Jak se dívat na sérii 5 miliard online zdarmaZobrazit čas

S howtime’s dramedy nominovaná na cenu GLAAD Miliardy , která sleduje otázky života a práce manažerů hedgeových fondů a šikovných manipulátorů trhu, se vrací po páté sezóně v neděli 3. května ve 21 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, postupujte takto Miliardy epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze Amazon Prime Showtime zdarmaJakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Miliardy buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Showtime lze zahrnout jako součást bezplatné sedmidenní zkušební verze:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Miliardy naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Miliardy žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

badmintonové vrtačky

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Showtime Online

Můžete také sledovat Vlastní streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý živý obsah a obsah Showtime na vyžádání. Součástí je 30denní zkušební verze zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Miliardy živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Náhled na sérii 5 „miliard“Hrát si

Miliardová sezóna 5 | Oficiální upoutávka č. 2 | ZOBRAZIT ČAS V páté sezóně BILIÓNŮ vidí Bobby Axelrod (Damian Lewis) a Chuck Rhoades (Paul Giamatti), jak znovu začala jejich začarovaná rivalita, zatímco noví nepřátelé povstávají a míří. Průkopník sociálního dopadu Mike Prince (Corey Stoll) představuje skutečnou hrozbu pro dominanci Axe a Chuck svádí spory s impozantním okresním prokurátorem (Roma Maffia). Taylor Mason (Asia Kate Dillon)… 2020-04-08T19: 46: 05 000Z

Když jsme naposledy viděli Chucka Rhoadese (Paul Giamatti), Bobbyho Axelroda (Damian Lewis) a jejich různé kohorty, Taylor (Asia Kate Dillon) obratně manipulovala s Chuckem i Axem do nějakého vážně sebezničujícího chování, zatímco Wendy (Maggie Siff) a Ax se stále pohyboval směrem k romantickému vztahu.

Taylora na Axe tak naštvalo, že sabotoval její podnikání a poté se ji pokusil zatknout. Poté souhlasila, že bude Chuckovým krtkem uvnitř Axe Capa, a nyní je v dokonalé pozici, aby je mohla navzájem zahrát.

Slogan pro pátou sezónu, Bobby Axelrod a Chuck Rhoades, vidí, jak se jejich začarovaná rivalita znovu rozběhla, jak míří noví nepřátelé.

V nové sezóně, Dobrá manželka Vítězka Emmy Julianna Marguliesová a nominovaná na Zlatý glóbus Corey Stoll ( Domeček z karet ) připojte se k obsazení pro více epizodové oblouky.Hrát si

Souboj Titánů | Rekapitulace ročních období 1-4 | Miliardy Nechte se unést sezónami 1-4 miliard. 5. sezóna má premiéru v neděli 3. května v 9/8c. Streamujte 30 dní ZDARMA. Zkuste SHOWTIME hned teď! s.sho.com/billions #Billions Přihlaste se k odběru kanálu YouTube miliard: goo.gl/dh9LUH Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/2zYNGct Získejte zboží za miliardy nyní: s.sho.com/2JwTNc6 Získejte více miliard: Sledujte: twitter.com/SHO_Billions Like: facebook.com/BillionsOnShowtime Instagram: instagram.com/sho_billions Web:… 2020-04-03T16: 00: 26Z

Margulies hraje Catherine Brantovou, profesorku sociologie Ivy League a autorku bestsellerů. Stoll je Michael Prince, obchodní titan z malého města v Indianě. Tisková zpráva k sezóně škádlí:

Průkopník sociálního dopadu Mike Prince (Stoll) představuje skutečnou hrozbu pro dominanci Axe a Chuck svádí spory s impozantním okresním prokurátorem (Roma Maffia). Taylor Mason (Dillon) je nucena vrátit se do Axe Capital, kde musí bojovat za ochranu svých zaměstnanců a majetku. Wendy Rhoades (Siff) přehodnocuje svou loajalitu a navazuje nová překvapivá spojenectví, která ji staví do rozporu s Chuckem i Axem. V této sezóně se boj o moc stává bojem o přežití a všechny postavy se musí přizpůsobit, jinak riskují vyhynutí. V seriálu dále hrají David Costabile, Condola Rashad, Kelly AuCoin a Jeffrey DeMunn.

V Q & A na jeho oficiální webové stránky “Lewis o nové sezóně říká, že miluje obnovené soupeření mezi jeho postavou a postavou Paula Giamattiho.

Mlátili se navzájem inteligentní manipulací a manévrováním. Když je jeden z nich zasažen, okamžitě se vzpamatuje a zasáhne tvrději, říká Lewis a dodává: Existuje území označené ve vyprávění, které protagonisty na dlouhou dobu odděluje.

V této struktuře je klimatický prvek, který divákům umožňuje rozpoznat, že pro ně je ten okamžik jako vkročit do ringu bojovat. V tu chvíli je hodně emocí. Musíte si ale dávat pozor, abyste to nepřeháněli, abyste nebyli příliš nadšení ... je to mezi námi dávání a braní. Jako herci se v těchto scénách zcela oddáváme; klidně, s napětím, s vědomím, že je to vrchol příběhu. Pro mě jako herce je potěšením pracovat s Paulem.

Miliardy vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Nejlepší střely v tenise - 2. Forhend

Dělený skok je tah, který kombinuje výpad s vertikálním skokem. Je to skvělé cvičení pro vaše čtyřkolky, spoléhající se na základní sílu. Zvládnutí děleného skoku je výsledkem posílení jádra a stehenních svalů vašeho těla. Noste podpůrné ...

Ministryně sportu ve Francii Roxana Maracineanu nedávno zvážila plánování letošního Roland Garros.

Rafael Nadal předal bagel (skóre 6: 0) Kei Nishikorimu ve čtvrteční první sadě jejich zápasu 16. kola na Barcelona Open.

Jak vyrobit kukuřičné lívance. Křupavé a chutné kukuřičné lívance lze podávat se sladkou chilli omáčkou nebo jako přílohu k hlavnímu jídlu. V tomto článku si můžete vybrat mezi dvěma recepty, smaženými na pánvi nebo smaženými, nebo ...

Roy Cohn je předmětem nejnovějšího HBO dokumentu Bully. Zbabělec. Oběť.' Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, podívejte se, jak to sledovat online.