Jak se dívat na South Park Pandemic Special online zdarma

Pandemický speciál South Park je první hodinovou epizodou show

Comedy Central Pandemický speciál South Park je první hodinovou epizodou v 23sezónní historii přehlídky.Sledujte hru Saints živě online zdarma

Pandemie COVID-19 přinutila mnoho televizní produkce buď vypnout, nebo být velmi kreativní. Vstupte South Park s novým pandemickým speciálem, který bude určitě plný puchýřské satiry a spousty smíchu. Premiéru má ve středu 30. září ve 20 hodin. ET/PT na Comedy Central.Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos South Park Pandemic Special online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžete sledovat South Park Pandemic Special živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat South Park Pandemic Special živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

tenisové rukavice pro zpocené ruce

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat South Park Pandemic Special živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos Comedy Central a dalších 35 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat South Park Pandemic Special živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Speciální náhled na pandemii „South Park“Hrát si

Premiéra „The Pandemic Special“ 30. září - JIŽNÍ PARK Randy se vyrovná se svou rolí v ohnisku COVID-19, protože probíhající pandemie představuje pro občany South Parku pokračující výzvy. Děti se šťastně vrací do školy, ale nic se nepodobá normálu, který kdysi znaly; ani jejich učitelé, ani jejich domov, dokonce ani Eric Cartman. Zcela nová hodinová nadrozměrná epizoda… 2020-09-15T19: 00: 45Z

Ve středu 30. září South Park se vrací na jednu noc s hodinovou epizodou s názvem The Pandemic Special.

průvodce délky tenisové rakety

Tisková zpráva Comedy Central uvádí, že ve speciální epizodě se Randy vyrovnává se svou rolí v ohnisku COVID-19, protože probíhající pandemie představuje pro občany South Parku pokračující výzvy. Děti se šťastně vrací do školy, ale nic se nepodobá normálu, který kdysi znaly; ani jejich učitelé, ani jejich domov, dokonce ani Eric Cartman.

V náhledu je Randy vidět, jak nabízí pandemický speciál ve svém prosperujícím podnikání s marihuanou na farmách Tegridy, zatímco děti se vrací do školy s štíty z plexisklového stolu a jejich třídu učí policejní detektiv.Hrát si

Kdo je největší South Park Villain všech dob? Chris Cotton se utká s Chrisem Cottonem při debatě o tom, kdo je nejlepší darebák South Parku všech dob. O každém zatraceném dni: Každý zatracený den je talk show, která spojuje pět komiků od pondělí do čtvrtka, aby pochopili popkulturu, internetové trendy a vše, co se děje v sekci komentářů.… 2018-11-27T21: 23: 41Z

South Park vysílal svou 23 sezónu v roce 2019; datum premiéry 24. sezóny musí být ještě oznámeno. Přehlídka byla obnovena do 26. sezóny. Pandemický speciál je první epizoda v historii show, která bude trvat hodinu.

Typicky, South Park tvůrci Matt Stone a Trey Parker dělají své epizody téměř za běhu. Chtějí zůstat v obraze o aktuálních událostech, takže produkují epizody spíše na poslední chvíli. V Rozhovor NPR 2010 “Parker vysvětlil:„ Vzhledem k povaze naší show mnoho lidí v současné době ví, že show skutečně děláme téměř jako živou show. Jako SNL druh rozvrhu. Přicházíme ve čtvrtek a pak se tato epizoda vysílá příští středu. A tak v naší show to, co se stane ten týden, skončí v show.

Comedy Central ale před více než dvěma týdny zveřejnila upoutávku na pandemický speciál, což znamená, že si s tímhle opravdu udělali čas, což dává smysl-pandemie COVID-19 je stěží aktuálním problémem.

The South Park Speciální pandemie COVID-19 má premiéru ve středu 30. září ve 20 hodin. ET/PT na Comedy Central. Bude mít také dvě přídavná vysílání v 21:00. ET/PT a 22:00 hod. ET/PT.


Populární Problémy

Odborníci tvrdí, že osteoartróza (OA) je nejběžnější formou artritidy a nejčastěji postihuje ruce, kolena, boky a páteř. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/osteoarthritis/symptoms-causes/ syc-20351925 OA vyvíjí ...

Jak si vyrobit čokoládový dort. Tento recept na čokoládový koláč, který zalévá, je ideální pro letní dezert podávaný se šlehačkou nebo zmrzlinou. Postupujte podle jednoduchých kroků a připravte si nebeský dezert, díky kterému se vaši hosté budou ptát, který kuchař ...

Federer se ocitá ve stejné polovině jako nejlepší nasazený a obhájce titulu Novak Djokovič !.

Jak zacházet s Paintball Welt. Paintball welt nebo modřina je v podstatě shromažďování krve v konkrétní oblasti těla v důsledku nárazu během hry. Svary nebo modřiny se projeví, když kapiláry (drobné cévy) ...

Přestože jsou dny oblékání na oslavy vydání knih o Harrym Potterovi dávno pryč, nikdy nevíte, kdy budete muset vypadat jako kouzelník nejlépe! Můžete snadno vypadat jako Hermiona Grangerová se správným oblečením, typickými vlasy a minimem ...

Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat Australian Open 2021 online bez kabelu, pokud žijete ve Spojených státech.