Infosys a ATP oznamují strategické technologické partnerství

Infosys a ATP oznámily strategické partnerstvípruh laterální epikondylitidy

Společnost Infosys (NYSE: INFY), globální lídr v oblasti poradenství, technologií, outsourcingu a služeb nové generace, a ATP, řídící orgán profesionálního mužského tenisu, dnes oznámily strategické partnerství s cílem využít nejnovější technologický pokrok v oblasti mobility, cloudu a analytiky. transformovat zážitek tenisových fanoušků a hráčů po celém světě.

V rámci tohoto partnerství se společnost Infosys stane na další tři roky globálním partnerem technologických služeb a platinovým sponzorem světového turné ATP a také finále Barclays ATP World Tour Finals.Jako většina populárních sportů, i tenisoví fanoušci stále častěji konzumují více obsahu o tomto sportu na více kanálech. Aktivní zapojení fanoušků dnes vyžaduje kontextové informace v reálném čase a poznatky o hře napříč různými kanály. Infosys, jakožto exkluzivní partner globálních technologických služeb ATP World Tour, využije své odborné znalosti v oblasti cloudu, mobility a analytiky ke správě, analýze a interpretaci velkého objemu tenisových dat (historických i současných) a prostřednictvím interaktivních platforem bude prezentovat poznatky a předpovědi pro fanoušky, hráče, partnery a média ATP.

V rámci tohoto partnerství bude společnost Infosys pracovat na několika klíčových iniciativách pro světové turné ATP. Ty budou zahrnovat:

Vytvoření exkluzivní Infosys Středisko ATP Scores & Stats Center revoluci v interakci s tenisovými fanoušky poskytnutím nebývalých vhledů a předpovědí o každém turnaji, každém zápase a každém bodu. Středisko Scores & Stats Center bude poháněno Infosys Information Platform (IIP), open-source platformou pro analýzu dat pro vizualizaci dat a analýzu dat.Představte si ATP Player Zone , platforma pro zapojení hráčů nové generace a mobilní aplikace, které zvýší zážitek hráčů a umožní jim registrovat se na turnaje, kontrolovat informace o cestování, spojit se s ostatními hráči a zůstat v obraze o všech novinkách ATP World Tour

Spravujte infrastrukturu, aplikace a data Světové turné ATP využitím pružnosti a výpočetní síly cloudového modelu

CitátyDr. Vishal Sikka, generální ředitel, Infosys

Jako fanouška tenisu je opravdu vzrušující přemýšlet o tom, jak můžeme pro fanoušky vymýšlet skvělé nové a poutavé zážitky. ATP vždy stálo za skvělými zážitky pro tenisové fanoušky a my to nyní můžeme společně vylepšit. Fanoušci budou mít brzy příležitost zcela se ponořit do akce a cítit vášeň a intenzitu v každém zápase a další. Toto partnerství nám umožní přinést nové zážitky novým způsobem fanouškům po celém světě a také poslouží k informování o mnoha nových typech zapojení spotřebitelů v jiných oblastech života.

Chris Kermode, výkonný předseda a prezident ATP

Jsme potěšeni, že můžeme zahájit toto nové partnerství se společností Infosys. Možnosti, které technologie, statistiky a data v mužském profesionálním tenise obklopují, jsou obrovské. Dnešní oznámení je pro ATP fantastickou zprávou, protože vítáme lídra v oboru Infosys a děláme důležitý krok k prozkoumávání nových příležitostí v této oblasti. Těšíme se na rozvoj řady vzrušujících iniciativ v rámci partnerství.

Populární Problémy

Světlana Kuznetsova zničila světovou dvojku Ashleigh Barty na Western & Southern Open a ve finále se utká s Madison Keys.

Mladé zbraně Ugo Humbert a Lloyd Harris zamykají v pátek ve čtvrtfinále Antverp. Oba hráči se na turnaji dosud nepotkali, takže jejich vzájemný zápas je nerozhodný 0: 0.

Jak hrát na violoncello. Violoncello je krásný čtyřstrunný nástroj podobný houslím, ale s hlubším a plnějším zvukem. Zvládnout violoncello může trvat roky praxe a lekcí, ale některé základy se můžete naučit tím, že ...

Victoria Azarenka - Nikdo není oblíbený

Zde je návod, jak sledovat film „How High 2“ online zdarma.