Jak sledovat televizní pořad Stargirl online bez kabelu

Hvězdná dívka Luke Wilson a Brec Bassinger

CW Hvězdná dívka Luke Wilson a Brec Bassinger

Nejnovější superhrdinská show na zpestření televizního éteru je Hvězdná dívka , vychází ze stejnojmenné série DC Comics. Premiéru má v úterý 19. května ve 20 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Hvězdná dívka na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CW na FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisová raketa pro začátečníky i dospělé

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Hvězdná dívka Epizody 1. série jsou k dispozici na vašem počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte CW na Hulu pomocí živé televize

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Hvězdná dívka Epizody 1. série živě na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní CW na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Hvězdná dívka žijte na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

federer vs cilic wimbledon 2017

Náhled na sezónu 1 „Stargirl“Hrát si

Hvězdná hvězda DC | V zákulisí s obsazením | CW DC Stargirl má premiéru v úterý 19. května. Streamujte další den zdarma pouze na CW! PŘIHLÁŠENÍ: go.cwtv.com/YTSubscribe O DC's Stargirl: DC’s Stargirl následuje středoškolačku Courtney Whitmore, když inspiruje nepravděpodobnou skupinu mladých hrdinů, aby zastavili padouchy minulosti. Toto nové drama znovu představí hvězdnou dívku DC a úplně první tým superhrdinů,… 2020-05-16T20: 59: 46Z

Brec Bassinger ( Bella a buldoci, The Haunted Hathaways ) hraje Courtney Whitmore, středoškolačku, která objeví kosmický personál a promění se v Stargirl, novou vůdkyni Justice Society of America.

V nové show vystupují Yvette Monreal jako Yolanda Montez/Wildcat, Anjelika Washington jako Beth Chapel/Doctor Mid-nite, Cameron Gellman jako Rick Tyler/Hourman, Trae Romano jako Mike Dugan, nevlastní bratr Courtney, Jake Austin Walker jako její spolužák Henry King Jr., Meg DeLacy jako Cindy Burman, populární dívka, která je dcerou supervillain Dragon King, Neil Jackson jako Jordan Mahkent/Icicle, Christopher James Baker jako Henry King SR./Brainwave, Amy Smart jako Courtneyina matka, Barbara a Luke Wilson jako nevlastní otec Courtney, Pat Dugan/STRIPE, bývalý pomocník Starmana.

Opakující se obsazení zahrnuje Joel McHale jako Starman, Lou Ferrigno Jr. jako Rex Tyler, aka původní Hourman, Brian Stapf jako Ted Grant, aka původní Wildcat, Henry Thomas jako Charles McNider, aka původní Doctor Mid-Nite, Joy Osmanski jako Paula Brooks/Tygřice, Neil Hopkins jako Lawrence Crusher Crook/Sportsmaster, Stella Smith jako Artemis Crock a Nelson Lee jako Dr. Ito/Dragon King.

Podle tiskové zprávy The CW show sleduje středoškolačku Courtney Whitmore, která inspiruje nepravděpodobnou skupinu mladých hrdinů, aby zastavili darebáky minulosti. Toto nové drama znovu představí Stargirl a vůbec první tým superhrdinů, Justice Society of America, v nepředvídatelné sérii. Série se zaměřuje na postavu, která odstartovala kariéru tvůrce Geoffa Johnse jako spisovatele komiksů, když ji vytvořil v roce 1999, láskyplně inspirovanou jeho zesnulou sestrou, která byla zabita při letecké havárii v roce 1996.Hrát si

Hvězdná hvězda DC | Sezóna 1 Epizoda 1 | Potíže ve scéně obědové místnosti | CW DC Stargirl má premiéru dnes večer v 8/7c na CW. Streamujte zítra zdarma pouze na CW! PŘIHLÁŠENÍ: go.cwtv.com/YTSubscribe O DC's Stargirl: DC’s Stargirl následuje středoškolačku Courtney Whitmore, když inspiruje nepravděpodobnou skupinu mladých hrdinů, aby zastavili padouchy minulosti. Toto nové drama znovu představí hvězdnou dívku DC a úplně první… 2020-05-19T16: 00: 18Z

První epizoda se jmenuje Pilot a její popis zní: Když se Courtneyin zdánlivě dokonalý život v Los Angeles převrhne přesunem do Blue Valley, Nebraska s matkou Barbarou, nevlastním otcem Patem a nevlastním bratrem Mikem, ocitne se v problémech přizpůsobit se svému novému město a střední škola. Když ale Courtney zjistí, že Pat skrývá velké tajemství o své minulosti, nakonec se stane nepravděpodobnou inspirací pro novou generaci superhrdinů.

Druhá epizoda se jmenuje STRIPE a její popis zní: Poté, co si Courtney nečekaně zaběhla s členem Injustice Society of America, jí Pat odhalí pravdu o jejich historii. Mezitím je Barbara nadšená, když vidí Courtney, jak se pokouší vyjít s Patem, aniž by věděla, jaké tajemství ukrývají. Nakonec se věci v noci v den otevřených dveří Blue Valley High, kdy se Courtney stane terčem nebezpečného nepřítele, dostanou do nebezpečného směru.

Hvězdná dívka se připojuje k robustní řadě superhrdinských show na CW, která zahrnuje Supergirl, Legends of Tomorrow, The Flash, Batwoman, Black Lightning a nedávno skončilo Šíp .

Hvězdná dívka vysílá v úterý ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Státní soupeři a vůdci MAC Akron a Toledo se v úterý večer sejdou na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru na ESPN Plus.

Jak cestovat na Havaj. Havaj je krásný stát tvořený 7 obydlenými ostrovy, z nichž 4 jsou nejoblíbenějšími destinacemi: Havaj (Velký ostrov), Maui, Oahu a Kauai. Při plánování cesty zvažte data, která vám vyhovují, a ...

Vyhrnutí rukávů u košile je skvělý způsob, jak se ochladit, když je horko, nebo dát svému outfitu ležérní atmosféru bez námahy. Ať už se chystáte k základnímu, snadnému vzhledu nebo chcete trochu vkusu, vyhrnutí rukávů košile s manžetou je snadné, jakmile ...

Jak vyrobit bramborové klíny. Bramborové klíny jsou vždy oblíbené pro děti i dospělé; snadno se vyrábějí a skvěle se hodí na grilování a večírky. Vydělejte hodně, protože rychle půjdou! Vyberte si pevný, vysoký nebo střední škrobový brambor ....

Být dobrým sportem znamená několik věcí, včetně férového hraní, zdvořilého vítěze, důstojného přijetí porážky a přátelství bez ohledu na výsledek hry nebo zápasu. Když přijde na prohru, je v pořádku cítit ...

Přestože je Novak Djokovič ctěn pro svou tvrdou povahu, chlubí se působivým rekordem i na trávě. Světová č.