní styl drogového dealera. Nakonec Mel svatého zastřelila, protože ho vinila ze smrti jejího otce. Přežil, ale změnil své způsoby? Ještě ne.

V této sezóně se pro Saint rozkvétá byznys. Tisková zpráva FX škádlí:

Je 1. ledna 1985. Ronald Reagan vyhrál svou předvolební kampaň a prohlásil, že v Americe je opět ráno, ale v South Central v Los Angeles to vypadá, jako by slunce zapadalo.

Poptávka po cracku je vysoká, a přestože naše posádka prodejců vedená Franklinem Saintem má z rostoucího přílivu závislosti značný prospěch, začíná si také uvědomovat škody, které droga způsobuje lidem a místu, kde milovat. Vzhledem k tomu, že si to uvědomuje celý národ, LAPD odvádí značné peníze a prostředky do války proti drogám. Politikům zvoní telefony. Mocní lidé jsou znepokojeni chodbami Bílého domu až po chodby ústředí CIA, kde se šeptá, že do této narůstající epidemie může být zapojen jeden z jejich vlastních.

V této sezóně bude Franklin nucen vystoupit ze svého blízkého hrobu, aby se pokusil znovu získat kontrolu nad svým podnikáním a ukončit rostoucí násilí gangů v ulicích, než se z něj stane totální válka.

bling tenisky

Premiérová epizoda čtvrté řady se jmenuje Re-Entry a její popis zní: S narůstajícím násilím v South Central se Franklin pokouší zastavit výbuch gangů; Gustavo a Teddy se zabývají problémy s potrubím; místní reportérka Irene Abe se pokouší pochopit, co se děje s jejím sousedstvím; Leon mapuje novou cestu.

Epizoda dva má název Váha a její popis zní: Chaos vládne, když se Franklinovi zkazí plány a on se obrátí o pomoc na starý plamen; Leon bojuje bez Franklina; Cissy zaujímá aktivnější roli ve Franklinově podnikání; Gustavův svět je otřesený; Irene najde cestu do Altonova úkrytu.

A sezóna tři má název Celá cesta dolů a její popis slibuje, že Franklinovy ​​potíže přesahují gangy a ohrožují Cissy; Teddy a Gustavo hledají pomstu.

Sněžení vysílá ve středu v 10 hodin ET/PT na FX.


Populární Problémy

Conor McGregor a Dustin Poirier dokončují svoji trilogii v sobotu na UFC 264. Zde je návod, jak nakupovat a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Video: Hlavní body Rafael Nadal vs Grigor Dimitrov, Australian Open 2014

Rolex Monte Carlo Masters se vrací na okruh tento týden po dvouletém odstupu.

Most je druh pohybu, který je často k vidění v gymnastice, józe a pilates. Existuje několik různých verzí mostu a různé variace pro začátečníky a odborníky. Tento pohyb je dobrým způsobem, jak vypracovat řadu svalů, ...