Přímý přenos UFC 246 Prelims: Jak se dívat onlineGetty

Hlavní PPV kartu UFC 246 si můžete koupit právě zde . Další informace o tom, jak sledovat přímý přenos přípravných zápasů, naleznete níže


Flyweights Roxanne Modafferi a Maycee Barber budou v UFC 246 titulovat břidlici předběžných bojů, které se v sobotu večer uskuteční v T-Mobile Arena v Las Vegas.

Počáteční přípravy (18:30 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá předběžná karta (20:00 ET) bude na ESPN. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat online předkola UFC 246 online

ESPN+

Ve Spojených státech nebudou první přípravy nikde v televizi, ale můžete je všechny sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ obsahuje živé události UFC a rozsáhlou knihovnu UFC na vyžádání, plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další exkluzivní obsah za pouhých 4,99 $ měsíčně.

McGregor vs Cowboy a hlavní PPV kartu UFC 246 lze navíc objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud tedy plánujete sledovat rané přípravy a hlavní karta, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Získejte balíček ESPN+ a UFC 246

Další možnost, pokud chcete kromě ESPN+ také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete potom sledovat předčasné zápasy živě na počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat online druhou předběžnou kartu UFC 246

Druhá předběžná karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos těchto bojů na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos hlavních bojů o karty na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

pravidla halového raketbalu

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete hlavní bitvy o karty sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos hlavních bojů o karty na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled UFC 246 Prelims

Barber (8-0 MMA, 3-0 UFC) bylo 5 let, když Modafferi (23-16 MMA, 2-4 UFC) debutovala profesionálně na MMA nejlepší hikaru Shinohara s prvním kolem armbar pod japonskou propagací Smackgirl.

V tomto sportu je rozhodně veteránka a já si jí za to moc vážím, řekl 21letý Barber podle MMA feťák . Chci říct, že má za sebou více bojů, než kolik mám let na této zemi. Takže ano, jsem nadšený a poctěný, že s ní mohu bojovat, ale také nadšený, že mohu lidem ukázat, že je starší érou smíšených bojových umění a UFC a že jsem budoucnost.

Je to jako boj, který může ocenit každá éra, každý věk tohoto sportu, protože vidíte začátek a vidíte někoho, kdo v něm byl tak dlouho a byl tam tak dlouho. Myslím, že je to vzrušující po celou dobu.

Neporažený Barber's nechal rozhodnout pouze jeden ze svých bojů - při svém druhém vítězství nad Mallory Martinovou na LFA 22. jednomyslně přikývla. V prvním a třetím profesionálním boji si vynutila podání a zastavila všech svých posledních pět se stávkami.

Sedmatřicetiletá Modafferiová upustila ze dvou ze svých posledních tří zápasů, čímž prohrála jednomyslné ztráty se Sijarou Eubanksovou a Jennifer Maiou kolem vítězství s rozděleným rozhodováním nad Antoninou Ševčenkovou. Poté, co Modafferiho protivníci nedokázali přibrat na váze, se o souboje Eubanksů a Maie bojovalo na malých váhách.

ženatý na první pohled hulu

Nechci bojovat s nikým konkrétním, řekl Modafferi Novinky MMA . Jsem více než ochoten vykolejit ten humbuk, jako jsem to udělal v minulosti s Antoninou Ševčenkovou a několika dalšími bojovníky.

Dodala: Myslím, že to bude vzrušující, oba bojovníci s tlakem, myslím, že to bude skvělý zábavný boj. Nepodceňuji ji ani já, je mladá, vypadá velmi rozvážně a silně. Jsem nadšený z tohoto boje.

Karta UFC 246

Hlavní karta (22:00 ET)

Conor McGregor vs Donald Cerrone, welterová váha

Holly Holm vs Raquel Pennington, dámská bantamová váha

Aleksei Oleinik vs Maurice Greene, těžká váha

Brian Kelleher vs Ode Osbourne, bantamová váha

Anthony Pettis vs Carlos Diego Ferreira, lehká váha

Prelims Card (20:00 ET):

Roxanne Modafferi vs Maycee Barber, dámská muší váha

Andre Fili vs Sodiq Yusuff, muší váha

Tim Elliott vs Askar Askarov, muší váha

Drew Dober vs Nasrat Haqparast, lehký

Karta Early Prelims (18:30 ET):

Aleksa Camur vs Justin Ledet, lehká váha

Sabina Mazo vs J.J. Aldrich, dámská muší váha


Populární Problémy

Jak se setkat s dívkami při návštěvě školy pro všechny chlapce. Když většinu dne strávíte obklopeni jinými chlapci, může být setkání s dívkami docela výzva. Abyste dosáhli co největšího úspěchu, musíte myslet mimo krabici a dostat se pryč od svého ...

Jak se bavit doma v sobotu večer. Možná, že jít ven tento týden nezapadá do vašeho rozpočtu. Možná jsi uzemněn. Nebo možná potřebujete jen noc na dobití. Ať už byl důvod jakýkoli, v sobotu jste se ocitli doma ...

Pokud nemáte kabel, můžete ve středu sledovat živý přenos Chiesa vs Magny a celý UFC Fight Night.

Jak se zbavit strupů. Velký, ošklivý strup může zničit celou noc, ztěžovat nošení sukní nebo šortek a vypadat jen nevzhledně. Nejspolehlivějším způsobem, jak se zbavit stroupku, je správně obléknout ránu, aby se rychle zahojila. Můžeš...

Podle Heute Dominic Thiem jmenoval Jeza Greena jako svého nového trenéra fyzické kondice. Green dříve pracoval s World No.

Organizátoři Australian Open 2021 potvrdili, že kvalifikační akce mužů se letos uskuteční v Dauhá, zatímco kvalifikace žen se uskuteční v Dubaji.