Živý přenos Mexiko vs Kanada Gold Cup: Jak se dívat v USA

GettyTi v USA můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Kanada v angličtině nebo španělštině prostřednictvím FuboTV . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Mužské národní fotbalové týmy Kanady a Mexika se ve středu setkají ve skupině skupiny Gold Cup 2019 na stadionu Mile High v Denveru v Coloradu.Pro ty v USA, kteří se chtějí dívat, zápas začíná ve 22:30. ET a budou vysílány na Fox Sports 1 (anglicky), Univision (španělsky) a Univision Deportes Network (španělsky). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1, Univision a Univision Deportes Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Kanada (a všechny ostatní zápasy o Zlatý pohár) na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápasy na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Kanada (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Kanada (a všechny ostatní zápasy o Zlatý pohár) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

google badminton

Náhled zlatého poháru Mexiko vs Kanada

Kanada v prvním zápase turnaje porazila Martinik 4: 0. Devatenáctiletý útočník Jonathan David vstřelil první gól Zlatého poháru, když ve 33. minutě zúročil obrat na Martiniku a proklouzl kolem brankáře Les Matinino Loic Chauvet.

David ve druhém poločase zvýšil na 2: 0, když záložník Samuel Piette zahrál míč přes horní část martinské obrany, aby našel útočníka, který míří k síti.

Je to úžasný pocit, protože reprezentuji svou zemi, řekl David podle Reuters .

Věděli jsme, že to byl první zápas a všichni se dívali, takže jsme věděli, že dnes musíme udělat prohlášení a vyhrát. A to jsme udělali.

David má nyní v pěti zápasech s kanadským seniorským týmem šest branek. Mladý útočník skóroval čtrnáctkrát ve všech soutěžích nejvyšší ligy Belgie KAA v letech 2018-19.

Nemyslím si, že tuto schopnost trénuješ. To je něco vrozeného, ​​řekl hlavní trenér Kanady John Herdman oficiální webové stránky MLS . V Belgii hraje na velmi dobré úrovni, odešel tam mladý a pronikl do prvního týmu, což není snadný výkon.

Herdman dodal: Vypukl. Je to skromné ​​dítě, zvládne to. Může si užít turnaj a být dítě a ukázat vám, co ještě má v té skříňce, protože si myslím, že toho čeká ještě něco.

David se narodil v Brooklynu v New Yorku, poté se ve 3 měsících přestěhoval na rodné Haiti svých rodičů. V 6 letech se se svou rodinou usadil v Ottawě, Ontario.

Myslím, že byl trochu pod radarem, řekl Herdman, podle stránek MLS. Byl jedním z našich nejkonzistentnějších hráčů. Zdá se, že v každém zápase Ligy národů dostal gól. Ve svém klubu měl velmi dobrou sezónu. A myslím, že každá z otázek [o] dokáže zvládnout velké okamžiky pro národní tým, to byl pro něj [dnes] velký okamžik.

Je jako ledovec. Dokáže to zpomalit přímo v boxu, počkat, až se strážce [zaváže], a vybrat si své okamžiky. To je zvláštní vlastnost útočníka.

Mexiko, které vyhrálo zlatý pohár sedmkrát rekordně, zahájilo kampaň na osmý titul s výhrou Kuby 7: 0.

Ve druhé minutě svého třetího zápasu s národním týmem vstřelil svůj první mezinárodní gól Uriel Antuna z LA Galaxy. Jednadvacetiletý záložník poté přidal další dva.

Využil příležitostí, které se mu dnes večer naskytly, uvedla hlavní trenérka Mexika Tata Martino Webové stránky MLS . Byl soustředěný 90 minut a měl vynikající přístup. Předvedl velmi dobré představení.


Populární Problémy

Vždy jste chtěli být typem ženy, která je smyslná, exotická, upíří a prostě ultra okouzlující? Ženy jako Ava Gardner, Sophia Loren a Elizabeth Taylor ztělesňují tento typ krásy. Každá žena má potenciál objevit toto ...

Jak můžete dnes večer sledovat online vysílání filmu The Bachelor Women Tell All? Podrobnosti získáte zde.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas zápasů Minnesota vs Iowa online bez kabelu. Hawkeyes, sedící 11: 0, jsou jedničkou v zemi.

Oba 6-3 ve hře A-10, Duquesne a Saint Louis se sejdou ve středu na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Bude Kyrgios moci tento týden zazářit v Cincinnati po získání titulu ve Washingtonu?

„Kingdom of Silence“, nový dokument Showtime o Jamalu Khashoggim, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu online.