Jak sledovat fotbal South Alabama vs Nebraska online bez kabelu

Sledujte Nebraska vs South Alabama online

Getty Sophomore QB Adrian Martinez vede v sobotu Nebrasku proti South Alabamě.

Poté, co prohra v sezóně vedla v loňském roce k šesti porážkám v řadě, Nebraska usiluje o lepší začátek roku 2019, když v sobotu hostí South Alabama.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a všech ostatních kanálů (Fox, FS1, Big Ten Network, ABC, ESPN2, ESPNU), které budou mít hry Nebraska v roce 2019.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Nebraska vs South Alabama na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

loketní pás na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 25 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos South Alabama vs Nebraska na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled South Alabama vs Nebraska

Jižní Alabamě se příliš nedaří, ale mohou provozovat fotbal. Vracející se 1 000 yardový rusher Tra Minter po boku většinou neporušené útočné linie by měli být schopni znovu postavit na zem solidní čísla. Ve vzduchu je to pro Jaguary mnohem obtížnější, protože nabízejí neověřené možnosti jak na straně quarterbacka, tak na straně přijímače. Proti týmu Power Five Cornhusker, jehož velikost by mohla způsobit Jaguarům potíže s vytvářením běžecké místnosti, je nutné důsledné přihrávky zaútočit na potenciální rozrušení.

Pokud jde o obranu, South Alabama přivádí zpět řadu hráčů, kteří v minulé sezóně alespoň viděli nějakou akci a přestože jsou daleko od zkušené jednotky, mohli by udělat krok vpřed oproti loňské hnilobné jednotce. Pokud jde o celkovou obranu, South Alabama se umístila na 123. místě ze 130 týmů, ve skutečnosti nemá kam jít, ale vzhůru - i když úvodní zápas s Huskers bude pravděpodobně poměrně ošklivá záležitost.

Přestože Cornhuskers skončili v loňské sezóně jen 4-8, vstupují do sezóny 2019 plní optimismu. Za hvězdnou hrou druhořadého zadáka a okrajového předsezonního kandidáta Heismana Adriana Martineze se Huskers snaží zásadním způsobem vše otočit. Obzvláště slibná je skutečnost, že Nebraska v minulé sezóně nasbírala všechna svá vítězství, když skončila 4-2 s několika silnými výkony proti velmocím Big 10 Michigan State a Ohio State. Martinez nabízí Cornhuskers dynamického quarterbacka se dvěma hrozbami, který by měl zajistit, aby byl přestupek schopen důsledně dávat body na tabuli.

Největší zdržení Nebrasky ve zlepšování oproti minulé sezóně přichází na obrannou stranu míče. Vzhledem k nejhorší obraně Velké 10 v minulé sezóně nelze očekávat, že by se Cornhuskers spoléhali na to, že Martinez v každé hře překoná soupeře sám. Obzvláště když se přestávka u nových tvůrců hry rozbíhá při běhu a přijímači, obrana musí posílit a přijít s důslednými zastávkami, aby se Cornhuskers mohli vrátit ke svým vítězným cestám. Vracejí spoustu talentů na obrannou stranu, a přestože nemusí být elitní, v kartách by mělo být alespoň mírné zlepšení.

Počítejte s tím, že Martinez a Huskers se dostanou na palubu brzy a často proti jednoduše nadhodnocenému týmu South Alabama. Oba týmy jsou v tuto chvíli prostě na opačných koncích přestavby, přičemž Huskers vypadají připraveni vyrazit, zatímco Jaguáři v podstatě začínají od nuly při procházení útoku a obrany.


Populární Problémy

Novinky Netflix: novinky z měsíce října! Netflix vám přináší celou řadu filmů, halloweenských speciálů, komedií a spousty dalšího.

Margaret Courtová, Serena Williamsová a Steffi Grafová mají největší počet singlových Slamových titulů. Kdo další provedl řez? Zjistěte to zde :.

Přehled toho, jak sledovat hry San Francisco 49ers online bez kabelu v roce 2019.

Jak se rozcvičit na běh. Zahřátím svalů nemusíte trávit dlouhou dobu, ale lehká rozcvička může předcházet zraněním a pomůže vám z běhů vytěžit maximum. Před spuštěním je dobré rozproudit krev s ...