Přímý přenos Pelicans vs Hawks Preseason: Jak se dívat online

Sázení na nováčka NBA roku Zion Williamson

Getty New Orleans Pelicans vpřed Zion Williamson

V pondělí bude na hřišti v Atlantě hodně draftu, protože New Orleans Pelicans odstartuje předsezónu proti Atlanta Hawks.

badmintonové čtyřhry

Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud nemáte kabelovou televizi nebo nemáte NBA TV, můžete Pelicans vs Hawks sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatné streamovací služby živé televize:

FuboTV

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Pelicans vs Hawks sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

zápas hlava tenisový míček

Sling TV

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Pelicans vs Hawks sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně NBA TV.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete Pelicans vs Hawks sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Pelikáni vs Jestřábi

Na hřišti bude spousta mladých talentů, ale není žádným tajemstvím, za kým se lidé scházejí - č. 1 si celkově vybral Ziona Williamsona.

Williamson-fyzický zázrak schopný dunění v tělocvičně-vyrazí na kurt ve své první oficiální hře. Začátkem tohoto týdne se objevilo 10 000 fanoušků, aby sledovali rvačku Pelikánů, jen aby mohli nahlédnout na show Sion.

držet krok s Kardashianovou sezónou 17, epizoda 2

Mám pocit, že jsem zažil spoustu nových zážitků, které byly skvělé, ale ve skutečnosti vstoupit na hřiště, na kterém budeme hodně hrát, bylo skvělé, řekl Williamson o rvačce. Myslím, že zde budeme mít spoustu skvělých vzpomínek.

Výkonný viceprezident Pelicans David Griffin řekl, že Williamsona se dotkla Boží ruka, takže je zřejmé, že svůj dopad prozradil až dosud. A Griffin poznamenal, že lidé by se neměli nechat ovlivnit silným humbukem, který kolem Siona následuje.

Myslím, že humbuk je zcela v rozporu s tím, kým je jako člověk, řekl Griffin. Je to dítě, které by bylo nativně šťastné, kdyby měl čtyři body a osm doskoků a tým vyhrál. Je mu to jedno.

Jak už bylo řečeno, Pelikáni se snaží na Williamsona příliš netlačit.

Myslím si, že bude hrát extrémně tvrdě a být nejlepším hráčem, jaký může. To je vše, co bychom chtěli od každého hráče, kterého máme, řekl trenér Alvin Gentry. Nemáme taková očekávání, že najednou vyhrajeme 74 zápasů a budeme to mít tak. Pro nás je nejdůležitější, že se musíme každý den snažit být lepší.

živé přenosy havranů a texanů

Pelikáni mají jedno z nejlepších mladých jader v basketbalu, k Williamsonovi se přidali Lonzo Ball, Brandon Ingram a Josh Hart. Všichni tři prošli touto offseason v rámci blockbusteru, který poslal do Lakers franšízový vrchol Anthony Davis.

Jestřábi mají svou vlastní skupinu mladých talentů ve filmech Trae Young, John Collins a nově povolaný nováček Deandre Hunter a Cam Reddish.

Tady budujeme chemii a dáváme se dohromady, řekl Reddish. Vzájemně se učte, učte se, co děláme, co děláme špatně, a jen se v této sezóně zdokonalujte ... je to krásná věc. Je to užitečné pro každého z nás.


Populární Problémy

Jak vychovávat feministického syna. Pokud máte syna, pravděpodobně už přemýšlíte, jak z něj vychovat pracovitého, uctivého a silného muže. Možná jste však nepřemýšleli o tom, jak důležité je vychovat z něj feministku ....

Naučte se podrobnosti o nevyslovených zvyklostech v tenise, abyste mohli s důvěrou vyrazit na kurt a vyhnout se trapným okamžikům v zápase.

Dominic Thiem nedávno odhalil svou nejposlouchanější hudbu na Spotify prostřednictvím příspěvku na Instagramu. Popové kapely zaujímají většinu míst v Top 5 kapelách Thiem za rok.

Jak udržovat kosti a klouby zdravé. Udržování zdravých kostí a kloubů je s věkem stále důležitější. Vážné stavy, jako je osteoporóza a artritida, mohou ztěžovat pohyb a mohou vést k ještě většímu počtu lékařských ...

Rohan Bopanna je v současné době nejvýše postaveným indickým hráčem ve čtyřhře. Jednačtyřicetiletý hráč je na 40. místě na světě a od července 2010 si udržuje místo v první padesátce každý týden.

Jak žít prakticky z ničeho. Žít prakticky z ničeho je dosažitelné a v závislosti na postoji, se kterým k tomu přistupujete, může být život bez ničeho spíše osvobozujícím než zbavujícím zážitkem. Pro ty, kteří jsou nuceni ...